صفحه اصلی | آرشیو اخبار | اخبار ستادی | برگزاری مراسم بزرگداشت روز زن در اداره بهزیستی شهرستان کاشان
برگزتری مراسم روز زندر اداره بهزیستی کاشان کاشان

برگزاری مراسم بزرگداشت روز زن در اداره بهزیستی شهرستان کاشان

جشن میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و بزرگداشت روز زن در اداره بهزیستی شهرستان کاشان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان، به مناسبت بیستم جمادی الثانی، سالروز ولادت یگانه دخت پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله و سلم) و همچنین هفته بزرگداشت مقام زن، روز چهارشنبه ۶ بهمن ماه مراسم جشنی با حضور معاون مدیرکل و رئیس بهزیستی شهرستان و کارکنان شاغل در این اداره برگزار گردید.

در این مراسم متقی نژاد ضمن تبریک فرارسیدن روز زن  و مقام والای مادر به تبیین ویژگی ها و صفات بارز حضرت فاطمه (سلام الله علیها) پرداخته وگفت : زنان در چگونگی بهره‌ برداری و پررنگ نمودن بعد عاطفی و مهرآفرینی بشریت نقش بسزایی دارند و مشارکت همه جانبه آنان برای دستیابی به توسعه پایدار جامعه ضروری است بطوریکه در کشورهای در حال توسعه که زنان بیشترین  نقش آفرینی را در بوجود آوردن صلح و آشتی و اشاعه ی فرهنگ مهرورزی دارند، آسیب های اجتماعی کمتر ، جامعه سالم تر و موفقیت در پرورش نخبگان و ترویج و آموزش تربیت والا با وجود موانع زیاد، تابعی از مشارکت زنان و مادران است.


وی شخصیت والای حضرت زهرا (سلام الله علیها) را الگویی بی بدیل برای تمامی مسلمانان برشمرد و خاطرنشان کرد: صفات و ویژگی های حضرت فاطمه زهرا (علیها السلام) می تواند به عنوان الگوی بی بدیل همه مسلمانان به ویژه بانوان جامعه اسلامی مورد توجه قرار گیرد و ما نیز باید با تاسی با صفات و ویژگیهای اخلاقی و مشی زندگی آن حضرت شخصیت خود را از هر لحاظ آراسته و پیراسته نماییم .

گفتنی است در پایان این مراسم با اهدای  هدایایی از بانوان شاغل در این اداره تقدیر به عمل آمده و از همکاران زحمتکش در اجرای طرح میز خدمت سردار شهید قاسم سلیمانی تجلیل گردید.

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

انعقاد تفاهم نامه همکاری میان بهزیستی و دانشگاه علوم پزشکی کاشان، کمپها و مراکز ترک اعتیاد و DIC

انعقاد تفاهم نامه همکاری بهزیستی با دانشگاه علوم پزشکی کاشان

بهزیستی شهرستان کاشان با دانشگاه علوم پزشکی کاشان، تفاهم نامه همکاری های آموزشی و پژوهشی ...

میز خدمت جهادری با یاد سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی

اقتدا به سردار دلها با برپایی میز خدمت در بخش راوند کاشان

به مناسبت گرامیداشت سالگرد شهادت سردار دلها، میزخدمت جهادی سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister