صفحه اصلی | آرشیو اخبار | اخبار اجتماعی | نشست هم اندیشی و هماهنگی بهزیستی کاشان با انجمن حمایت از کودکان چتر نیلی با موضوع آموزش
انجمن حمایت از کودکان چتر نیلی

نشست هم اندیشی و هماهنگی بهزیستی کاشان با انجمن حمایت از کودکان چتر نیلی با موضوع آموزش

نشست هم اندیشی با حضور معاون بهزیستی شهرستان، کارشناسان اورژانس اجتماعی در خصوص حمایت آموزشی از کودکان در معرض آسیب و بد سرپرست در محل دفتر انجمن حمایت از کودکان چتر نیلی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان، در ابتدای این نشست شجری مدیرعامل این انجمن به شرح و زمینه ی فعالیتهای این انجمن پرداخت و گفت : از جمله فعالیتهای این انجمن خیریه ، حمایت و ارتقاء کرامت انسانی کودکان و تغییر از نگاه ابزاری به نگاه کرامت محور به کودکان، پیشگیری از کودک آزاری، ترویج و نهادینه ساختن فرهنگ احترام به حقوق کودک، بسط فرهنگ مشارکت و خیر خواهی_در جامعه، آموزش فرزند پروری به عنوان یکی از حقوق اساسی کودک (حق بر تربیت) برای تمام گروههای مرتبط با کودکان، تقویت نهاد خانواده به عنوان بستر رعایت حقوق کودکان، توجه به مصلحت کودک در تمام تصمیمات مرتبط با کودکان، مشارکت دادن کودکان حاشیه شهر در فعالیتهای مرتبط با آنها و گسترش نشاط اجتماعی کودکان مناطق آسیب شهر هاست.

در ادامه معاون و کارشناسان اداره بهزیستی کاشان با هم اندیشی به  ارائه راهکارها و انتقال تجربیات خود جهت کمک به بهبود وضعیت کودکان آسیب دیده ی اجتماعی با تمرکز بر موضوع آموزش و تحصیل آنان پرداختند.

از جمله پیشنهادات این نشست، معرفی کودکان بازمانده از تحصیل به انجمن چتر نیلی و تسهیل انجام خدمات آموزشی به آنان بر اساس اولویت بندی نیازمندی ها، عدم موازی کاری در ارائه خدمات به کودکان آسیب دیده ، پیشنهاد برگزاری نمایشگاه مشترک از دست ساخته های کودکان و تعامل بهزیستی در جهت همکاری فرهنگ سرا ها برای برگزاری دوره های استعداد یابی و فبک انجمن خیریه ی چتر نیلی بود.

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

برگزاری دوره های خیاطی و مانتو دوزی برای زنان سرپرست خانوار

برگزاری دوره های خیاطی و مانتو دوزی برای زنان سرپرست خانوار

دوره های آموزش فنی و حرفه‌ای خیاطی و مانتو دوزی برای زنان سرپرست خانوار تحت ...

برگزتری مراسم روز زندر اداره بهزیستی کاشان کاشان

برگزاری مراسم بزرگداشت روز زن در اداره بهزیستی شهرستان کاشان

جشن میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و بزرگداشت روز زن در اداره بهزیستی شهرستان کاشان ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister