صفحه اصلی | آرشیو اخبار | اخبار توانبخشی | عصرانه ای با طعم رونمایی از چهارمین کتاب شعر شیرین عربشاهی
دکتر ولی اله نصر “مدیرکل بهزیستی استان اصفهان” شیرین عربشاهی شاعره توانیاب کاشانی،"شوق شیرین" ، "آوای سرخ" و "به تو فکر می کنم"،

عصرانه ای با طعم رونمایی از چهارمین کتاب شعر شیرین عربشاهی

آیین رونمایی از چهارمین کتاب شعر شیرین عربشاهی “شاعرۀ توانیاب کاشانی” در فرهنگسرای مهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان کاشان، در این آیین که رییس اداره بهزیستی کاشان،متقی نژاد معاون مدیرکل و رئیس اداره بهزیستی شهرستان و شماری از اعضای هیئت امنا و هیئت مدیره موسسه کاشانه مهر و جمعی از فعالان عرصه فرهنگ و ادبیات کاشان حضور داشتند، دکتر ولی اله نصر “مدیرکل بهزیستی استان اصفهان” در پیامی تلفنی رونمایی از رویای کاغذی “چهارمین کتاب شعر شیرین عربشاهی” را افتخاری برای خانواده بهزیستی استان دانست و با تبریک به این بانوی شاعره گفت: امیدوارم با حضور در کاشان تجلیل شایسته‌ای از خانم عربشاهی و خانم پسندی ” هنرمند توانیاب کاشانی و تصویرگرِ کتاب چهارم خانم عربشاهی” داشته باشیم.

وی همچنین ابراز امیدواری کرد با هم‌گرایی همه نهادهای مسئول، حق فرصت برابر زندگی اجتماعی از طریق مناسب سازی باکیفیت ترِ معابر شهری و ایجاد مبلمان شهریِ دارای امکان استفاده برای توانیابان، بهتر از قبل ایجاد شود.

شیرین عربشاهی که رویای کاغذی “چهارمین کتاب شعرش” در فرهنگسرای مهر رونمایی شد نیز در سخنانی با اشاره به مصدومیت شدید خود در ۱۰ سالگی افزود: پس از این واقعه تلخ دریافتم در سرودن شعر استعداد دارم لذا در اواسط دهه ۷۰ اشعار خود را برای روزنامه پیروزی ارسال می کردم که سالها در ستونی منتشر می‌شد و بعدها به لطف خدا و با ادامه این مسیر به چاپ سه جلد کتاب و امروز به چاپ چهارمین کتابم انجامید.


وی در ادامه یادآور شد: موقعیت امروزی‌ام را مرهون لطف دوستان موسسه کاشانه‌مهر و همچنین خانواده عزیزم می‌دانم که در همه حال و در طول همه این سالها حامی و پشتیبان من بوده اند.

از دیگر آثار این شاعر توانمند می توان به کتابهای “شوق شیرین” ، “آوای سرخ” و “به تو فکر می کنم” اشاره کرد.

رونمایی از چهارمین کتاب شاعره توانیاب کاشانی شیرین عربشاهی

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

اداره بهزیستی کاشان، مددجوی جسمی حرکتی شاعر ، هنرمند، مخترع ایرج نوروزی خراقی،

دیدار شهردار وامام جمعه ی راوند و دیگر مسئولین شهری با شاعر ،نویسنده و مخترع دارای معلولیت جسمی و حرکتی

بمناسبت ایام الله دهه میارک فجر شهردار کاشان با همراهی جمعی از مدیران شهری در ...

نمایشگاه دستاورد مددجویان بهزیستی

برپایی بازارچه دائمی برای بانوان کاشانی و زنان سرپرست خانوار در فرهنگسرای فیض کاشان

بازارچه دائمی مشاغل خانگی برای بانوان، بویژه زنان سرپرست خانوار در فرهنگسرای فیض کاشان برپا ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister