صفحه اصلی | آرشیو اخبار | اخبار ستادی | شاخه گلی برای کارکنان تلاشگر مراکز تحت نظارت بهزیستی شهرستان کاشان در حوزه روابط عمومی
شاخه گلی برای کارکنان تلاشگر مراکز تحت نظارت بهزیستی شهرستان کاشان در حوزه روابط عمومی

شاخه گلی برای کارکنان تلاشگر مراکز تحت نظارت بهزیستی شهرستان کاشان در حوزه روابط عمومی

کارکنان حوزه روابط عمومی مراکز تحت نظارت بهزیستی شهرستان کاشان به مناسبت بزرگداشت هفته روابط عمومی و ارتباطات تبجیل شدند

در این مراسم که با حضور معاون مدیرکل و رئیس اداره بهزیستی کاشان، کحال رئیس انجمن روابط عمومی شهرستان کاشان و برخی کارشناسان ستادی بهزیستی شهرستان کاشان و رابطین روابط عمومی های مراکز تحت نظارت بهزیستی همراه بود، خیامی پور کارشناس روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان ضمن تقدیر و تشکر از حضور میهمانان هدف از تشکیل این جلسه را هم افزایی، آشنایی مراکز تحت نظارت با یکدیگر، انعکاس فعالیت ها و خدمات ارائه شده به جامعه ی هدف بهزیستی به صورت هدفمند به شهروندان و تبجیل و قدردانی از زحمات چندین ساله ی همکاران فعال در حوزه ی روابط عمومی مراکز تحت نظارت عنوان نمود.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان، متقی نژاد معاون مدیرکل و رئیس اداره بهزیستی شهرستان کاشان نیز در آخرین روز از هفته ی ارتباطات و و رابط عمومی،  و در این نشست، با گرامیداشت و تبریک هفته روابط عمومی و ارتباطات بر لزوم تعامل، ارتباط موثر، کارآمد و منطقی بین روابط عمومی و سایر لایه‌های جامعه به منظور شناساندن جامعه ی هدف بهزیستی و خدماتی که این دستگاه خدمتگزار ارائه می کند،  تأکید کرد.

همچنین در این جلسه کحال رئیس انجمن روابط عمومی شهرستان کاشان طی سخنانی با بیان تعریف جامعی از مقوله ی روابط عمومی گفت: تلاش آگاهانه روابط عمومی را موجب خلق جامعه‌ای پویاتر و با انگیزه‌تر خواند که می‌تواند ارتباطی عمیق و معقول را در بین آحاد جامعه بویژه اقشار آسیب پذیر، برقرار و مدیریت کند.

دراین نشست صمیمانه که با حضور رابطین روابط عمومی مراکز تحت نظارت بهزیستی به انجام رسید ، مراکز تحت نظارت و فعالیتهای آن، به اختصار توسط رابطین  بیان شده و خدمات ارائه شده در آنها به اختصار عنوان گردید.

گفتنی است درهمین راستا و در این نشست، بر اولویت داشتن کرامت و شانیت مددجویان بر هر موضوع دیگری ، توجه به هنجار ها و ارزشهای اصیل اسلامی و صیانت از مقوله ی عفاف و حجاب با حفظ نشاط و شادابی محیط مراکز و مددجویان ، در دستور کار قرار دادن دستورالعملهای سازمانی و عملکرد در چارچوب اساسنامه ها و مجوزها و پرهیز از هر گونه حاشیه ی غیر ضروری در مراکز تحت نظارت تاکید شد.

درپایان این نشست با اهدای لوح سپاس و شاخه ی گل از فعالین تلاشگر روابط عمومی مراکز تجلیل شد.تقدیر از روابط عمومی های اداره بهزیستی کاشان، 27 اردیبهشت روز روابط عمومی

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

محفل انس با قرآن در بهزیستی خانه های کودک و نوجوان به مناسبت شهادت سردار سلیمانی

محفل انس با قرآن کریم بزرگداشت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی

محفل نورانی انس با قرآن، با هدف ترویج فرهنگ قرآنی و تبیین نقش قرآن در ...

همایش تحکیم بنیاد خانواده در کاشان،نیروی انتظامی ، اداره بهزیستی ، سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی و شورای هماهنگی هیئات مذهبی کاشان ،سرهنگ بساطی فرماندهی نیروی انتظامی کاشان

همایش تحکیم بنیاد خانواده در کاشان

اگر خانواده دارای استحکام باشد جامعه از استحکام برخوردار می شود. به گزارش روابط عمومی اداره ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister