صفحه اصلی | آرشیو اخبار | خبر ویژه | انعقاد تفاهم نامه همکاری بهزیستی با دانشگاه علوم پزشکی کاشان
انعقاد تفاهم نامه همکاری میان بهزیستی و دانشگاه علوم پزشکی کاشان، کمپها و مراکز ترک اعتیاد و DIC

انعقاد تفاهم نامه همکاری بهزیستی با دانشگاه علوم پزشکی کاشان

بهزیستی شهرستان کاشان با دانشگاه علوم پزشکی کاشان، تفاهم نامه همکاری های آموزشی و پژوهشی امضا کرد.

متقی نژاد معاون مدیرکل و رییس بهزیستی شهرستان کاشان با اعلام این خبر، گفت: کلیات این دو تفاهم نامه، امکان استفاده از توانایی های علمی و توسعه همکاری های بهزیستی و دانشگاه علوم پزشکی به منظور برطرف نمودنیاز های طرفین و هم افزایی پتانسیل های مذکور در مقدمه فوق و نیز جهت همسو سازی سیاست ها و تقویت همکاری های بین بخشی و برون بخشی در جهت ارتقای سطح عملکرد و مهارت دانشجویان پزشکی و کارکنان حوزه سلامت در خدمت رسانی به مددجویان و توانخواهان را برای طرفین فراهم کرده است.

    وی با اشاره به مدت این تفاهم نامه منعقده که دو سال است و قابل تمدید از سوی دو طرف نیز می باشد، افزود: کلیات این تفاهم نامه ها به امضای رئیس بهزیستی ، رئیس اداره سازمانهای مردم نهاد و خیرین سلامت دانشگاه و همچنین سرپرست دانشکده پزشکی دانشگاه رسیده است و برای اجرای مفاد آن و جزئیات همکاری ها، این امکان در متن تفاهم نامه ها پیش بینی شده است که همکاری دو جانبه دانشگاه و بهزیستی جهت ارتقا کیفیت خدمات علمی ، آموزشی، پژوهشی و فرهنگی برای استفاده اعضا هیئت علمی و دانشجویان و کارکنان با استفاده از ظرفیت ها و امکانات موجود مبتنی بر ضوابط و قوانین طرفین باشد.

    متقی نژاد با اشاره به اینکه از زمینه های همکاری های مشترک می توان ، شناسایی دانشجویان نخبه تحت پوشش بهزیستی جهت تشکیل هسته های علمی پژوهشی و ایجاد حمایت مالی و علمی از نوآوری ها و تحقیقات و پایان نامه ها بر اساس ضوابط طرفین برشمرد، گفت: با توجه به وجود مراکز تحت نظارتی چون مراکز توانبخشی ، کمپها و مراکز ترک اعتیاد و DIC  برای همکاری واحدهای آموزشی و تحقیقاتی طرفین در تفاهم نامه منعقده و در چارچوب مصوبات کمیته مشترک دانشگاه و بهزیستی اقدام خواهد شد.

رئیس بهزیستی با ابراز خشنودی از اینکه دانشجویان و اعضای هیات علمی و کارمندان و مددجویان بهزیستی بهره ی خوبی را از انعقاد این تفاهم نامه می برند، تصریح کرد: به منظور برنامه ریزی ، پیگیری و نظارت بر اجرای مفاد این تفاهم نامه، امضا کنندگان به همراه برخی از کارشناسان طرفین کمیته ای مشترک را تشکیل داده تا تدوین شیوه نامه های اجرایی ، تنظیم برنامه عملیاتی و زمانبندی اجرای برنامه ها و پیگیری آنها و تلاش برای توسعه همکاری های جدید ، حل و فصل هر گونه اختلاف احتمالی در تفسیر و یا اجرای مفاد و همچنین کلیه ی توافق های حاصله بین نمایندگان دو طرف صورت جلسه شده و مورد بررسی واحد های ذیربط قرار گرفته و نتیجه به طرف مقابل اعلام شود.

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

همزمان با روز عصای سفید، تیم کاشان قهرمان رقابت‌های گُلبال نابینایان و کم‌بینایان اصفهان شد.مرد نابینا و کم‌بینا در رشته‌های گلبال، شطرنج، جودو، دوومیدانی، پاورلیفتینگ و شنا

همزمان با روز عصای سفید، تیم کاشان قهرمان رقابت‌های گُلبال نابینایان و کم‌بینایان اصفهان شد

به گزارش روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان کاشان، در هفته ی گذشته مسابقات ورزشی نابینایان و ...

نامگذاری سالن اجتماعات بهزیستی شهرستان کاشان بنام شهید جواد قنایی مقدم،سالن اجتماعات بهزیستی شهرستان کاشان مزین به نام شهید والامقام شهید قنایی شد،شهید جواد قنایی مقدم درتاریخ 08/08/1360و در سن 28سالگی به درجه ی والای شهادت نائل آمد. شهید جواد قنایی مقدم کارمند شهید اداره بهزیستی کاشان

نامگذاری سالن اجتماعات بهزیستی شهرستان کاشان بنام شهید جواد قنایی مقدم

سالن اجتماعات بهزیستی شهرستان کاشان مزین به نام شهید والامقام شهید قنایی شد  همزمان با ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister