صفحه اصلی | آرشیو اخبار | خبر ویژه | نماینده ولی فقیه در کاشان: به راهکارهای قرآنی برای کاهش آمار طلاق عمل شود
سامانه تصمیم سازمان بهزیستی کشور، دکتر علی محمود زاده مرقی، نویسنده کتاب «نقش فراگیری مهارتهای زندگی اجتماعی در کاهش طلاق»،آمار ازدواج و طلاق در کاشان ،سامانه «تصمیم» http://zaman.behzisti.net/

نماینده ولی فقیه در کاشان: به راهکارهای قرآنی برای کاهش آمار طلاق عمل شود

نماینده ولی فقیه در کاشان گفت: اگر کارگروه کاهش، کنترل و پیشگیری از طلاق شهرستان کاشان راهکارهای قرآنی را در دستور کار قرار دهد، قطعا در کاهش آمار طلاق در این شهرستان موفق خواهند بود.

به گزارش روابط عمومی ادره بهزیستی شهرستان کاشان، آیت الله عباسعلی سلیمانی، در دیدار با اعضای کمیته ی کاهش، کنترل و پیشگیری از طلاق شهرستان کاشان، با انتقاد از افزایش آمار طلاق، اظهار کرد: امروز عده ای ثبت بالای آمار طلاق را افتخار می دانند.

وی، به نقش والدین در رفع مشکلات زندگی فرزندانشان اشاره کرد و افزود: با توجه به اینکه در خانواده عاطفه مادری به سمت داماد و عاطفه پدری به طرف عروس می رود، لذا نقش آنها در ایجاد محبت، دوستی و زندگی پایدار بین عروس و داماد بسیار کار ساز می باشد.

نماینده ولی فقیه در کاشان با انتقاد از کم رنگ شدن نقش خانواده در جریانات اجتماعی و با بیان اینکه در قرآن خانواده نقش اول را در رفع مشکلات اجتماعی دارد، گفت: نقش مشاوران، دستگاه قضا و سیستم اجرایی را در جریانات اجتماعی تعریف کرده ایم، ولی نقش خانواده را تعربف نکرده ایم .
سامانه تصمیم سازمان بهزیستی کشور، دکتر علی محمود زاده مرقی، نویسنده کتاب «نقش فراگیری مهارتهای زندگی اجتماعی در کاهش طلاق»،آمار ازدواج و طلاق در کاشان ،سامانه «تصمیم» httpzaman.behzisti.net

وی، به فروپاشی شالوده خانواده در غرب اشاره کرد و ادامه داد: در ایران که خانواده نقش اصلی را در تحکیم بنیان زندگی زوج های جوان دارد باید پررنگ ترشود.

عضو خبرگان رهبری گفت: اگر کارگروه کاهش، کنترل و پیشگیری از طلاق شهرستان کاشان راهکارهای قرآنی را در دستور کار قرار دهد، قطعا در کاهش آمار طلاق در این شهرستان موفق خواهند بود.

گفتنی است در حاشیه ی این دیدار و همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی، «کتاب نقش فراگیری مهارتهای زندگی اجتماعی در کاهش طلاق» نیز رونمایی شد.

ام البنین متقی نژاد، معاون مدیرکل ورئیس بهزیستی شهرستان کاشان نیز در این مراسم با قدردانی از دکتر علی محمود زاده مرقی، نویسنده کتاب «نقش فراگیری مهارتهای زندگی اجتماعی در کاهش طلاق»، با بیان اینکه بعد از اعتیاد طلاق دومین آسیب اجتماعی در کاشان است اظهار داشت: عدم مسئولیت پذیری زوجین، خیانت و دخالت اطرافیان از جمله شایع ترین عوامل طلاق در شهرستان کاشان است.

وی، به راه اندازی سامانه «تصمیم» در کشور و کاشان اشاره کرد و افزود: مراجعان طلاق یک طرفه و توافقی در این سامانه ثبت شده و به مراکز مشاوره ارجاع داده می شوند.

متقی نژاد با بیان اینکه روزانه ۱۰ مورد طلاق در سامانه «تصمیم»، بهزیستی کاشان به ثبت می رسد، افزود: آمار رسمی ازدواج و طلاق ۹۷۳ مورد ازدواج و۲۴۱ مورد طلاق در شش ماه اول سال جاری در کاشان بوده است و بر اساس آمار غیر رسمی، ماهانه ۲۰۰ پرونده خانواده تشکیل می شود.

رئیس بهزیستی شهرستان کاشان با بیان اینکه مسائل بچه های طلاق نیز یکی از آسیب های جدی طلاق هستند ، تصریح کرد: لازم است فکری به حال بچه های طلاق کرد و با آگاهی بخشی از وقوع طلاق در جامعه جلوگیری به عمل آید.

برای ورود به سامانه تصمیم( طلاق، نوبت دهی طلاق) اینجا را کلیک فرمایید.
سامانه «تصمیم» ، سامانه نوبت دهی طلاق ، http://zaman.behzisti.net/، دکتر علی محمود زاده مرقی، نویسنده کتاب «نقش فراگیری مهارتهای زندگی اجتماعی در کاهش طلاق»

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

نامگذاری سالن اجتماعات بهزیستی شهرستان کاشان بنام شهید جواد قنایی مقدم،سالن اجتماعات بهزیستی شهرستان کاشان مزین به نام شهید والامقام شهید قنایی شد،شهید جواد قنایی مقدم درتاریخ 08/08/1360و در سن 28سالگی به درجه ی والای شهادت نائل آمد. شهید جواد قنایی مقدم کارمند شهید اداره بهزیستی کاشان

نامگذاری سالن اجتماعات بهزیستی شهرستان کاشان بنام شهید جواد قنایی مقدم

سالن اجتماعات بهزیستی شهرستان کاشان مزین به نام شهید والامقام شهید قنایی شد  همزمان با ...

شلتر و یک پناهگاه شبانه برای افراد بی خانمان ،لزوم ارتباط و تعامل بیشتر نیروی انتظامی و بهزیستی برای بررسی علل و عوامل خشونت در کاشان،گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و روز جهانی بدون خشونت ،، سرهنگ حسین بساطی فرمانده نیروی انتظامی کاشان ،شلتر و یک پناهگاه شبانه برای افراد بی خانمان

در دیدار فرمانده نیروی انتظامی با معاون مدیرکل و رئیس اداره بهزیستی کاشان مطرح شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister