صفحه اصلی | آرشیو اخبار | اخبار پیشگیری | کارگاه آموزشی چرایی گرایش نوجوانان به مصرف مواد مخدر برگزار شد
کارگاه آموزشی چرایی گرایش نوجوانان به مصرف مواد مخدر برگزار شد

کارگاه آموزشی چرایی گرایش نوجوانان به مصرف مواد مخدر برگزار شد

کارگاه آموزشی چرایی گرایش نوجوانان به مصرف مواد مخدر برگزار شد.

واحد پیشگیری اداره بهزیستی شهرستان کاشان با همکاری فرهنگ‌سرای بانو سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری، در راستای آشنایی هر چه بیشتر خانواده‌ها با پدیده شوم اعتیاد و آسیب‌های ناشی از آن و به منظور اهتمام اجتماعی به منظور مهار اعتیاد، اقدام به برگزاری کارگاه دو روزه آموزشی با عنوان”چرایی گرایش نوجوانان به مصرف مواد مخدر” در محل فرهنگسرای بانوکرد.

به گزارش روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان کاشان، درنخستین روز از این کارگاه که برای بانوان شاغل در شهرداری و سازمان‌های تابعه آن تشکیل شد، داوود قاسم زادگان، عضو هیئت علمی دانشگاه و کارشناس خانواده، با توجه به اینکه خانواده مهم‌ترین عضو جامعه است که نقش مهمی در پیشگیری و حتی پیدایش اعتیاد در فرزندان دارد، به بررسی نقش خانواده در این زمینه پرداخت.

داود قاسم‌زادگان در این برنامه آموزشی که همراه با پرسش و پاسخ بود، با توجه به شعار سال ۱۴۰۰ ستاد مبارزه با موادمخدر با عنوان “یاریگران زندگی- مشارکت اجتماعی – پیشگیری از اعتیاد” آموزش‌های لازم در زمینه تربیت نوجوانان و وظیفه خانواده در قبال تغییرات رفتاری فرزندان در گذر از کودکی به نوجوانی را ارائه کرد تا خانواده‌ها از فرصت موجود تشکیل کارگاه، با افزایش آگاهی در خصوص اعتیاد برای پیشگیری و کاهش آسیب‌های مرتبط با اعتیاد گام بردارند.

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

نشست با مدیران مراکز اقامتی میان مدت، کمپ ترک اعتیاد بهزیستی

نشست با مدیران مراکز اقامتی میان مدت

نشستی با مدیران مراکز اقامتی میان مدت برای بررسی گزارش نظارتی مبسوط از اجرای پروتکلهای ...

ام البنین متقی نژاد رئیس اداره بهزیستی کاشان

اجرای برنامه شناسایی اختلالات ژنتیکی در خانواده های دارای معلول شهرستان کاشان آغاز شده است

رییس اداره بهزیستی شهرستان کاشان گفت:  طرح فراگیر شناسایی اختلالات ژنتیکی در افراد دارای معلول ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister