صفحه اصلی | آرشیو اخبار | اخبار توانبخشی | دیدار با رئیس جمعیت هلال احمرو امدادگران ایثارگر کاشان
تقدیر جمعیت هلال احمر کاشان توسط اداره بهزیستی کاشان، دکتر میرابوطالبی رئیس اداره هلال احمر کاشان

دیدار با رئیس جمعیت هلال احمرو امدادگران ایثارگر کاشان

همزمان با گرامیداشت روز هلال احمر، رئیس و کارکنان بهزیستی شهرستان کاشان با میرابوطالبی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان کاشان و جمعی از امدادگران و پرسنل خدوم این مجموعه دیدار و گفتگو کردند

به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان در این دیدارکه به مناسبت روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر و با حضور متقی نژاد معاون مدیرکل و رئیس اداره بهزیستی  و میرابوطالبی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان و جمعی از کارکنان هر دو دستگاه در محل دفتر ریاست جمعیت هلال احمر برگزار شد، مباحث و مسائل مرتبط با خدمات رسانی مشترک و تعامل هر چه بهتر این  دو دستگاه مطرح گردید.

بنابراین گزارش؛ در این دیدار متقی نژاد ضمن تبریک این روز به کارکنان پرتلاش هلال احمر گفت: هلال احمر از مهم ترین عوامل در امداد رسانی به حادثه دیدگان بهنگام و پس از بروز حوادث و سوانح سخت و دشوار می باشد و ارزش کار امدادی این جمعیت به جهت نجات جان انسانها از بلایا و حوادث، بسیار مهم و ارزشمند است که باید مدنظر آحاد جامعه قرار گیرد و مددکاران و روانشناسان فداکار بهزیستی نیز دوشادوش امدادگران ایثارگر جمعیت هلال احمر پس از بروز بلایای طبیعی به کمک آسیب دیدگان شتافته تا در کاهش آلام و اسقام آنان نقش موثر خود را ایفا نمایند که این همکاری و تعامل بین بخشی در اجرای موفق طرح محب در سالهای گذشته متجلی شد و بزودی نیز شاهد اجرای دوباره ی این طرح با همکاری بهزیستی و هلال احمر و سایر دستگاههای مرتبط در سطح شهرستان خواهیم بود.تقدیر جمعیت هلال احمر کاشان توسط اداره بهزیستی کاشان، دکتر میرابوطالبی رئیس اداره هلال احمر کاشان

متقی نژاد در انتها از زحمات این جمعیت به منظور ارتقای سطح خدمت رسانی در زمینه های امدادی و درمانی در مجموعه شهرستان و همکاری بسیار خوب و صمیمانه ی این نهاد مردمی با بهزیستی و جامعه ی هدف این سازمان، قدردانی کرده ، برای ایشان آرزوی توفیق نمود.

همچنین در این دیدار میر ابوطالبی نیز طی سخنانی دوستی و همکاری و فعالیت های همگرا و نزدیک دو دستگاه در شهرستان را ستود و گفت: جمعیت هلال احمر شهرستان در جهت منافع و اهداف عالیه ی بهزیستی و خدمت به مددجویان، آمادگی هر گونه همکاری و تعامل با بهزیستی شهرستان را دارد.

گفتنی است در پایان این دیدار ، از سوی رئیس جمعیت هلال احمر یک دستگاه ضد عفونی کننده ی هوشمند دست به بهزیستی شهرستان کاشان اهدا گردید.

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

اداره بهزیستی کاشان، مددجوی جسمی حرکتی شاعر ، هنرمند، مخترع ایرج نوروزی خراقی،

دیدار شهردار وامام جمعه ی راوند و دیگر مسئولین شهری با شاعر ،نویسنده و مخترع دارای معلولیت جسمی و حرکتی

بمناسبت ایام الله دهه میارک فجر شهردار کاشان با همراهی جمعی از مدیران شهری در ...

نمایشگاه دستاورد مددجویان بهزیستی

برپایی بازارچه دائمی برای بانوان کاشانی و زنان سرپرست خانوار در فرهنگسرای فیض کاشان

بازارچه دائمی مشاغل خانگی برای بانوان، بویژه زنان سرپرست خانوار در فرهنگسرای فیض کاشان برپا ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister