صفحه اصلی | آرشیو اخبار | خبر ویژه | مددجویان نخبه بهزیستی کاشان میهمان افطاری نماینده مقام معظم رهبری بودند
مددجویان نخبه بهزیستی کاشان میهمان افطاری نماینده مقام معظم رهبری بودند

مددجویان نخبه بهزیستی کاشان میهمان افطاری نماینده مقام معظم رهبری بودند

مددجویان نخبه و مدال آور کشوری بهزیستی شهرستان کاشان، میهمان ضیافت افطاری نماینده مقام معظم رهبری در مصلای بقیه الله(عج) بودند.

به گزارش روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان کاشان، آیت الله عباسعلی سلیمانی در این مراسم که با رعایت پروتکل های بهداشتی در مصلای بقیه الله(عج)  کاشان برگزار شد به افتخارات مددجویان بهزیستی در عرصه های مختلف ورزشی اشاره کرد و گفت: همانطور که یک فرد دارای معلولیت، با نداشتن چشم ده ها افتخار ورزشی برای کشور رقم می زند قطعا در دیگر فعالیت های جامعه نیز می تواند تاثیر گذار باشد.

وی با تاکید بر اقدام جدی برای رفع مشکلات اشتغال معلولان بهزیستی، افزود: مسئولان سازمان بهزیستی کشور با ایجاد کارگروه ویژه و پرداخت تسهیلات مناسب  نسبت به رفع مشکل اشتغال مددجویان بهزیستی کاشان اقدام جدی تری به عمل آورند.

 عضوخبرگان رهبری با قدردانی از موسسه توانبخشی خیریه هاجر کاشان در توانمند سازی معلولان جسمی و حرکتی، ادامه داد: فعالیت مددجویان این موسسه  در کارگاه های چرم دوزی، قلم زنی، خیاطی، گل های زینتی و کارهای بسیار ظریف با هدف اشتغال زایی و درآمدزایی کار ارزشمندی است که باید با همکاری خیرین الگوی دیگر موسسات توانبشخی کشور قرار گیرد.

مددجویان نخبه بهزیستی کاشان میهمان افطاری نماینده مقام معظم رهبری بودند

وی با تاکید بر اینکه رئیس اداره بهزیستی کاشان نسبت به شناساسی خیرین در توانمندسازی معلولان جسمی و ذهنی تلاش بیشتری به عمل بیاورد، گفت: اداره بهزیستی شهرستان کاشان با تشکیل اتاق فکر و مکاتبه با سازمان بهزیستی کشور هرچه زودتر زمینه توانمندسازی معلولان جسمی و ذهنی را بیش از پیش فراهم نماید.

در این مراسم متقی نژاد، معاون مدیرکل و رئیس اداره بهزیستی شهرستان کاشان نیز با ارائه گزارشی به عموم فعالیت های بهزیستی شهرستان اشاره کرد و بصورت ویژه در خصوص عملکرد خوب نابینایان کاشانی در حوزه ی ورزش گلبال گفت: شاکله ی اصلی تیم گلبال استان اصفهان را نابینایان کاشانی به خود اختصاص داده اند وکاشان تنها شهرستانی است که در تیم ملی گلبال نماینده دارد و مابقی افراد این تیم از مراکز استان می باشند و این نماینده کسی نیست جز محمد سرنجی یکی از دهها نخبه ی پرتلاش و موفق جامعه هدف بهزیستی کاشان که افتخارات بزرگی نظیر دو بار قهرمانی بازیهای آسیایی ، سه بار قهرمانی جام ملتهای آسیا و مقام سومی جام جهانی در رشته ی گلبال به همراه تیم ملی  را در کارنامه ی درخشان خود دارد.

در پایان مراسم پس از تجلیل و قدردانی از نخبگان و مدال آوران ورزشی و اقامه نماز جماعت مغرب و عشا به امامت آیت الله سلیمانی، همگی در ضیافت افطاری که از طرف نماینده مقام معظم رهبری در کاشان تدارک دیده شده بود، شرکت کردند.

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

میز خدمت جهادری با یاد سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی

اقتدا به سردار دلها با برپایی میز خدمت در بخش راوند کاشان

به مناسبت گرامیداشت سالگرد شهادت سردار دلها، میزخدمت جهادی سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی ...

محفل انس با قرآن در بهزیستی خانه های کودک و نوجوان به مناسبت شهادت سردار سلیمانی

محفل انس با قرآن کریم بزرگداشت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی

محفل نورانی انس با قرآن، با هدف ترویج فرهنگ قرآنی و تبیین نقش قرآن در ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister