صفحه اصلی | آرشیو اخبار | اخبار ستادی | حضور مدیر کل بهزیستی استان اصفهان در شهرستان کاشان
حضور مدیر کل بهزیستی استان اصفهان در شهرستان کاشان

حضور مدیر کل بهزیستی استان اصفهان در شهرستان کاشان

مدیر کل بهزیستی استان اصفهان در سفر یک روزه خود به شهرستان کاشان، ضمن گشایش مرکز توانبخشی سرای امید و کلنگ زنی ساختمان اصلی این مجموعه، از چند مرکز تحت نظارت نیز بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان کاشان، ولی‌اله نصر اصفهانی به همراه هیاتی متشکل از معاونین توانبخشی ، مشارکتهای مردمی ، مسئول بازرسی عملکرد و مشاور مدیر کل در امور اجرایی ، با هدف افتتاح مرکز سرای امید و کلنگ زنی ساختمان اصلی مرکز خیریه ی اتیسم و بازدید از چند مرکز تحت نظارت و دیدار با کارمندان و کودکان و نوجوانان مستفر در خانه های کودک و نوجوان تحت پوشش مددجویان تحت پوشش و بررسی مسائل و رسیدگی به مشکلات، به شهرستان کاشان سفر کردند.

وی در بدو ورود ضمن دیدار با کارمندان بهزسیتی کاشان، با مرتضایی فر فرماندار شهرستان بازدید کرد و ضمن تشریح اقدامات بهزیستی در خصوص مراکز مثبت زندگی و راه اندازی خانه ی امن گفت: خوشبختانه با توجه به بافت غنی فرهنگی در شهرستان کاشان این شهرستان به نسبت وسعت و جمعیت، جز شهرستانهای کم آسیب تر نسبت به سایر شهرستانهای استان بوده لیکن با تعامل و پشتیبانی همه دستگاه های اجرایی در زمینه  ی کاهش آسیبهای اجتماعی دستاوردهای بهتری محقق خواهد شد.

سپس نصر اصفهانی با حضور در مرکز آموزشی ، توانبخشی اختلال طیف اتیسم سرای امید این مرکز را افتتاح کرده و طی مراسمی با حضور مسئولین شهرستانی کلنگ ساختمان اصلی مرکز خیریه ی اتیسم را به زمین زد.

مدیر کل بهزیستی استان اصفهان در شب میلاد با سعادت مولی الموحدین حضرت علی علیه السلام و در ادامه ی سفر خود به کاشان با حضور در مراکزی نظیر آسایشگاه سالمندان و معلولین گلابچی و مرکز توانبخشی هاجر و بررسی مسائل ومشکلات این مراکز با کودکان و نوجوانان تحت پوشش مرکز خیریه ی نگین دیدار نموده و  این عزیزان را مورد تفقد و توجه پدرانه قرار داده و ضمن اهدا هدایایی در جریان روند نگهداری آنان در خانه های بهار ، بهشت و نگین جوان قرار گرفت.

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

شلتر و یک پناهگاه شبانه برای افراد بی خانمان ،لزوم ارتباط و تعامل بیشتر نیروی انتظامی و بهزیستی برای بررسی علل و عوامل خشونت در کاشان،گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و روز جهانی بدون خشونت ،، سرهنگ حسین بساطی فرمانده نیروی انتظامی کاشان ،شلتر و یک پناهگاه شبانه برای افراد بی خانمان

در دیدار فرمانده نیروی انتظامی با معاون مدیرکل و رئیس اداره بهزیستی کاشان مطرح شد

صعود گروه کوهنوردی شهید قنایی کارکنان بهزیستی شهرستان کاشان به قله ی کرکس مهر ماه 1400

صعود گروه کوهنوردی شهید قنایی کارکنان بهزیستی شهرستان کاشان به قله ی کرکس

کارمندان کوهنورد بهزیستی شهرستان کاشان به ارتفاعات ۳۸۹۵ متری کوه کرکس صعود کردند به گزارش ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister