صفحه اصلی | آرشیو اخبار | اخبار پیشگیری | پویش همدلی به افق کاشان
پویش همدلی در بهزیستی کاشان

پویش همدلی به افق کاشان

متقی نژاد معاون مدیر کل و رئیس اداره بهزیستی کاشان گفت: در راستای کمک‌رسانی به اقشار محروم و نیازمندان و مددجویان زیرپوشش این دستگاه همراه با سراسر کشور ،پویش همدلی مومنانه در شهرستان کاشان نیز در حال فعالیت است

وی در گفتگو با روابط عمومی این اداره اظهار داشت: این پویش توسط اداره بهزیستی و با کمک فرمانداری شهرستان ،سپاه پاسداران ،خیرین و نیکوکاران از ماه مبارک رمضان گذشته در سطح شهرستان آغاز شده و کمک‌های مردم نوعدوست با توجه به نیت اهداکنندگان در بین جامعه هدف توزیع می شود.

ایشان افزود: از آنجاییکه امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا و ضرورت رعایت نکات و پروتکل های بهداشتی، امکان حضور و همراهی خیرین در مراکز بهزیستی و منازل افراد دارای معلولیت و مددجویان وجود نداشت ، لذا از طریق واحد مشارکتهای مردمی و  همراهی فرمانداری و سپاه پاسداران، کمک‌های نقدی و غیرنقدی نیکوکاران جمع‌آوری شده و بدست مددجویان رسید.

وی یادآور شد: در ابتدای شیوع ویروس کرونا و بخصوص با آغاز ماه مبارک رمضان و همچنین آغاز سال تحصیلی با کمک فرمانداری ، سپاه و برخی دستگاه‌های اجرایی، خیرین و نیکوکاران و مراکز تحت نظارت بهزیستی در سطح شهرستان، کمک‌های نقدی و غیر نقدی جمع‌آوری و در میان نیازمندان تحت پوشش توزیع شد که رقم ریالی این کمک ها در شش ماهه اول سال جاری تا کنون، در حوزه ی مشارکت در زمینه ی اقلام محافظت فردی در خصوص بیماری کرونا ، از طریق مشارکتهای مردمی دولتی و همچنین مراکز تحت نظارت-خیریه ای ، جمعا به مبلغ ۴۴۲۵۳۰۰۰۰ ریال و در زمینه ی تهیه ی لوازم التحریر ، سبد مواد غذایی و پوشاک از طریق مشارکتهای مردمی دولتی و مراکز تحت نظارت-خیریه ای ، مجموعا ۲۳۸۵۹۰۰۵۷۵۰ ریال بوده است.

متقی نژاد نحوه جمع‌آوری کمک‌های مردمی را از طریق مراجعه به واحد مشارکت های مردمی بهزیستی کاشان و تماس تلفنی و هماهنگی با شماره تلفن این واحد به شماره ی ۵۵۳۳۹۳۹۹ اعلام کرد و گفت: خیرین و نیکوکاران می‌توانند بهزیستی شهرستان کاشان را در تهیه مایحتاج ضروری، لوازم التحریر ،کمک هزینه‌های تحصیلی ، ایاب و ذهاب، ازدواج و درمان یاری دهند.

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

کرونا در مراکز ترک اعتیاد بهزیستی، ، مرکز گذری کاهش آسیب نوید ((DIC

کمک خیران و بهزیستی کاشان در بزنگاه کرونا به بی‌خانمان‌ها رسید

معاون مدیرکل و رئیس اداره بهزیستی شهرستان کاشان : مرکز گذری کاهش آسیب نوید کاشان ...

کرونا در کاشان، آمار کرونا در کاشان، ویروس کرونا، آمار مبتلایان به کرونا

و بازهم جلسه ی آموزشی پیشگیری از کرونا ویروس

جلسه ی آموزشی پیشگیری از کرونا ویروس برای مدیران و پرسنل مراکز اقامتی ترک اعتیاد برگزار شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister