صفحه اصلی | آرشیو اخبار | اخبار پیشگیری | پویش همدلی به افق کاشان
پویش همدلی در بهزیستی کاشان

پویش همدلی به افق کاشان

متقی نژاد معاون مدیر کل و رئیس اداره بهزیستی کاشان گفت: در راستای کمک‌رسانی به اقشار محروم و نیازمندان و مددجویان زیرپوشش این دستگاه همراه با سراسر کشور ،پویش همدلی مومنانه در شهرستان کاشان نیز در حال فعالیت است

وی در گفتگو با روابط عمومی این اداره اظهار داشت: این پویش توسط اداره بهزیستی و با کمک فرمانداری شهرستان ،سپاه پاسداران ،خیرین و نیکوکاران از ماه مبارک رمضان گذشته در سطح شهرستان آغاز شده و کمک‌های مردم نوعدوست با توجه به نیت اهداکنندگان در بین جامعه هدف توزیع می شود.

ایشان افزود: از آنجاییکه امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا و ضرورت رعایت نکات و پروتکل های بهداشتی، امکان حضور و همراهی خیرین در مراکز بهزیستی و منازل افراد دارای معلولیت و مددجویان وجود نداشت ، لذا از طریق واحد مشارکتهای مردمی و  همراهی فرمانداری و سپاه پاسداران، کمک‌های نقدی و غیرنقدی نیکوکاران جمع‌آوری شده و بدست مددجویان رسید.

وی یادآور شد: در ابتدای شیوع ویروس کرونا و بخصوص با آغاز ماه مبارک رمضان و همچنین آغاز سال تحصیلی با کمک فرمانداری ، سپاه و برخی دستگاه‌های اجرایی، خیرین و نیکوکاران و مراکز تحت نظارت بهزیستی در سطح شهرستان، کمک‌های نقدی و غیر نقدی جمع‌آوری و در میان نیازمندان تحت پوشش توزیع شد که رقم ریالی این کمک ها در شش ماهه اول سال جاری تا کنون، در حوزه ی مشارکت در زمینه ی اقلام محافظت فردی در خصوص بیماری کرونا ، از طریق مشارکتهای مردمی دولتی و همچنین مراکز تحت نظارت-خیریه ای ، جمعا به مبلغ ۴۴۲۵۳۰۰۰۰ ریال و در زمینه ی تهیه ی لوازم التحریر ، سبد مواد غذایی و پوشاک از طریق مشارکتهای مردمی دولتی و مراکز تحت نظارت-خیریه ای ، مجموعا ۲۳۸۵۹۰۰۵۷۵۰ ریال بوده است.

متقی نژاد نحوه جمع‌آوری کمک‌های مردمی را از طریق مراجعه به واحد مشارکت های مردمی بهزیستی کاشان و تماس تلفنی و هماهنگی با شماره تلفن این واحد به شماره ی ۵۵۳۳۹۳۹۹ اعلام کرد و گفت: خیرین و نیکوکاران می‌توانند بهزیستی شهرستان کاشان را در تهیه مایحتاج ضروری، لوازم التحریر ،کمک هزینه‌های تحصیلی ، ایاب و ذهاب، ازدواج و درمان یاری دهند.

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

نشست با مدیران مراکز اقامتی میان مدت، کمپ ترک اعتیاد بهزیستی

نشست با مدیران مراکز اقامتی میان مدت

نشستی با مدیران مراکز اقامتی میان مدت برای بررسی گزارش نظارتی مبسوط از اجرای پروتکلهای ...

ام البنین متقی نژاد رئیس اداره بهزیستی کاشان

اجرای برنامه شناسایی اختلالات ژنتیکی در خانواده های دارای معلول شهرستان کاشان آغاز شده است

رییس اداره بهزیستی شهرستان کاشان گفت:  طرح فراگیر شناسایی اختلالات ژنتیکی در افراد دارای معلول ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister