صفحه اصلی | آرشیو اخبار | خبر ویژه | نماینده ولی فقیه در کاشان در دیدار با کارکنان بهزیستی کاشان مطرح کرد؛
هر خیر کاشان یک معلول بهزیستی را تحت حمایت مالی قرار دهد
دیدار آیت الله سلیمیانی امام جمعه شهرستان کاشان با کارکنان اداره بهزیستی کاشان

نماینده ولی فقیه در کاشان در دیدار با کارکنان بهزیستی کاشان مطرح کرد؛
هر خیر کاشان یک معلول بهزیستی را تحت حمایت مالی قرار دهد

آیت الله سلیمانی با اشاره به اینکه هر خیرمعتمد کاشانی یک مددجوی بهزیستی را تحت پوشش خود قرار دهد، گفت: خیرین می توانند مددجویان تحت پوشش بهزیستی را تحت حمایت های مالی خود قراردهند.

به گزارش روابط عمومی اداره بهزیستی کاشان، آیت الله عباسعلی سلیمانی در دیدار با کارکنان اداره بهزیستی کاشان، گفت: معلولیت پدیده ای است که ممکن است هرلحظه بر اثر بروز یک حادثه ناگهانی برای هرانسانی بوجود آید.
وی به الزام حمایت ارگان ها وسازمان ها، دستگاهها و نهادهای مختلف از افراد دارای معلولیت اشاره کرد و افزود: بهزیستی برخلاف کمیته امداد امام خمینی(ره) به دلیل وضعیت فیزیکی و محدودیت های فیزیکی مختلف افراد دارای معلولیت تحت پوشش خود ، در برخی موارد در اجرای طرح ها برای توانمند سازی این عزیزان محدودیت دارد و برخی افراد دارای معلولیت لازم است تا پایان عمر از خدمات بهزیستی بهره مند شوند.
آیت الله سلیمانی فعالیت در سازمان بهزسیتی و کار برای جامعه هدف بهزیستی و مددجویان را کاری خدایی دانست و اظهار داشت: رسیدگی با عشق وعلاقه به افراد داری معلولیت ایزوله کارهرکسی نیست و فعالان این عرصه اجر و پاداش معنوی و اخروی زیادی دارند.
وی برشناسایی، ساماندهی، سازماندهی و پشتیبانی از سرمایه های عاطفی در جامعه تأکید کرد و عنوان کرد: از این سرمایه ها باید برای خدمات دهی به جامعه هدف در بهزیستی بهره برداری کرد.
آیت الله سلیمانی بر شناسایی و کمک خیرین به مددجویان بهزیستی تأکید کرد و گفت: اعتبارات دولتی برای بهزیستی به اندازه ای نیست که بتواند نیازهای اولیه مددجویان تحت پوشش خود را تامین کند.
وی با اشاره به اینکه هر خیرمعتمد کاشانی یک مددجوی بهزیستی را تحت پوشش خود قرار دهد، گفت: خیرین می تواند مددجویان تحت پوشش بهزیستی را تحت حمایت های مالی خود قراردهند.
به گفته وی انتظارات فراوان از خیرین در بخش های مختلف جامعه به گونه ای است که دایره خیرین روز به روز تنگ تر شده و بخش های مهمی همچون بهزیستی ازحمایت های خیرین محروم مانده اند.
آیت الله سلیمانی گفت: کمیته امداد امام خمینی به مرحله توانمند سازی مددجویان خود رسیده است وبه زودی جشن خود کفایی مددجویان اش را برگزارخواهد کرد، اما گروه زیادی از مددجویان بهزیستی تا پایان عمر خود باید تحت پوشش و حمایت خدمات بهزیستی باشند.
در ابتدای این دیدار خانم ام البنین متقی نژاد معاون مدیرکل ورئیس اداره بهزیستی شهرستان کاشان گفت: بیش از ۱۶۹ خدمت در قالب ۳ واحد تخصصی و یک واحد عمومی به مدد جویان تحت پوشش در بخش های پیشگیری، اجتماعی و امور توانبخشی ارائه می شود.
وی تعداد مددجویان تحت پوشش بهزیستی کاشان را ۶ هزار نفر اعلام کرد و گفت: این تعداد مددجو از خدمات کمک هزینه درمان، بستری وتوانبخشی و مناسب سازی استفاده می کنند.
به گفته وی ۱۱ مرکز توانبخشی شامل مرکز سالمندان؛معلولین ذهنی و اعصاب و روان و معلولین جسمی با ۳۰ مهد کودک تحت پوشش بهزیستی کاشان قرار دارند.
متقی نژاد کمک های خیرین به بهزیستی را قابل تقدیردانست و عنوان کرد: بهزیستی کاشان بیش از پیش نیازمند کمکهای مادی و معنوی خیرین عزیز و بزرگوار کاشان است.

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

نامگذاری سالن اجتماعات بهزیستی شهرستان کاشان بنام شهید جواد قنایی مقدم،سالن اجتماعات بهزیستی شهرستان کاشان مزین به نام شهید والامقام شهید قنایی شد،شهید جواد قنایی مقدم درتاریخ 08/08/1360و در سن 28سالگی به درجه ی والای شهادت نائل آمد. شهید جواد قنایی مقدم کارمند شهید اداره بهزیستی کاشان

نامگذاری سالن اجتماعات بهزیستی شهرستان کاشان بنام شهید جواد قنایی مقدم

سالن اجتماعات بهزیستی شهرستان کاشان مزین به نام شهید والامقام شهید قنایی شد  همزمان با ...

شلتر و یک پناهگاه شبانه برای افراد بی خانمان ،لزوم ارتباط و تعامل بیشتر نیروی انتظامی و بهزیستی برای بررسی علل و عوامل خشونت در کاشان،گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و روز جهانی بدون خشونت ،، سرهنگ حسین بساطی فرمانده نیروی انتظامی کاشان ،شلتر و یک پناهگاه شبانه برای افراد بی خانمان

در دیدار فرمانده نیروی انتظامی با معاون مدیرکل و رئیس اداره بهزیستی کاشان مطرح شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister