صفحه اصلی | آرشیو اخبار | اخبار ستادی | مدیر عامل سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان : موفقیت مدیریت شهری درهمراهی وحمایت مردم است
دیدار کارکنان سازمان رفاهی ورزشی کاشان با کارکنان بهزیستی کاشان هفته بهزیستی

مدیر عامل سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان : موفقیت مدیریت شهری درهمراهی وحمایت مردم است

همزمان با هفته بهزیستی مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی اجتماعی شهرداری کاشان در دیدار با معاون مدیر کل و رئیس اداره بهزیستی کاشان ضمن تقدیر و تشکر از تلاشهای اداره بهزیستی کاشان در راستای رفع نیازهای اجتماعی و نقش حمایتی این نهاد در جامعه، گفت: مدیریت شهری زمانی موفق خواهد بود که مردم با آن همراه شوند چرا که اگر این اتفاق نیافتد هر تصمیم برای تعالی مجموعه شــهر و شــهروندان با شکست روبرو خواهد شد .

محمد حسین واحدیان در ادامه افزود:سازمان فرهنگی اجتماعی وظیفه دارد با مشارکت جویی، اجرای برنامه های متناسب فرهنگی و هنری بر روی فرهنگ شهروندی و نشاط اجتماعی تمرکز کند تا در نتیجه آسیبهای اجتماعی کاهش پیدا کند.

واحدیان درادامه بر لزوم پرداختن به مسئله طلاق به عنوان حادترین معضل اجتماعی در کاشان گفت: امید است با تعامل دوسویه در جهت کاهش این معضل گامهای مثبتی برداشــته شــود.

 در ادامه ایــن دیدار متقی نژاد معاون مدیرکل و رئیس اداره بهزیستی کاشان با تقدیر از تلاشهای شهرداری کاشان به خصوص سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در حوزه آموزش شهروندی و فرهنگسازی اجتماعی گفت: شهرداری همواره به عنوان یک نهاد قدرتمند در حوزه اجتماعی ما را همراهی و با تمام توان خود اداره بهزیستی کاشان را در کلیه برنامه ها پشتیبانی کرده است.

متقی نژاد افزود: نقش شهرداری در حوزه حمایت و فرهنگسازی اجتماعی برای شهروندان را نمیشــود نادیده گرفت و باید به این موضوع اشــاره داشت که سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشــی شــهرداری کاشان راهبردیترین و راهگشــاترین نقش را در ارتقا سطح کیفی زندگی شهروندان و آموزشهای فرهنگی در سایه شناخت حقوق شهروندی دارد. در این دیدار مقرر شــد تفاهم نامه ای در راســتای کاهش پدیده ی طلاق در کاشان بین سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری و اداره بهزیستی کاشان منعقد شود.

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

جلسه امر به معروف و نهی از منکر ادره بهزیستی ، شورای امر به معروف و نهی از منکر

دومین جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر سال ۹۹در بهزیستی شهرستان کاشان برگزار شد

دومین جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر سال ۹۹، با حضور صنعتکار ...

مراسم عزاداری امام حسین در اداره بهزیستی کاشان

برگزاری مراسم عزاداری امام حسین (علیه السلام) در اداره بهزیستی شهرستان کاشان

مراسم عزاداری امام  حسین(علیه السلام) و قرائت زیارت عاشورا در فضای باز و با رعایت ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister