صفحه اصلی | آرشیو اخبار | خبر ویژه | پویش همدلی مومنانه در بهزیستی شهرستان کاشان
رزمایش همدلی مومنانه

پویش همدلی مومنانه در بهزیستی شهرستان کاشان

پویش همدلی مومنانه در بهزیستی شهرستان کاشان در حال برگزاری ست

 ​به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان ، ​​​​​​معاون مدیر کل و رییس بهزیستی شهرستان کاشان طی سخنانی اظهار داشت : با عنایت به حلول ماه پرخیر و برکت رمضان و از طرفی شیوع بیماری کرونا ، بهزیستی کاشان با استفاده از ظرفیت خیرین ، و تلاش همکاران شهرستان در راستای کاهش آسیب های اقتصادی و بویژه اجتماعی ناشی از شیوع ویروس کرونا و رسیدگی و کمک رسانی به خانوادهای تحت پوشش ، پویش کمک مومنانه را برگزار می نماید.

متقی نژاد در ادامه افزود : پویش همدلی و کمک مؤمنانه در ماه مبارک رمضان که ماه انفاق و ایثار است برای کمک سریع و بموقع به نیازمندان توسط بهزیستی کاشان اجرا می گردد.

وی با بیان اینکه بیماری کرونا بر جامعه هدف یعنی اقشار محروم و افراد دارای معلولیت تحت پوشش بهزیستی اثرات مخرب و نگران کننده اجتماعی و اقتصادی به مراتب بیشتر از سایر اقشار جامعه بر جای گذاشته است گفت:این گروه ها به دلیل اینکه از پشتوانه های اجتماعی و اقتصادی کمتری برخوردارند، در بحران کرونا بیشتر در معرض آسیب بوده ،نیازمند توجه جدی   می باشند .

  • رزمایش همدلی مومنانه

متقی نژاد در ادامه خاطر نشان کرد : از ابتدای بروز ویروس کرونا در شهرستان کاشان که از کانون های کرونا در کشور بود ، خوشبختانه کمک های نقدی و غیر نقدی قابل توجهی توسط خیرین به بهزیستی کاشان شد که تمامی آنها در راستای تامین وسایل بهداشتی و ضد عفونی کننده و اقلام خوراکی مددجویان هزینه گردید.

وی در ادامه گفت : به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان بهزیستی شهرستان کاشان با همکاری خوب سپاه پاسداران پویش همگانی همدلی مومنانه را با هدف جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی برگزار نموده که در این راستا تعداد ۴۰۰ بسته حمایتی معیشتی با هبه ی پانصد میلیون ریالی نیکوکاران عزیز به بهزیستی کاشان مهیا شد تا از هفدهم اردیبهشت ماه سال جاری در بین مددجویان واجد شرایط توزیع گردد.

وی با اشاره به این موضوع که خیرین و نیکوکاران ارجمند می توانند با واریز مبالغ ریالی خود از طرق حساب مشارکت های مردمی بهزیستی کاشان به شماره کارت مجازی: ۶۱۰۴۳۳۷۴۳۸۴۳۹۲۴۰ و شماره کد ussd حساب مشارکتهای مردمی *۳*۱۴۸۰*۷۴۱* می توانند در این امر خداپسندانه شرکت نمایند، خواستار حضور حداکثری و هر چه بیشتر مردم و خیرین در انجام فعالیتهای انسان دوستانه ی بهزیستی شد.

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

جلسه با دادستان کاشان در خصوص

برنامه تاسیس مرکز ماده ۱۶ قانون مبارزه با مواد مخدر در شهرستان کاشان کلید خورد

جلسه هماهنگی درخصوص تاسیس مرکز ماده ۱۶ قانون مبارزه با مواد مخدر با حضوردکتر روح ...

همزمان با روز عصای سفید، تیم کاشان قهرمان رقابت‌های گُلبال نابینایان و کم‌بینایان اصفهان شد.مرد نابینا و کم‌بینا در رشته‌های گلبال، شطرنج، جودو، دوومیدانی، پاورلیفتینگ و شنا

همزمان با روز عصای سفید، تیم کاشان قهرمان رقابت‌های گُلبال نابینایان و کم‌بینایان اصفهان شد

به گزارش روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان کاشان، در هفته ی گذشته مسابقات ورزشی نابینایان و ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister