صفحه اصلی | آرشیو اخبار | اخبار توانبخشی | مسابقه ی ویلچررانی بین توانخواهان و جانبازان کاشانی برگزار شد

مسابقه ی ویلچررانی بین توانخواهان و جانبازان کاشانی برگزار شد

‌بمناسبت میلاد با سعادت حضرت نبی اکرم(ص) و امام جعفر صادق علیه السلام ، مسابقه ی ویلچررانی بین  دهها نفر از معلولین و جانبازان کاشانی برگزار شد.

ام البنین متقی نژاد معاون مدیرکل و رئیس اداره بهزیستی کاشان، در حاشیه برگزاری این مسابقه گفت: با توجه به میلاد پرخیر و برکت حضرت محمد صلی الله و علیه و آله و امام صادق علیه السلام و همچنین افتتاح ساختمان جدید مرکز خیریه ی کاشانه مهر کاشان ،این مسابقه برگزار شد.

وی افزود: در این مسابقه ۳۵ نفر از مردان معلول و جانباز و ۲۹ نفر از بانوان معلول شرکت  کردند که در پایان به نفرات برتر جوایزی اهدا گردید.

متقی نژاد اظهار داشت: در این مسابقات معلولین و جانبازان به توانمندی‌های خود بیشتر واقف شده و  این مهم که هیچ دلیل منطقی برای جدا افتادن آنان از جامعه وجود ندارد را به اثبات رساندند.

ایشان با اشاره به اینکه معلولین  کاشانی تاکنون در مقاطع مختلف جهانی، کشوری و استانی توانسته اند مقام‌های چشمگیری کسب کنند بیان داشت: در این راستا و به رغم مشکلات موجود ، بهزیستی شهرستان کاشان با حمایت  مجدانه از هیئات ورزشی نابینایان و ناشنوایان و سایر رشته ها توانسته اقدامات و پشتیبانی های شایسته ای را به انجام برساند که از  جمله ی آن می توان به رایزنی در جهت تخصیص یکی از بهترین مجموعه های ورزشهای آبی در خصوص ورزش شنا و آب درمانی معلولین جسمی حرکتی و ضایعه نخاعی با حداقل هزینه برای  معلولین تحت نظارت، اشاره کرد..

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

برگزاری کارگاه آموزشی استفاده صحیح ازوسایل کمک توانبخشی درکاشان

برگزاری کارگاه آموزشی استفاده صحیح ازوسایل کمک توانبخشی درکاشان

کارگاه آموزشی آشنایی و استفاده صحیح از وسایل کمک توانبخشی ویژه افراد دارای معلولیت در کاشان برگزارشد

سازمان وظیفه عمومی ناجا،معافیت قرزند تحت پوشش بهزیستی از خدمت سربازی

معافیت یکی از فرزندان خانواده تحت پوشش بهزیستی از سربازی

برابر ماده ۴۴ مکرر قانون خدمت وظیفه عمومی، یکی از فرزندان خانواده‌های تحت پوشش سازمان بهزیستی یا کمیته امداد امام خمینی (ره)، می‌توانند از معافیت سربازی بهره‌مند شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister