صفحه اصلی | آرشیو اخبار | اخبار پیشگیری | پیوند یاس و احساس در گذر زمان عروس خانه های تاریخی ایران در کاشان

پیوند یاس و احساس در گذر زمان عروس خانه های تاریخی ایران در کاشان

کاشانی ها پیوند یاس و احساس را با عروس خانه های تاریخی ایران در خانه طباطبایی ها به بزم نشستند
ام البنین متقی نژاد معاون مدیرکل و رئیس اداره بهزیستی شهرستان کاشان، در گفت و گو با روابط عمومی این اداره گفت: مقارن با سالروز ازدواج پر خیر و برکت مولای متقیان و بانوی هر دو عالم ، جشنواره آموزشی و شاد “پیوند یاس و احساس”با برنامه‌های متنوع و با همکاری اداره بهزیستی و سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان برگزار شد.
او با اشاره به اینکه مخاطبان این جشنواره افراد مجرد و زوج‌های جوان بودند، تصریح کرد: شناسایی اهمیت مشاوره قبل و بعد از ازدواج، تحکیم بنیان خانواده، ترویج امر ازدواج آگاهانه و آسان جوانان و پرهیز از سنت‌های غلط از جمله اهداف برگزاری جشنواره «پیوند یاس و احساس» بود.
به گفته او، در طول مدت برگزاری این جشنواره، نسترن براهیمی استاد مشاوره خانواده، داوود قاسم زادگان و راضیه فقیهی از کارشناسان روانشناسی و مشاورین خانواده، مریم دهقانیان کارشناس روانشناسی و محمد حسین اخوان درمان گر اختلالات جنسی زوجین به ارائه مطالبی پیرامون نکات پیش از ازدواج و راهکار‌های انتخاب صحیح در ازدواج، عشق و صمیمیت بین زوجین، نقش و تفاوت‌های بین همسران، مهارت‌های زندگی عاشقانه و پایدار پرداختند.
متقی نژاد یادآور شد: کارگاه آموزشی مسائل خانواده ویژه زوجین به تفکیک بانوان و آقایان و همچنین اختتامیه جشنواره «پیوند یاس و احساس» ، در قالب جشن با برنامه‌های شاد و فرهنگی در خانه تاریخی طباطبائی‌های کاشان برگزار گردید.
او با بیان اینکه اجرای برنامه‌های شاد و متنوع شامل نمایش، موسیقی، برگزاری مسابقه و قرعه کشی برای هر شب این جشنواره پیش بینی شده بود اظهار داشت: همزمان با این جشنواره نمایشگاه «در گذر زمان» با رویکرد خانواده و تغییرات زندگی خانوادگی در سه دهه تحت تاثیر رسانه و فضای مجازی به منظور بررسی تاثیر و نقش فضای مجازی در سبک زندگی و کاربرد رسانه‌ها بر تغییر زندگی و همچنین نمایشگاه کتاب و عکس مرتبط با موضوع جشنواره دائر شد.
به گفته او ، نمایش ساده زیستی در نسل گذشته، مقایسه خانواده امروز با گذشته و تفاوت‌های میان زندگی‌های قدیم و امروزی در آثار این نمایشگاه به نمایش گذاشته شده بود.
جشنواره آموزشی و شاد «پیوند یاس و احساس» به همت اداره بهزیستی شهرستان ،فرهنگ سرای بانوی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان و با معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و تعدادی از سازمان‌های مردم نهاد (سمن ها) در کاشان برگزار شد، که با استقبال و حضور پرشور اقشار مختلف شهروندان کاشانی مواجه گردید.

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

اففتاح مهدهای کودک بهزیستی ، مهدهای کودک کاشان

افتتاح یک مرکز رفاه کودک و خانواده ، یک مهد کودک و یک دفتر خدمات مشاوره ای در کاشان

در ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی ،طی مراسمی با حضور مسئولان استان و شهرستان، ...

جشنواره تئاتر مهر کاشان برای جامعه هدف بهزیستی

ارمغان جشنواره تئاتر مهر کاشان برای جامعه هدف بهزیستی

در حاشیه ی جشنواره تئاتر مهر با حضور مدیران و مربیان مراکز تحت نظارت کارگاه نمایش درمانی در فرهنگسرای مهر کاشان برپا شد با حضور مدیران ، مربیان روانشناسان و سایر علاقمندان و با هدف ایجاد گروه های تخصصی تئاتر معلولین و جامعه هدف بهزیستی، استفاده از هنر تئاتر در درمان اختلالات ذهنی و شخصیتی، آموزش ایماگوتراپی یا زوج درمانی که رویکرد جدیدی برای حل تعارض های زوجین و غنی کردن روابط همسران است ، کارگاه نمایش درمانی یا سایکودرام در فرهنگسرای مهر کاشان برپا شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin