صفحه اصلی | آرشیو اخبار | اخبار ستادی | فرماندار کاشان: اداره بهزیستی زمینه خودکفایی مددجویان را فراهم کند.
بازدید فرماندار ویژه کاشان از اداره بهزیستی به مناسبت هفته بهزیستی

فرماندار کاشان: اداره بهزیستی زمینه خودکفایی مددجویان را فراهم کند.

همزمان با هفته گرامیداشت بهزیستی، علی اکبر مرتضایی فرماندار ویژه کاشان، به همراه معاون برنامه ریزی و توسعه ی فرمانداری کاشان از اداره بهزیستی کاشان بازدید نمود

همزمان با هفته گرامیداشت بهزیستی، علی اکبر مرتضایی فرماندار ویژه کاشان به همراه معاون برنامه ریزی و توسعه و مسوول روابط عمومی فرمانداری کاشان از اداره بهزیستی شهرستان کاشان بازدید کرد.

فرماندار کاشان در این نشست ضمن تبریک هفته بهزیستی و تقدیر از کارکنان اداره بهزیستی گفت: همه ما موظف به ارائه خدمات شایسته به تک تک اعضاء جامعه هستیم و این وظیفه در مواجه با معلولین، محرومین و البته سالمندان گرانقدر بسیار خطیر تر می باشد.

وی با تاکید بر ارائه خدمات جامع به اولویت خودکفایی افراد تحت پوشش اشاره کرد و افزود: اهتمام برای مهارت آموزی مددجویان و هدایت صحیح تسهیلات اشتغالزایی و از طرفی فراهم آوردن امکان عرضه تولیدات و محصولات آن ها با برپایی نمایشگاه های فصلی و حتی دائمی زمینه خودکفایی اقتصادی مددجویان را فراهم خواهد کرد و کاهش آسیب‌های اجتماعی را در پی خواهد داشت.

علی اکبر مرتضایی با تاکید بر برگزاری نشست مشترک با خیرین افزود: لازم است برای انعکاس اقدامات و البته ایجاد آشنایی بیشتر و جلب مشارکت های مردمی در این حوزه از ظرفیت های موجود شهرستان از جمله رادیو کاشان، تبلیغات محیطی و… استفاده شود.

وی در پاسخ به درخواست افزایش اختیارات آن اداره در حوزه مالی نیز گفت: در خصوص افزایش سطح اختیارات و همچنین بازگشت درآمدهای اداره بهزیستی با استانداری مکاتبه و پیگیری به عمل خواهد آمد.

معاون مدیر کل و رییس اداره بهزیستی کاشان در ادامه ضمن ارائه گزارش اقدامات و پاره ای از مشکلات و نیازها افزود: هم اکنون ۱۶ مرکز مشاوره ۱۱ مرکز توانبخشی، ۲ مرکز سالمندان، یک مرکز نگهداری معلولان و چهار مرکز شبانه روزی تحت نظارت اداره بهزیستی شهرستان کاشان فعالیت می کنند.

متقی نژاد به ویژه برنامه های هفته بهزیستی اشاره کرد وگفت: افتتاح دو مرکز مشاوره و جشن گرامیداشت روز بهزیستی با حضورمعاون توسعه و برنامه ریزی سازمان بهزیستی کشور و همچنین برگزاری یک نشست خبری و ارائه گزارش اقدامات و برنامه ها در شورای اداری شهرستان کاشان از جمله برنامه های تدارک دیده شده برای این ایام می باشد.

گفتنی است، این بازدید به مناسبت هفته بهزیستی و به منظور تبریک این هفته به کارکنان این اداره و همچنین ارزیابی نحوه خدمت رسانی به مردم و مراجعین صورت گرفت.نشست با مسوولین و دیدار با کارکنان اداره بهزیستی، بازدید از ساختمان در حال مرمت آن اداره و بازدید از محل پیشنهادی برای احداث سوله ورزشی از دیگر برنامه ها بود.

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

میز خدمت جهادری با یاد سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی

اقتدا به سردار دلها با برپایی میز خدمت در بخش راوند کاشان

به مناسبت گرامیداشت سالگرد شهادت سردار دلها، میزخدمت جهادی سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی ...

محفل انس با قرآن در بهزیستی خانه های کودک و نوجوان به مناسبت شهادت سردار سلیمانی

محفل انس با قرآن کریم بزرگداشت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی

محفل نورانی انس با قرآن، با هدف ترویج فرهنگ قرآنی و تبیین نقش قرآن در ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister