صفحه اصلی | آرشیو اخبار | خبر ویژه | پیام تبریک معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور به مناسبت فرارسیدن هفته بهزیستی

پیام تبریک معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور به مناسبت فرارسیدن هفته بهزیستی

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، «انوشیروان محسنی بندپی» معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور به مناسبت فرارسیدن هفته بهزیستی پیام تبریک صادر کرد.

متن پیام به شرح ذیل است:


به نام خدا

رشد و توسعه جامعه با پیشترفت علوم و تکنولوژی، گذار از فرآیند سنتی به مدرنیته، تغییرات پرشتاب، جامعه را با رشد روزافزون آسیبهای اجتماعی مواجه می نماید.سازمان بهزیستی کشور، مولد انقلاب اسلامی و بعنوان اصلی ترین نهاد دانش محور، تخصصی و حمایتی کشور، بر اساس مفاد مصرح در قوانین بالادستی، با امید رسیدن به جامعه ای با نشاط، امیدوار، رو به رشد و تاب آور، ارائه شبکه وسیعی از خدمات تخصصی، حمایتی مراقبتی و توانمند سازی را به طیف گسترده و متنوعی از معلولین، افراد نیازمند و اقشار آسیب پذیر در سراسر کشور،بویژه در مناطق کمتر برخوردار سیاستگذاری و مدیریت می نماید.

همچنین این سازمان بعنوان متولی سلامت اجتماعی کشور، اقدامات موثری را در جهت پیشگیری از بروز، شیوع، کنترل و کاهش آسیبهای اجتماعی، با تأکید بر هویت فرهنگ غنی ملی و دینی مدیریت و ساماندهی می نماید.
سازمان بهزیستی با وقوف به اهمیت کارکردهای موثر و کارآمد تقویت عزم ملی و اعتماد به قابلیتها و ظرفیتهای آحاد مردم، از جمله معلولین و اقشار نیازمند جامعه، بر این باور است که تلفیق اجتماعی، مشارکت فعال و تعامل اثرگذار شهروندانی توانا، پویا و برخوردار از حقوق شهروندی، به گونه ای قدرتمند در تثبیت اقتدار ملی و پیشترفت و اعتلای زیرساختهای توسعه پایدار کشور موثر خواهد بود و بر این اساس سرلوحه اقدامات خود را بر توانمندسازی و بازتوانی گروههای مخاطب، با تاکید بر رویکردهای اجتماع محور و جامعه مدار استوار ساخته است.

بسیارخوشوقتم که اعلام نمایم سازمان بهزیستی در راستای ایفای وظیفه خطیر تحقق به زیستن و رفاه آحاد جامعه و نیز ارتقاء شاخصهای سلامت اجتماعی کشور، همواره از مشارکت آگاهانه و داوطلبانه آحاد مردم، احساس تعهد و مسئولیت اجتماعی سازمانهای مردم نهاد و مؤسسات غیردولتی، تعامل و همراهی دستگاهها و سازمانهای اجرایی کشور و حمایت مسئولین متعهد و دلسوز نظام برخوردار بوده است.

اینجانب به نمایندگی از خانواده بزرگ بهزیستی در سی و هشتمین سال تأسیس این سازمان، ضمن تبریک فرارسیدن هفته بهزیستی، برخود لازم میدانم از زحمات ارزشمند و بی وقفه همکاران پرتلاش و صدیقم در سراسر کشور و شرکای اجتماعی سازمان سپاسگزاری نمایم. ضمن تجدید میثاق با آرمانهای امام شهیدان و شهدای انقلاب، تبعیت از منویات و ارشادات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و در راستای اجرای سیاستها و رویکردهای مدیرانه و امیدبخش دولت محترم، امیدوارم تلاشها و مساعی همه همکارانم در جای جای میهن اسلامی، از تأییدات الهی برخوردار بوده و استوار و پایدار در جهت تحقق عدالت اجتماعی، شکوفایی ظرفیتهای موجود، ارتقاء شاخصهای رفاه و سلامت اجتماعی و خدمت به آحاد جامعه هدف پرور و سرافراز باشند.

 انوشیروان محسنی بندپی
معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

میز خدمت جهادری با یاد سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی

اقتدا به سردار دلها با برپایی میز خدمت در بخش راوند کاشان

به مناسبت گرامیداشت سالگرد شهادت سردار دلها، میزخدمت جهادی سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی ...

محفل انس با قرآن در بهزیستی خانه های کودک و نوجوان به مناسبت شهادت سردار سلیمانی

محفل انس با قرآن کریم بزرگداشت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی

محفل نورانی انس با قرآن، با هدف ترویج فرهنگ قرآنی و تبیین نقش قرآن در ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister