صفحه اصلی | آرشیو اخبار | خبر ویژه | پیام تبریک معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور به مناسبت فرارسیدن هفته بهزیستی

پیام تبریک معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور به مناسبت فرارسیدن هفته بهزیستی

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، «انوشیروان محسنی بندپی» معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور به مناسبت فرارسیدن هفته بهزیستی پیام تبریک صادر کرد.

متن پیام به شرح ذیل است:


به نام خدا

رشد و توسعه جامعه با پیشترفت علوم و تکنولوژی، گذار از فرآیند سنتی به مدرنیته، تغییرات پرشتاب، جامعه را با رشد روزافزون آسیبهای اجتماعی مواجه می نماید.سازمان بهزیستی کشور، مولد انقلاب اسلامی و بعنوان اصلی ترین نهاد دانش محور، تخصصی و حمایتی کشور، بر اساس مفاد مصرح در قوانین بالادستی، با امید رسیدن به جامعه ای با نشاط، امیدوار، رو به رشد و تاب آور، ارائه شبکه وسیعی از خدمات تخصصی، حمایتی مراقبتی و توانمند سازی را به طیف گسترده و متنوعی از معلولین، افراد نیازمند و اقشار آسیب پذیر در سراسر کشور،بویژه در مناطق کمتر برخوردار سیاستگذاری و مدیریت می نماید.

همچنین این سازمان بعنوان متولی سلامت اجتماعی کشور، اقدامات موثری را در جهت پیشگیری از بروز، شیوع، کنترل و کاهش آسیبهای اجتماعی، با تأکید بر هویت فرهنگ غنی ملی و دینی مدیریت و ساماندهی می نماید.
سازمان بهزیستی با وقوف به اهمیت کارکردهای موثر و کارآمد تقویت عزم ملی و اعتماد به قابلیتها و ظرفیتهای آحاد مردم، از جمله معلولین و اقشار نیازمند جامعه، بر این باور است که تلفیق اجتماعی، مشارکت فعال و تعامل اثرگذار شهروندانی توانا، پویا و برخوردار از حقوق شهروندی، به گونه ای قدرتمند در تثبیت اقتدار ملی و پیشترفت و اعتلای زیرساختهای توسعه پایدار کشور موثر خواهد بود و بر این اساس سرلوحه اقدامات خود را بر توانمندسازی و بازتوانی گروههای مخاطب، با تاکید بر رویکردهای اجتماع محور و جامعه مدار استوار ساخته است.

بسیارخوشوقتم که اعلام نمایم سازمان بهزیستی در راستای ایفای وظیفه خطیر تحقق به زیستن و رفاه آحاد جامعه و نیز ارتقاء شاخصهای سلامت اجتماعی کشور، همواره از مشارکت آگاهانه و داوطلبانه آحاد مردم، احساس تعهد و مسئولیت اجتماعی سازمانهای مردم نهاد و مؤسسات غیردولتی، تعامل و همراهی دستگاهها و سازمانهای اجرایی کشور و حمایت مسئولین متعهد و دلسوز نظام برخوردار بوده است.

اینجانب به نمایندگی از خانواده بزرگ بهزیستی در سی و هشتمین سال تأسیس این سازمان، ضمن تبریک فرارسیدن هفته بهزیستی، برخود لازم میدانم از زحمات ارزشمند و بی وقفه همکاران پرتلاش و صدیقم در سراسر کشور و شرکای اجتماعی سازمان سپاسگزاری نمایم. ضمن تجدید میثاق با آرمانهای امام شهیدان و شهدای انقلاب، تبعیت از منویات و ارشادات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و در راستای اجرای سیاستها و رویکردهای مدیرانه و امیدبخش دولت محترم، امیدوارم تلاشها و مساعی همه همکارانم در جای جای میهن اسلامی، از تأییدات الهی برخوردار بوده و استوار و پایدار در جهت تحقق عدالت اجتماعی، شکوفایی ظرفیتهای موجود، ارتقاء شاخصهای رفاه و سلامت اجتماعی و خدمت به آحاد جامعه هدف پرور و سرافراز باشند.

 انوشیروان محسنی بندپی
معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

انواع روشهای پرداخت فطریه و کفاره روزه به مددجویان بهزیستی

انواع روشهای پرداخت فطریه و کفاره روزه به مددجویان بهزیستی ۲۱۷۳۴۵۰۲۵۳۰۰۲ شماره شبا مشارکتهای مردمی ...

بازدید معاون استاندار و فرماندار از بهزیستی شهرستان کاشان

در نخستین روزهای ماه مبارک رمضان حمیدرضا مومنیان معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کاشان ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin