صفحه اصلی | آرشیو اخبار | برپایی جلسه شورای مشارکتهای مردمی بهزیستی همزمان با حلول ماه مبارک رمضان

برپایی جلسه شورای مشارکتهای مردمی بهزیستی همزمان با حلول ماه مبارک رمضان

اولین جلسه شورای مشارکت های مردمی اداره بهزیستی شهرستان کاشان در سال ۱۳۹۷ تشکیل شد

به گزارش روابط عمومی بهزیستی کاشان ، در جلسه شورای مشارکت های مردمی این شهرستان که با حضور  مومنیان معاون استاندار و فرماندار شهرستان کاشان تشکیل شده بود ، راههای جذب بیشتر و بهتر کمک های مردمی برای حمایت از مددجویان تحت پوشش مورد بررسی قرار گرفت .

در ابتدای این جلسه متقی نژاد سرپرست بهزیستی کاشان با عرض خوش آمد گویی و تبریک حلول ماه مبارک رمضان ،به تشریح فعالیتهای بهزیستی و بصورت اخص شورای مشارکتهای مردمی پرداخت .

در ادامه آقایان ثنایی و پردل معاون و کارشناس مسئول توان بخشی و کارشناس مسئول مشارکتهای مردمی بهزیستی کاشان با ارائه ی گزارش هایی به صورت جداگانه ، وضعیت و فعالیتهای مراکز تحت پوشش و آمار و ارقام مشارکتها و یارانه های تخصیصی به این مراکز را عنوان نموده ، حضار را در جریان فعالیتهای بهزیستی قرار دادند.

سپس دکتر مومنیان معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ، رئیس شورای مشارکتهای مردمی ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان ، از تنوع خدمات و افراد تحت پوشش در اداره بهزیستی که به علت محرومیت ها ، محدودیت ها و آسیب های اجتماعی باید توسط این دستگاه مورد پوشش قرار گیرند گفت و افزود : اعضا شورا باید این جلسات را جدی گرفته تا سهم بیشتری از مشارکت های مردمی را به بحث آموزش محوری و توانمند سازی هدایت نمائیم چرا که هر جا نقش مردم و خیرین پررنگ تر بوده است ما شاهد ثمرات خوب و ارزنده تری بوده ایم . وی بر شناسائی و اولویت بندی نیازهای اساسی شهرستان در این باره تاکید و از حاضرین خواست تا برای برطرف کردن و رفع این نیازها همت کنند چرا که برخی از این نیازها به تنهائی و با اعتبارات دولتی به سرانجام نخواهد رسید .

وی توسعه گستره فعالیت اداره بهزیستی با هدف جذب کمک های مردمی وهدایت را خواستار شده و ایجاد بستر مناسب برای مشارکت مردم و همسو کردن کمک های افراد خیر و نیکوکار را از اهم اقدامات این شورا در سال جاری برشمرد .

همچنین دکتر مومنیان ایجاد تقویم مشخص دوماهه و تنظیم چشم انداز فعالیت این شورا ،تنظیم فهرست دقیق نیازهای مددجویان و مطالبات و انتظارات بهزیستی از دیگر دستگاهها و ادارات را به منظور پیشبرد سریع اهداف این شورا ، پیشنهاد داد.

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

آغاز به کار سامانه اشتغال

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری صداوسیما، علی ربیعی در بخش خبری ۲۱ شبکه یک سیما ...

حقوق بازنشستگان کشوری بیشتر شد

پرداخت مابه‌التفاوت حقوق بازنشستگان از این ماه، درخواست از مجلس برای حفظ تعاونی‌های سهام عدالت، ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister