صفحه اصلی | آرشیو اخبار | خبر ویژه | دومین نشست تعاملی کارشناسان و متصدیان خطوط تلفنی سه رقمی در بهزیستی کاشان

دومین نشست تعاملی کارشناسان و متصدیان خطوط تلفنی سه رقمی در بهزیستی کاشان

با هدف هماهنگی بیشتر در کنترل و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی برگزار شد؛

 دومین نشست تعاملی کارشناسان و متصدیان خطوط تلفنی سه رقمی در بهزیستی کاشان

کارشناسان و متصدیان خطوط سه رقمی۱۲۳،۱۱۰،۱۲۵،۱۱۵ و ۱۱۸ در دومین نشست هماهنگی و تعاملی خود در اداره بهزیستی کاشان پیرامون ارتقای سطح همکاری ها در مورد کنترل و پیشگیری آسیب‌های اجتماعی با محوریت موضوع آشنایی بیشتر با خط ۱۲۳ و مرکز مداخله در بحران های فردی ،خانوادگی و اجتماعی به بحث و تبادل و نظر پرداختند.

در این نشست که متقی نژاد-سرپرست اداره بهزیستی کاشان- نیز حضور داشت، کارشناسان و متصدیان مرتبط با خطوط سه رقمی ۱۲۵ آتش نشانی، ۱۲۳ اورژانس اجتماعی، ۱۱۰ پلیس،۱۱۵ اورژانس و ۱۱۸ مخابرات دومین نشست خود را در زمینه همکاری و بالابردن سطح همکاری‌ها در زمینه ارائه خدمات اجتماعی در مورد برخی آسیب‌های اجتماعی به ویژه در موضوع طلاق برگزار و مقرر شد تا این سلسله نشست‌ها در نوبت‌های بعدی نیز تا دست یابی به حداکثر سطح همکاری‌ها ادامه یابد و تفاهم نامه ای نیز در همین راستا منعقد گردد .

در خلال این نشست، اعظم توسلی – مسئول اورژانس اجتماعی بهزیستی کاشان- نیز ضمن تمجید از فراهم شدن فرصت این گفتگوها،در زمینه حوزه کارکردی اورژانس اجتماعی کاشان و آسیب‌هایی که در سطح اجتماع به این حوزه جهت کنترل ارجاع می شود به بیان دیدگاه‌های خود پرداخت و به ویژه با تجلیل از توجه و دغدغه مندی های حوزه اجتماعی نیروی انتظامی در زمینه کاهش آسیب‌های اجتماعی، از نماینده این نیرو در جلسه خواستار بالاتربردن سطح تعاملات  نیروی انتظامی با اورژانس اجتماعی شد.

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

میز خدمت جهادری با یاد سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی

اقتدا به سردار دلها با برپایی میز خدمت در بخش راوند کاشان

به مناسبت گرامیداشت سالگرد شهادت سردار دلها، میزخدمت جهادی سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی ...

محفل انس با قرآن در بهزیستی خانه های کودک و نوجوان به مناسبت شهادت سردار سلیمانی

محفل انس با قرآن کریم بزرگداشت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی

محفل نورانی انس با قرآن، با هدف ترویج فرهنگ قرآنی و تبیین نقش قرآن در ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister