صفحه اصلی | آرشیو اخبار | اخبار اجتماعی | اولین جلسه کمیته پیشگیری از طلاق تشکیل شد

اولین جلسه کمیته پیشگیری از طلاق تشکیل شد

اولین جلسه کمیته ملی پیشگیری از طلاق  با حضور سرپرست اداره بهزیستی کاشان و کارشناسان این اداره و همچنین مسئولینی از دادگستری، فرمانداری، دانشگاه علوم پزشکی و دیگر دستگاه های ذیربط در سالن اجتماعات بهزیستی شهرستان کاشان تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی این اداره ، در راستای سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری و تاکیدات ریاست محترم جمهوری در حوزه خانواده و در اجرای راهبرد کلان نقشه مهندسی فرهنگی مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی به منظور تحکیم ، حفظ و تعالی جایگاه و نظام خانواده و پیشگیری از آسیب های آن و کاهش طلاق و افزایش ازدواج ، کمیته پیشگیری از طلاق شهرستان ، اولین جلسه خود را در سال جاری با حضور مسئولینی از ادارت و نهاد های مرتبط تشکیل داد.

متقی نژاد سرپرست اداره بهزیستی شهرستان کاشان در ابتدای این جلسه ضمن تسلیت ایام شهادت بانوی دوعالم حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها ضمن ارائه  گزارشی از اقدامات انجام شده در حوزه طلاق ، گفت:  از برنامه های ما در خصوص کاهش طلاق مکاتبه  با مسئولین دفاتر ثبت ازدواج جهت الزام وجود  نظریه مشاوره قبل از ازدواج بمنظور یکی از شرایط  ثبت ازدواج ، هماهنگی اداره تبلیغات اسلامی و مسئول سمن ها  بمنظور استفاده از ظرفیت های هیئات مذهبی و سازمانهای مردم نهاد در امر آموزش بمنظور کاهش طلاق و پیشگیری از آسیب های آن و برنامه ریزی در خصوص پیگیری پرونده های موجود در دادگستری از طریق اورژانس اجتماعی  می باشد.

متقی نژاد ادامه داد: در نظر داریم تا در جلسه آتی از روابط عمومی شهرداری کاشان و سازمان فرهنگی ورزشی دعوت بعمل آمده تا از ظرفیت های این دو دستگاه نیز در جهت اهداف کمیته بهره برداری گردد .

وی تصریح کرد  از برنامه های دیگرمان این است که با شهرداری در جهت اختصاص ۱۰ استند در مکانهای پر تردد بمنظور ثبت پیام های آموزشی با محتوای پیشگیری از طلاق و ازدواج پایدار هماهنگ گردد.

خاطر نشان می شود در پایان این جلسه ، همچنین مقرر گردید تا با با مشارکت جامعه ی نابینایان و حوزه علمیه پیام های اخلاقی مرتبط با مقوله ی پیشگیری از طلاق گویا شده و در فضای مجازی ارسال گردد.

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

online exam، آزمون آنلاین سازمان بهزیستی، آزمون تخصصی بهزیستی

برگزاری فرآیند آنلاین مصاحبه علمی و ارزیابی تخصصی متقاضیان تاسیس و مسئولیت فنی مراکز مشاوره

online exam، آزمون آنلاین سازمان بهزیستی، آزمون تخصصی بهزیستی

تکذیبیه خبر، تکذیب شد، آمار کودک آزاری در ایران کاشان تهران، child abuseT تکذیب خبر کودک آزاری در کاشان

ماجرای کودک آزاری به شکلی که در فضای مجازی کاشان مطرح شده بود، تکذیب شد

ماجرای کودک آزاری به شکلی که در فضای مجازی کاشان مطرح شده بود، تکذیب شد ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister