صفحه اصلی | آرشیو اخبار | اخبار ستادی | تودیع و معارفه رئیس اداره بهزیستی کاشان

تودیع و معارفه رئیس اداره بهزیستی کاشان

صبح چهارشنبه در آیینی با حضور مدیر کل بهزیستی استان اصفهان، فرماندار شهرستان ویژه کاشان، رییس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری و سه تن از اعضای شورای اسلامی شهر، ام‌البنین متقی نژاد ” نخستین بانوی مسؤل یک نهاد دولتی در شهرستان کاشان ” و در قامت سرپرست جدید و مسؤل ارشد اداره بهزیستی معرفی و از خدمات مهدی جهادی رییس سابق این اداره تجلیل و سپاسگزاری شد.

در این مراسم که در فرهنگسرای مهر برگزار و علاوه بر حضور مقامات اجرایی و شهری، شماری از مدیران و کارکنان خیریه ها و مراکز بخش خصوصی مشاوره و حمایتی تحت نظارت بهزیستی نیز حضور داشتند، مدیرکل بهزیستی استان اصفهان در سخنانی با اشاره به انتصاب یک خانم در جایگاه مسؤل اداره بهزیستی شهرستان کاشان گفت: برای جایگزینی مسؤل قبلی” مهدی جهادی” که به دلیل فرارسیدن مؤعد بازنشستگی از این اداره خداحافظی می کنند به دنبال یک نیروی خوشفکر و دارای تجربه کار و فعالیت در بخش های مختلف و متعدد اداره بهزیستی بودیم که خانم متقی نژاد از این ویژگیها برخوردار بود.

دکتر مرضیه فرشاد در ادامه با توجه به حضور خانم ام البنین متقی نژاد در یک دستگاه مهم حمایتی و نیازمند توجه به لحاظ زیرپوشش قراردادن طیف های مختلفی از افراد نیازمند، از فرماندار و سایر مسؤلان شهرستان خواست تا بیشتر از دوران تصدی مهدی جهادی به این دستگاه حامی معلولان و سایر قشرهای نیازمند توجه و نگاه ویژه داشته باشند.

مدیرکل بهزیستی استان اصفهان همچنین با ابراز امیدواری به اینکه این انتصاب موفقیت آمیز بتواند الگویی برای سایر شهرهای کشور محسوب شود یادآور شد: پیچیده تر شدن شرایط زیست در جامعه و مشکلات و معضلاتی که زندگی امروزی بر مردم و شهروندان تحمیل می کند، می طلبد که اداره بهزیستی با همکاری و همیاری سایر دستگاهها و از جمله خیرین ارجمند خدمات حمایتی خود را به شکل تخصصی تر در اختیار اقشار نیازمند و آسیب پذیر تحت پوشش قرار دهد.

در بخش دیگری از این آیین همچنین فرماندار شهرستان ویژه کاشان در سخنانی با اشاره به جدایی مهدی جهادی از اداره بهزیستی به دلیل فرایند قانون بازنشستگی و ابراز خرسندی از این که جای خالی یک مسؤل را نیروهای تازه نفس و با قوای تجدید شده و البته دارای سابقه کار در نهاد بهزیستی پر می کنند افزود: اتفاق مهم در این فرایند آن است که تا پیش از این در کاشان، خانم مسؤل نهاد دولتی نداشتیم و امروز شعار دولت محترم و تأکیدی که بر استفاده از ظرفیت خانم ها در مناسب دولتی و اجرایی دارد عملی شد و این البته تا حدودی وابسته به حسن نظر مدیرکل بهزیستی استان بود که خود ایشان هم یک خانم هستند و ایشان به نوعی سردمدار عملی شدن شعار دولت در استفاده از پتانسیل خانم ها در پستهای مدیریتی شدند.

حمیدرضا مؤمنیان در ادامه انتصاب یک خانم در رأس اداره بهزیستی را با خلق و خوی دستگاهی که با قشر بانوان ارتباط زیادی دارد متناسب دانست و یادآور شد: حضور یک مسؤل مرتبط در حوزه های تخصصی بانوان نه به دلیل رعایت اصل مساوات، بلکه یکی از حقوق شهروندی به لحاظ ارتباط نزدیک با خواسته های ۵۰ درصد از جمعیت جامعه است و بدون شک در سایر حوزه ها نیز باید این نگاه و ایجاد ظرفیت حاکم باشد.

معاون استاندار و فرماندار همچنین با توصیه به سرپرست جدید اداره بهزیستی کاشان درباره ادامه مسیر و اهداف مدیریت قبلی، با تکیه بر توانمندی و انگیزه و اشتیاق بیشتر برای خدمت افزود: امیدواریم این اداره که با همراهی سازمان های مردم نهاد فعال در حوزه مسؤلیت اجتماعی، مؤسسات خیریه ها و خیرین ارجمند که حقأ بیشتر از شهرهای دیگر ایران در کاشان مشغول خدمت رسانی و کسب رضایت الهی هستند، روز بروز در تحقق خدمت صادقانه و بیشتر به اقشار دارای توان کم جسمی و معلولیت و دیگر قشرهای نیازمند جامعه هدف خود موفق باشد.

در بخشی از این مراسم نیز مهدی جهادی ” رییس سایق اداره بهزیستی کاشان ” در سخنانی کوتاه ضمن سپاسگزاری از تلاش های نیروهای اداره بهزیستی کاشان در طی مدت مسؤلیت وی، آنچه از آثار فعالیت و خدمت در این اداره در حوزه اقشار توان یاب بر جای مانده را حاصل تلاش همکاران خود دانست و در ادامه سخنان خود به تشریح برخی از فعالیتهای حمایتی اداره بهزیستی کاشان در مدت مسؤلیت خود، از جمله تأمین برخی اقلام برای نیازمندان تحت پوشش و ساخت مسکن برای خانواده های دارای دو معلول و بیشتر با مکمک انجمن خیرین مسکن ساز کاشان پرداخت.

وی که پیش از این به عنوان فیزیوتراپیست، مسؤل روابط عمومی، کارشناس مناسب سازی برای معلولان، کارشناس امور مشارکتهای مردمی، مسؤل حوزه حراست، مسؤل اورژانس اجتماعی و مسؤل پایگاه CBR به فعالیت در نهاد بهزیستی پرداخته بود از ۲۱ مهر ۹۳ تا اول بهمن ۹۶ در سمت ریاست اداره بهزیستی شهرستان کاشان مشغول به کار شد.

ام البنین متقی نژاد “سرپرست جدید اداره بهزیستی شهرستان کاشان” نیز در این آیین و در سخنان کوتاهی ضمن تشکر از حسن نظر مدیرکل بهزیستی استان نسبت به وی و تجلیل و سپاسگزاری از حسن انجام وظیفه و خدمات متمادی و طولانی مهدی جهادی ” رییس سابق اداره بهزیستی”، بر تلاش خود و همکارانش برای ارتقای سطح خدمات به اقشار مختلف جامعه هدف اداره بهزیستی کاشان تأکید کرد.

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

آیین گرامیداشت فرزندان مکلف کارکنان اداره بهزیستی شهرستان کاشان برگزار شد

آیین گرامیداشت فرزندان به سن تکلیف رسیده کارکنان اداره بهزیستی شهرستان کاشان

در روزهای گرامیداشت هفته ی دولت و با حضور متقی نژاد معاون مدیر کل و ...

افتتاحیه هفته بهزیستی سال 1400، هفته بهزیستی سال 00

از ۲۵ تیر ۹۹ تا ۲۵ تیر ۱۴۰۰ تعداد ۴۰۵ طرح اشتغالزایی، مسکن و مرکز توانبخشی بهزیستی کاشان به بهره برداری رسید

رییس اداره بهزیستی کاشان از اجرای ۴۰۵ طرح اشتغالزایی، مسکن و مرکز توانبخشی این اداره ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister