صفحه اصلی | آرشیو اخبار | اخبار اجتماعی | دستورالعمل افزایش حقوق کارکنان قرارداد کار معین بهزیستی ابلاغ می‌شود

دستورالعمل افزایش حقوق کارکنان قرارداد کار معین بهزیستی ابلاغ می‌شود

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل به نقل از ایلام، «انوشیروان محسنی‌بندپی» معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور در آئین تکریم و معارفه مدیرکل بهزیستی استان ایلام، گفت: این سازمان در دولت یازدهم چند راهبرد مهم و اصلی را در دستور کار قرار داده که مهمترین آن تلاش برای پیشگیری از شیوع آسیب‌های اجتماعی اعم از طلاق، اعتیاد و غیره و همچنین معلولیت‌هاست.

معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور، ادامه داد: بدون شک کنترل و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی مقرون به صرفه بوده و از تحمل هزینه‌های زیاد در این عرصه پیشگیری خواهد کرد.

وی از مهمترین اقدام‌های این سازمان در این زمینه را غربالگری شنوایی ۸۰ درصد نوزادان، پوشش ۸۲ درصد کودکان بالای ۵ سال در طرح پیشگیری از تنبلی چشم (آمبلیوپی) عنوان کرد و گفت: علاوه بر این در قانون پنجم توسعه اجباری شدن غربالگری ژنتیک نیز در دستور کار قرار گرفته و ایلام نیز یکی از استان‌ها مورد نظر برای اجرای این طرح است.

محسنی‌بندپی، ارتقاء‌بخشی به کیفیت خدمات‌رسانی به جامعه هدف را از دیگر راهبردهای این سازمان در ۶ سال اخیر عنوان کرد و ادامه داد: وجود ۲۲ هزار نیروی متخصص و ماهر در این سازمان موجب شده خدمات بهزیستی بصورت تخصصی به عموم مردم و جامعه هدف ارایه شود.

معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور به مشارکت این سازمان با سازمان‌های مردم‌نهاد اشاره کرد و گفت: با تعامل بهزیستی با این مراکز روند کیفیت‌رسانی خدمات بهزیستی روز به روز در حال افزایش است و امروز اقدام‌های تخصصی این سازمان با بسیاری از سازمان‌های علمی دنیا برابری می‌کند.

وی همچنین با بیان اینکه بهزیستی مولود انقلاب است، گفت: یکی از اهداف تشکیل انقلاب برقراری عدالت است و این سازمان برای پرکردن خلاء نابرابری برای افرادی که در مسیر زندگی داشته با ایجاد توانمندسازی و حمایت‌های روانی و اجتماعی در حال یاری رساندن به آنهاست.

محسنی‌بندپی از ابلاغ دستورالعمل افزایش حقوق کارکنان قرارداد معین این سازمان به استان‌های کشور از هفته پایانی بهمن ماه جاری خبر داد.

یادآوری می‌شود، در این آیین با تقدیر از خدمات «فرهاد قیصربیگی» از سوی معاون و زیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور «زهرا همتی» به عنوان مدیرکل جدید این سازمان منصوب شد.

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

میز خدمت اداره بهزیستی کاشان در مجتمع بهزیستی برزک

استقرار میز خدمت بهزیستی در بخش بَرزُک شهرستان کاشان

به دعوت بخشداری و با هماهنگی شورای شهر برزک ، میزخدمت اداره بهزیستی در محل ...

online exam، آزمون آنلاین سازمان بهزیستی، آزمون تخصصی بهزیستی

برگزاری فرآیند آنلاین مصاحبه علمی و ارزیابی تخصصی متقاضیان تاسیس و مسئولیت فنی مراکز مشاوره

online exam، آزمون آنلاین سازمان بهزیستی، آزمون تخصصی بهزیستی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister