صفحه اصلی | آرشیو اخبار | اخبار پیشگیری | افتتاحیه های هفته دولت

افتتاحیه های هفته دولت

مرکز خدمات مشاوره اجتماعی تخصصی تحصیلی تربیتی باور نو با اعتباری به میزان ۳۰ میلیون تومان در مساحت ۸۵ متر مربع ایجاد شده که با راه اندازی آن ۱۵ نفر در این مرکز به صورت مستقیم مشغول به کار شدند.

مرکز خدمات مشاوره اجتماعی تخصصی ازدواج و روان درمانی خانواده ذهن آگاه نیز از دیگر پروژه‌ها بود که اعتباری به میزان ۱۵ میلیون تومان در ۷۰ متر مربع مساحت به بهره‌برداری رسیه و ۱۰ نفر به صورت مستقیم مشغول به کار شدند.

سومین پروژه، افتتاح موسسه جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی بهار قائم کاشان نیز از دیگر پروژه‌های مورد افتتاح بوده که ۱۵ میلیون تومان اعتبار ویژه این پروژه در مساحتی به میزان ۷۵ متر مربع صرف شده است.

مجتبی ناجی معاون پیشگیری بهزیستی استان اصفهان در آیین گشایش این مراکز گفت  : با افتتاح این دو مرکز مشاوره در شهرستان کاشان تعداد مراکز مشاوره تحت نظارت بهزیستی در استان اصفهان به ۱۷۰ مرکز رسید.

وی افزود در سال گذشته حدود ۱۳۰ هزار نفر به مراکز مشاوره ی تحت نظارت بهزیستی مراجعه کرده و خدمات روان شناسی در زمینه ی خانواده و مسائل روانی و رفتاری دریافت کردند علاوه بر این خدمات مشاوره ژنتیک به زوج های در شرف ازدواج به صورت رایگان ارائه شده که در سال جاری تا کنون شهرستان کاشان با پذیرش ۱۰۰۰ زوج برای مشاوره ژنتیک مقام اول استان را در بین شهرستانها به خود اختصاص داده است.

مجتبی ناجی با تاکید بر رایگان بودن شرکت در دوره های آموزش پیش از ازدواج ، زندگی خانواده و فرزند پروری در مراکز تحت نظارت بهزیستی به منظور تحکیم بنیان خانواده عنوان کرد : علاوه بر این موارد برنامه های غربالگری شنوایی و بینایی کودکان در پایگاه های ثابت تحت نظارت ، در حال اجرا می باشد .

شایان ذکر است تاکنون ۱۰ مرکز خدمات مشاوره تحت نظارت اداره بهزیستی کاشان در زمینه‌های مختلف اعم از تحصیلی، مشاوره، ازدواج، اجتماعی و غیره مشغول به فعالیت هستند.

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

سنجش بینایی کودکان 3 تا 6 سال در ایام کرونا

اجرای طرح غربالگری بینایی کودکان ۳ تا ۶ سال در شهرستان کاشان

معاون مدیرکل و رئیس اداره بهزیستی کاشان از اجرای غربالگری بینایی کودکان سه تا شش ...

غریال گری بینائی-بهزیستی کاشان، آمبلیوپی چشم

#اینفوگرافی / آغاز طرح غربالگری بینایی

اینفوگرافی / آغاز طرح غربالگری بینایی به دلیل شیوع ویروس کرونا زمان اجرای طرح پیشگیری ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister