صفحه اصلی | آرشیو اخبار | اخبار پیشگیری | بازدید اساتید فرهیخته ی بسیجی از مرکز اورژانس اجتماعی کاشان در هفته بهزیستی

بازدید اساتید فرهیخته ی بسیجی از مرکز اورژانس اجتماعی کاشان در هفته بهزیستی

همزمان با هفته ی بهزیستی و به همت بسیج اساتید شهرستان کاشان جمعی از اساتید دانشگاه‌های منطقه کاشان به منظور آشنایی هر چه بیشتر با اداره بهزیستی و مراکز تحت نظارت از مرکز اورژانس اجتماعی شهرستان کاشان بازدید نمودند

در این مراسم مهندس حسنی مقدم مسئول بسیج اساتید شهرستان کاشان ضمن تشکر از ریاست محترم اداره بهزیستی و کارشناسان این دستگاه طی ایراد سخنانی گفت : بسیج اساتید می تواند به عنوان حلقه اتصال ادارات، سازمانها، نهادها و اقشار مختلف مردم با دانشگاه ها نقش آفرین باشد و همچنین دانشگاه از بطن جامعه برآمده و آینده جامعه در گرو تربیت دانشجویانی همچون شهید چمران است.

وی افزود یکی از ماموریتهای بسیج اساتید؛ حضور در جامعه و ایجاد ارتباط دو سویه با بخشها و سازمانها و نهادهایی است که استاد بسیجی بتواند در راستای اعتلای هدف رسیدن به جامعه سالم اسلامی  نقش آفرین باشد.

حسنی مقدم ادامه داد بسیج اساتید ماموریتهایی در حوزه های مختلف دارد.  از جمله ماموریتهای این نهاد مقدس تحلیل مسایل جامعه و انجام کار پژوهشی و ارائه راه حل های کاربردی و تلاش در جهت کاهش آسیب های اجتماعی و کمک به بنای سبک زندگی اسلامی در سطح جامعه ، در ضمن تعلیم و تربیت دانشجویان در دانشگاه است.

در ادامه ی این دیدار مهدی جهادی معاون مدیرکل و رئیس اداره بهزیستی کاشان و توسلی رئیس اورژانس اجتماعی کاشان ضمن خیر مقدم و خوش آمد گویی به اساتید بسیجی در خصوص شرح وظایف سازمانی و نحوه ی عملکرد و تعامل بهزیستی و اورژانس با سایر دستگاهها و خدمات ارائه شونده توضیحاتی را ارائه نمودند.

در پایان این دیدار صمیمی جلسه با پرسش و پاسخ بین اساتید و مسئولان بهزیستی و ارائه ی راهکارها و نحوه ی تداوم همکاری سازمان بسیج اساتید با اداره بهزیستی کاشان خاتمه یافت و مقرر گردید به منظور تعامل هر چه بیشتر تفاهم نامه ای در این راستا تنظیم گردد.

 

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

سنجش بینایی کودکان 3 تا 6 سال در ایام کرونا

اجرای طرح غربالگری بینایی کودکان ۳ تا ۶ سال در شهرستان کاشان

معاون مدیرکل و رئیس اداره بهزیستی کاشان از اجرای غربالگری بینایی کودکان سه تا شش ...

غریال گری بینائی-بهزیستی کاشان، آمبلیوپی چشم

#اینفوگرافی / آغاز طرح غربالگری بینایی

اینفوگرافی / آغاز طرح غربالگری بینایی به دلیل شیوع ویروس کرونا زمان اجرای طرح پیشگیری ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister