صفحه اصلی | آرشیو اخبار | اخبار اجتماعی | برگزاری نشست خبری هفته ی بهزیستی

برگزاری نشست خبری هفته ی بهزیستی

در هفته بهزیستی با حضور خبرنگار صداو سیمای مرکز شهرستان و ۱۱ تن از روزنامه نگاران چهارمین نشست خبری با موضوع    « گزارش عملکرد اداره بهزیستی کاشان در سالی که گذشت » در دفتر مهدی جهادی معاون مدیرکل و رئیس اداره بهزیستی کاشان برگزار شد.

در این نشست رئیس اداره بهزیستی کاشان گفت: در سالی که گذشت ۲۳۹ مورد وام خود اشتغالی به ارزش ۲۳ میلیارد و ۲۴۰ میلیون ریال به مددجویان بهزیستی پرداخت شد.

مهدی جهادی با بیان اینکه ۲۴ تا ۳۰ تیر هفته بهزیستی است، اظهار داشت: اداره بهزیستی در چهار حوزه پیشگیری، امور اجتماعی، توانبخشی و مشارکت مردمی فعالیت دارد و استفاده مشارکت مردمی در زمانی است که به لحاظ قانونی نمی‌توان از بودجه‌های دولتی استفاده کرد ولی برای رفع نیازهای مددجو این بودجه به کار گرفته می‌شود.

رئیس اداره بهزیستی کاشان با بیان اینکه ۵ میلیارد و ۳۰۸ میلیون و ۳۵۳ هزار و ۵۹۴ ریال به صورت نقدی همشهریان مشارکت داشتند، افزود: ۶ میلیارد و ۹۵۵ میلیون و ۴۰۶ هزار و ۸۰ ریال به صورت غیر نقدی و ۴۸۴ میلیون و ۶۱۰ هزار ریال نیز به صورت خدماتی مردم کاشان مشارکت داشتند.

جهادی با بیان اینکه ۵۱ تخته فرش به ارزش ۵۱۰ میلیون ریال و ۲۰۰۰ کیلوگرم برنج به ارزش ۱۰۰ میلیون ریال توسط مردم جذب شد، خاطرنشان کرد: ۸۰ عدد وسایل گرمایشی و سرمایش به ارزش ۴۰۰ میلیون ریال، ۸۷۲ کیلوگرم گوشت به ارزش ۴۳۶ میلیون ریال، ۴۵۰ دست لباس به ارزش ۶۰۰ میلیون ریال و ۱۵۵۸ جفت کفش به ارزش ۹۳۴ میلیون و ۸۰۰ هزار ریال جذب شد.

وی با بیان اینکه بیشترین علت طلاق توافقی در کاشان عدم تعامل زوجین با یکدیگر بوده و اعتیاد و فضای مجازی علل دیگر طلاق توافقی در این شهرستان است، تصریح کرد: در سال گذشته ۱۴۰ مورد درخواست مشاوره طلاق توافقی داشتیم و به طور کلی ۳۶۹۸۳ نفر از بهزیستی کاشان خدمت گرفتند و در سال ۹۶ نیز ۳۶۲ نفر نیز اضافه شده است.

رئیس اداره بهزیستی کاشان با بیان اینکه ۴۲۹۳ معلول ، ۱۲۸۱ بی سرپرست و بد سرپرست تحت پوشش بهزیستی کاشان است، ابراز داشت: از این تعداد افراد بد سرپرست و بی سرپرست ۶۱۸ نفر مستمری بگیر هستند و ۹۴۸ توانیاب نیز مستمری بگیر اداره بهزیستی کاشان هستند.

جهادی با بیان اینکه ۲۳۹ مورد وام خوداشتغالی به ارزش ۲۳ میلیارد و ۲۴۰ میلیون ریال در سال ۹۵ پرداخت شده است، بیان کرد: ۵۶ مورد معرفی افراد زیرپوشش بهزیستی به کاریابی ها معرفی می‌شوند و ۱۲ نفر موفق به دستیابی شغل پایدار شدند.

وی با بیان اینکه به ۵۲ مورد آموزش فنی و حرفه ای به ارزش ۲۲۷ میلیون و ۴۰۴ هزار ریال انجام شده است، تاکید کرد: ۸۳۴ نفر از افراد زیرپوشش متقاضی اشتغال هستند و حق بیمه کارفرمایی به ۴۵ نفر به ارزش ۸۴۱ میلیون و ۶۵۵ هزار و ۶۷۴ ریال پرداخت شده است.

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

میز خدمت اداره بهزیستی کاشان در مجتمع بهزیستی برزک

استقرار میز خدمت بهزیستی در بخش بَرزُک شهرستان کاشان

به دعوت بخشداری و با هماهنگی شورای شهر برزک ، میزخدمت اداره بهزیستی در محل ...

online exam، آزمون آنلاین سازمان بهزیستی، آزمون تخصصی بهزیستی

برگزاری فرآیند آنلاین مصاحبه علمی و ارزیابی تخصصی متقاضیان تاسیس و مسئولیت فنی مراکز مشاوره

online exam، آزمون آنلاین سازمان بهزیستی، آزمون تخصصی بهزیستی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister