صفحه اصلی | آرشیو اخبار | اخبار پیشگیری | برگزاری جلسه مشترک بین ادارات بهزیستی و آموزش و پرورش

برگزاری جلسه مشترک بین ادارات بهزیستی و آموزش و پرورش

جلسه ی مشترک روسا و کارشناسان ادارات بهزیستی و آموزش و پرورش کاشان در محل دفتر ریاست اداره آموزش و پرورش با موضوع بررسی و آسیب شناسی نحوه ی  عملکرد مشترک در سال ۹۵ و برنامه ریزی در خصوص انجام فعالیتهای کاربردی و توسعه همکاری های مشترک در سال آتی  برگزار گردید .

در ابتدای جلسه مهدی جهادی معاون مدیرکل و رئیس اداره بهزیستی شهرستان با تشکر از همکاری های دوجانبه و در اختیار گذاردن فرصت و ظرفیتهای آن اداره به منظور آموزش پیشگیری از معلولیتها و آسیب های اجتماعی و همچنین در جهت تعامل بیشتر به منظور مداخله در بحران های خانوادگی دانش آموزان از رئیس و  کارشناسان آموزش و پرورش درخواست نمود تا با ارائه ی گزارش از نقاط قوت و ضعف عملکرد سال ۹۵ به برنامه ریزی بهتر در سال ۹۶ بپردازند .

سپس محمود خدمتی رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان کاشان با تشکر متقابل از رئیس و کارشناسان بهزیستی به تحلیل وضعیت آموزش ها پرداخت و با اعتقاد بر اینکه در زمینه ی کار های آموزشی باید کار را به کاردان سپرد گفت در خصوص آموزش های پیشگیری از معلولیتها و آسیب های اجتماعی دو اداره با تکیه بر نیروهای متخصص و کاردان و اتفاق نظر هر دو دستگاه به برنامه ریزی صحیح و هدفمند بپردازند .

در ادامه سرکار خانم بلور کارشناس مسئول سلامت و پیشگیری از آسیب های اجتماعی و آقای حکیمیان معاون پرورشی و تربیت بدنی و آقای عنایتی رئیس کلینیک مشاوره آموزش و پرورش شهرستان کاشان با ارائه ی پیشنهادات به بیان عملکرد حوزه ی ماموریتی خود در زمینه ی فعالیت های مشترک پرداخته و به نقاط قوت و ضعف آن اشاره نمودند .

خاطر نشان می شود در حاشیه ی این جلسه الواح تقدیری که به امضای دکتر سعید صادقی مدیرکل اداره کل بهزیستی استان اصفهان رسیده بود به رئیس و کارشناسان اداره آموزش و پرورش شهرستان کاشان اهدا گردید.

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

اففتاح مهدهای کودک بهزیستی ، مهدهای کودک کاشان

افتتاح یک مرکز رفاه کودک و خانواده ، یک مهد کودک و یک دفتر خدمات مشاوره ای در کاشان

در ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی ،طی مراسمی با حضور مسئولان استان و شهرستان، ...

جشنواره تئاتر مهر کاشان برای جامعه هدف بهزیستی

ارمغان جشنواره تئاتر مهر کاشان برای جامعه هدف بهزیستی

در حاشیه ی جشنواره تئاتر مهر با حضور مدیران و مربیان مراکز تحت نظارت کارگاه نمایش درمانی در فرهنگسرای مهر کاشان برپا شد با حضور مدیران ، مربیان روانشناسان و سایر علاقمندان و با هدف ایجاد گروه های تخصصی تئاتر معلولین و جامعه هدف بهزیستی، استفاده از هنر تئاتر در درمان اختلالات ذهنی و شخصیتی، آموزش ایماگوتراپی یا زوج درمانی که رویکرد جدیدی برای حل تعارض های زوجین و غنی کردن روابط همسران است ، کارگاه نمایش درمانی یا سایکودرام در فرهنگسرای مهر کاشان برپا شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin