صفحه اصلی | آرشیو اخبار | اخبار پیشگیری | برگزاری جلسه مشترک بین ادارات بهزیستی و آموزش و پرورش

برگزاری جلسه مشترک بین ادارات بهزیستی و آموزش و پرورش

جلسه ی مشترک روسا و کارشناسان ادارات بهزیستی و آموزش و پرورش کاشان در محل دفتر ریاست اداره آموزش و پرورش با موضوع بررسی و آسیب شناسی نحوه ی  عملکرد مشترک در سال ۹۵ و برنامه ریزی در خصوص انجام فعالیتهای کاربردی و توسعه همکاری های مشترک در سال آتی  برگزار گردید .

در ابتدای جلسه مهدی جهادی معاون مدیرکل و رئیس اداره بهزیستی شهرستان با تشکر از همکاری های دوجانبه و در اختیار گذاردن فرصت و ظرفیتهای آن اداره به منظور آموزش پیشگیری از معلولیتها و آسیب های اجتماعی و همچنین در جهت تعامل بیشتر به منظور مداخله در بحران های خانوادگی دانش آموزان از رئیس و  کارشناسان آموزش و پرورش درخواست نمود تا با ارائه ی گزارش از نقاط قوت و ضعف عملکرد سال ۹۵ به برنامه ریزی بهتر در سال ۹۶ بپردازند .

سپس محمود خدمتی رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان کاشان با تشکر متقابل از رئیس و کارشناسان بهزیستی به تحلیل وضعیت آموزش ها پرداخت و با اعتقاد بر اینکه در زمینه ی کار های آموزشی باید کار را به کاردان سپرد گفت در خصوص آموزش های پیشگیری از معلولیتها و آسیب های اجتماعی دو اداره با تکیه بر نیروهای متخصص و کاردان و اتفاق نظر هر دو دستگاه به برنامه ریزی صحیح و هدفمند بپردازند .

در ادامه سرکار خانم بلور کارشناس مسئول سلامت و پیشگیری از آسیب های اجتماعی و آقای حکیمیان معاون پرورشی و تربیت بدنی و آقای عنایتی رئیس کلینیک مشاوره آموزش و پرورش شهرستان کاشان با ارائه ی پیشنهادات به بیان عملکرد حوزه ی ماموریتی خود در زمینه ی فعالیت های مشترک پرداخته و به نقاط قوت و ضعف آن اشاره نمودند .

خاطر نشان می شود در حاشیه ی این جلسه الواح تقدیری که به امضای دکتر سعید صادقی مدیرکل اداره کل بهزیستی استان اصفهان رسیده بود به رئیس و کارشناسان اداره آموزش و پرورش شهرستان کاشان اهدا گردید.

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

ام البنین متقی نژاد رئیس اداره بهزیستی کاشان

اجرای برنامه شناسایی اختلالات ژنتیکی در خانواده های دارای معلول شهرستان کاشان آغاز شده است

رییس اداره بهزیستی شهرستان کاشان گفت:  طرح فراگیر شناسایی اختلالات ژنتیکی در افراد دارای معلول ...

کرونا در مراکز ترک اعتیاد بهزیستی، ، مرکز گذری کاهش آسیب نوید ((DIC

کمک خیران و بهزیستی کاشان در بزنگاه کرونا به بی‌خانمان‌ها رسید

معاون مدیرکل و رئیس اداره بهزیستی شهرستان کاشان : مرکز گذری کاهش آسیب نوید کاشان ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister