صفحه اصلی | آرشیو اخبار | پیام رئیس سازمان بهزیستی کشور در پی حضور حماسی و پر شکوه مردم و خانواده بهزیستی در انتخابات

پیام رئیس سازمان بهزیستی کشور در پی حضور حماسی و پر شکوه مردم و خانواده بهزیستی در انتخابات

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، «انوشیروان محسنی بندپی» معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور  در پیامی از حضور پر شور مردم و خانواده بهزیستی در انتخابات ۲۹ اردیبهشت ۹۶ تقدیر کرد.

متن پیام به شرح ذیل است:

به نام خدا
حمد و سپاس خدای سبحان را که به لطف مدد و الطاف کریمانه اش و نیز تحت زعامت و حمایت‏های رهبر فرزانه انقلاب و به پاس  هوشیاری و رشد فزاینده سیاسی و مردم سالاری دینی ملت خردمند و صبور ایران باردیگر شاهد به بار نشستن جوانه های امید و بارقه های نشاط و شادی در گوشه گوشه ایران مقتدر و پر صلابتمان شدیم. اردیبهشت ۹۶ بهار جدیدی از ثبات، امنیت و اقتدار در عرصه های ملی و بین المللی را در سبدی به وسعت ایران اسلامی برای یکایک ایرانیان آزاده به ارمغان آورده، شمیم پرطراوات گلهای بهشتی را به مردم قدرشناس ما هدیه نمود.
خانواده بزرگ بهزیستی بویژه آحاد جامعه هدف همگام و همراه ملت بزرگ و مقتدر ایران باردیگر با لبیک به ندای رهبرشان و حضور خردمندانه خود پای صندوقهای رأی و خلق حماسه ای با شکوه، اعجازی دوباره و بدیع را در برابر چشمان حیرت زده جهانیان به تصویر کشیدند. این عزیزان در جهت اثبات پایبندی و تعهد خود به نظام مقدس جمهوری اسلامی و پاسداشت حرمت خون هزاران هزار شهید این مرز و بوم، علیرغم تمامی محدودیتها، کم توانی و ناتوانی جسمانی خود صف انتظار را پس از  ساعتها با امید به آینده ای روشن و تحقق فردایی بهتر ، صبورانه و عاشقانه به پایان رساندند. و باردیگر قدرت سرمایه اجتماعی را در سایه مشارکت و اعتماد به منصه ظهور رساندند.
جامعه بزرگ بهزیستی اینک بیش از هر زمان دیگر به وحدت، انسجام و یکپارچگی می اندیشد و با جدیت ضمن پیگیری همه جانبه زمینه های رشد و تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی تلاش می نماید از فضای ایجاد شده در جهت گسترش و تثبیت رفاه اجتماعی و توسعه پایدار کشورمان در سایه عقلانیت و تدابیر امیدبخش دولت دوازدهم به خوبی بهره برداری نماید.
اینجانب ضمن قدردانی از حضور با شکوه ایرانیان مومن وغیور در صحنه حماسی انتخابات در داخل و خارج از کشور بویژه همکاران، کارکنان، مددجویان، موسسات و مراکز همکار و شرکای اجتماعی و ابراز شاد باش خدمت رهبر معظم انقلاب و ملت بزرگ و حماسه ساز ایران،این پیروزی قاطع و تاریخی را به جناب آقای دکتر روحانی رئیس جمهور برگزیده دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری تبریک و تهنیت عرض نموده از خداوندمنان برای سکانداری مدبرانه و امید آفرین ایشان تداوم و بقا مسئلت می نمایم.
دکتر انوشیروان محسنی بندپی
معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

آغاز به کار سامانه اشتغال

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری صداوسیما، علی ربیعی در بخش خبری ۲۱ شبکه یک سیما ...

حقوق بازنشستگان کشوری بیشتر شد

پرداخت مابه‌التفاوت حقوق بازنشستگان از این ماه، درخواست از مجلس برای حفظ تعاونی‌های سهام عدالت، ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister