صفحه اصلی | آرشیو اخبار | آموزش مهارتهای زندگی با طعم دلچسب اعتکاف و معنویت

آموزش مهارتهای زندگی با طعم دلچسب اعتکاف و معنویت

به گزارش روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان کاشان کارگاه های آموزشی مهارتهای زندگی (پیش از ازدواج ، زندگی خانواده ) با حضور صدها نفر از معتکفین از گروه های سنی ۱۸ تا ۴۰ سال با تدریس روانشناسان و  مربیان همیاران سلامت روان در ایام البیض ماه رجب و در محل مصلی بزرگ شهرستان کاشان برگزار شد.

جهادی معاون مدیرکل و رئیس اداره بهزیستی کاشان طی سخنانی با اشاره به اهمیت کار فرهنگی ، آموزشی در فضایی معنوی و بازخورد ها و نتایج مثبت آن افزود: با گسترش علم و تکنولوژی و فاصله مردم با فضاهای معنوی لازم است که از فرصت های مغتنم نهایت بهره گیری به عمل آمده و آموزشهایی نظیر مهارتهای زندگی ، پیش از ازدواج و پس از ازدواج و … با آداب عبادی و معنوی آمیخته شده ، تا دین مبین اسلام در همه ی مسائل و رفتارهای اجتماعی و خانوادگی افراد متجلی گردد.

در ادامه وی با اشاره به همکاری و هماهنگی مثبت سازمان تبلیغات اسلامی با اداره بهزیستی کاشان در برگزاری این کارگاه آموزشی ، نتیجه ی این تعامل معنوی را مثبت و سازنده برشمرد.

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

آغاز به کار سامانه اشتغال

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری صداوسیما، علی ربیعی در بخش خبری ۲۱ شبکه یک سیما ...

حقوق بازنشستگان کشوری بیشتر شد

پرداخت مابه‌التفاوت حقوق بازنشستگان از این ماه، درخواست از مجلس برای حفظ تعاونی‌های سهام عدالت، ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister