صفحه اصلی | آرشیو اخبار | اخبار اجتماعی | نواخته شدن زنگ انقلاب در همه ی مهد کودک های کاشان

نواخته شدن زنگ انقلاب در همه ی مهد کودک های کاشان

همزمان با ورود تاریخی حضرت امام خمینی (ره) به میهن و آغاز دهه فجر زنگ انقلاب در تمامی مهدهای کودک روستایی و شهرستان کاشان نواخته شد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی کاشان جهادی معاون مدیرکل و رئیس اداره بهزیستی کاشان با اشاره به نواخته شدن زنگ انقلاب در مهدهای کودک شهری و روستایی این شهرستان تصریح کرد: علاوه بر طنین انداز شدن زنگ انقلاب در مهدهای کودک در ساعت ۹:۳۳ همزمان با لحظه تاریخی ورود حضرت امام خمینی ( ره) به کشور عزیزمان در سال ۵۷ ، برنامه های شاد و مفرحی چون برگزاری نمایشگاه کتاب کودک  و نقاشی  و … نیز در این مراکز برگزار خواهد شد.

مهدی جهادی افزود: اجرای سرود های ملی و انقلابی و نیز دکلمه از دیگر برنامه هایی بود که در مهدهای کودک همراه با آذین بندی و نصب پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران به اجرا در می آید.

وی با بیان اینکه این برنامه ها به جهت انتقال آرمانها و اهداف مقدس انقلاب به نسل آینده و نیز گرامیداشت این ایام فرخنده و شکوهمند برگزار می شود افزود: در حال حاضر ۱۹ مهد کودک شهری،۶ مهدکودک روستایی و ۶ آدینه مهد در این شهرستان مشغول فعالیت هستند.

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

online exam، آزمون آنلاین سازمان بهزیستی، آزمون تخصصی بهزیستی

برگزاری فرآیند آنلاین مصاحبه علمی و ارزیابی تخصصی متقاضیان تاسیس و مسئولیت فنی مراکز مشاوره

online exam، آزمون آنلاین سازمان بهزیستی، آزمون تخصصی بهزیستی

تکذیبیه خبر، تکذیب شد، آمار کودک آزاری در ایران کاشان تهران، child abuseT تکذیب خبر کودک آزاری در کاشان

ماجرای کودک آزاری به شکلی که در فضای مجازی کاشان مطرح شده بود، تکذیب شد

ماجرای کودک آزاری به شکلی که در فضای مجازی کاشان مطرح شده بود، تکذیب شد ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister