صفحه اصلی | آرشیو اخبار | خبر ویژه | دیدار رئیس و کارمندان با نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان کاشان در هفته دولت

دیدار رئیس و کارمندان با نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان کاشان در هفته دولت

در آستانه هفته دولت در سال ۹۵ و در راستای گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجائی و باهنر و انعکاس و تبیین خدمات و دستاوردهای بهزیستی کاشان رئیس وکارکنان اداره بهزیستی شهرستان کاشان با آیت الله نمازی نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان کاشان دیدار نمودند.

در ابتدای این دیدار مهدی جهادی معاون مدیرکل و رئیس اداره بهزیستی کاشان با ارائه گزارشی از فعالیت‌های این  اداره، امور اجتماعی، پیشگیری و توانبخشی را سه حوزه مهم فعالیت این اداره برشمرد و گفت: ما عمده تلاش خود را درحوزه پیشگیری از آسیب های اجتماعی و معلولیتها بکار گرفته ایم .

وی به وجود ۵ کمپ  معتادین جهت پذیرش افراد خود معرف در این شهرستان و کمک به افراد بی بضاعت بستری در این کمپ ها در سال گذشته اشاره  نمود وگفت : اداره بهزیستی کاشان با همکاری فرمانداری و نیروی انتظامی شهرستان کاشان بر کمپ های معتادین نظارت جدی دارد.

در ادامه آیت الله عبدالنبی نمازی نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان کاشان ضمن خوش آمد گویی ، تصریح نمود که خدمات رسانی به افراد متأثر ازمعلولیتها وآسیبهای اجتماعی به لحاظ روحی و مادی هزینه بر است و افزود: خدمت رسانی به افراد معلولین جسمی وآسیبهای اجتماعی، ازجمله کارهای سخت و طاقت فرسا است و سرپرستی و خدمات دهی به این افراد مورد پسند و مرضی خداوند باری تعالی ست

وی با تاکید بر این نکته که پرستاری از معلولین جسمی و رفتاری نیز مانند پرستاری از بیماران در بیمارستانها، پیش از اینکه برای بیماران سخت وعذاب آور باشد برای پرستاران سخت وعذاب آوراست، چرا که پرستاران هم باید رنج و سختی ناشی از کار خود و هم رنج و سختی بیمار را متحمل شوند ابراز داشت انسانها اضافه بر وظایف شخصی خودشان در برابر خدا و فرائض و افعال و اعمالی که بر آنها واجب است از جمله نماز وروزه واجب، امر به معروف و نهی از منکرو جهاد فی سبیل الله، خدمت به خلق نیزمورد پسند خداوند است.

 آیت الله نمازی درادامه یادآورشد: در روایاتی که از اهل بیت(ع) رسیده است، آمده است بعد از واجبات هیچ عبادتی نزد خداوند محبوبتر از خدمت به دیگران نیست.

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

جلسه با دادستان کاشان در خصوص

برنامه تاسیس مرکز ماده ۱۶ قانون مبارزه با مواد مخدر در شهرستان کاشان کلید خورد

جلسه هماهنگی درخصوص تاسیس مرکز ماده ۱۶ قانون مبارزه با مواد مخدر با حضوردکتر روح ...

همزمان با روز عصای سفید، تیم کاشان قهرمان رقابت‌های گُلبال نابینایان و کم‌بینایان اصفهان شد.مرد نابینا و کم‌بینا در رشته‌های گلبال، شطرنج، جودو، دوومیدانی، پاورلیفتینگ و شنا

همزمان با روز عصای سفید، تیم کاشان قهرمان رقابت‌های گُلبال نابینایان و کم‌بینایان اصفهان شد

به گزارش روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان کاشان، در هفته ی گذشته مسابقات ورزشی نابینایان و ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister