صفحه اصلی | آرشیو اخبار | اخبار توانبخشی | تشکیل اولین جلسه شورای سالمندان بهزیستی

تشکیل اولین جلسه شورای سالمندان بهزیستی

اولین جلسه شورای سالمندان شهرستان کاشان با حضورمعاون سیاسی اجتماعی فرماندار و دیگر اعضاء، به میزبانی مهدی جهادی معاون مدیر کل و رئیس اداره بهزیستی در محل سالن اجتماعات بهزیستی کاشان برگزار گردید .

در ابتدای این جلسه جهادی، رئیس اداره بهزیستی شهرستان گزارشی از وضعیت و آمار سالمندان شهرستان و پتانسیل های موجود در شهرستان عنوان و خواستار توجه ویژه به این امر که از سفارشات دینی و اخلاقی ما نیز می باشد ، شد .

 در ادامه قپانی پور معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری با تشکر از اداره بهزیستی به جهت پیگیری و برگزار کردن جلسه ، با برشمردن پتانسیل های موجود در شهرستان در حوزه سالمندی وتأکید بر تکریم سالمندان که از سفارشات دین مبین اسلام می باشد از تمامی ادارات شهرستان درخواست نمود همکاری لازم را در حوزه سیاست گذاری و توانمند سازی سالمندان داشته باشد .

سپس در پایان سایر اعضا با بررسی و اولویت بندی مسائل و مشکلات سالمندان در سطح شهرستان به یافتن راهکارهایی جهت بهبود روش و ارتقای کیفیت و رضایت از زندگی در این دوره از عمر پرداخته و راه حل هایی به منظور ارائه ی خدمات کیفی تر رفاهی ، بهداشتی و توانبخشی به این عزیزان ارائه شد.

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

اداره بهزیستی کاشان، مددجوی جسمی حرکتی شاعر ، هنرمند، مخترع ایرج نوروزی خراقی،

دیدار شهردار وامام جمعه ی راوند و دیگر مسئولین شهری با شاعر ،نویسنده و مخترع دارای معلولیت جسمی و حرکتی

بمناسبت ایام الله دهه میارک فجر شهردار کاشان با همراهی جمعی از مدیران شهری در ...

نمایشگاه دستاورد مددجویان بهزیستی

برپایی بازارچه دائمی برای بانوان کاشانی و زنان سرپرست خانوار در فرهنگسرای فیض کاشان

بازارچه دائمی مشاغل خانگی برای بانوان، بویژه زنان سرپرست خانوار در فرهنگسرای فیض کاشان برپا ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister