صفحه اصلی | آرشیو اخبار | اخبار ستادی | افتتاح پروژه های هفته بهزیستی با حضور معاون مشارکتهای بهزیستی

افتتاح پروژه های هفته بهزیستی با حضور معاون مشارکتهای بهزیستی

بمناسبت آغاز هفته ی بهزیستی ، چندین  پروژه عمرانی، رفاهی ، مشارکتی و ساختمان روستامهد  با اعتباری دولتی بالغ بر ۱۵۸ میلیون تومان و اعتبار بخش خصوصی ۴۲ میلیون تومان با حضور شاهزیدی معاون معاون محترم مشارکتهای بهزیستی استان اصفهان ، جهادی معاون مدیر کل و رئیس اداره بهزیستی کاشان ، ظهیریان کارشناس امور بانوان و خانواده فرمانداری کاشان،کارشناسان اداره بهزیستی کاشان ، مسئولین و اصحاب رسانه در بهزیستی کاشان ، افتتاح و به بهره برداری رسید.

افتتاح روستا مهد۱

این پروژه ها عبارتند از :

  1. بهسازی و نوسازی ساختمان جدید ستاد بهزیستی کاشان به زیربنای ۳۵۰ مترمربع و اعتبار ۱۰۰ میلیون تومان
  2. بهسازی و نوسازی دو سوئیت مهمان پذیر در بهزیستی کاشان به زیر بنای ۱۲۰ متر مربع و اعتبار ۵۰ میلیون تومان
  3. رونمایی از دو سامانه ی الکترونیک USSD و درگاه الکترونیک سایت اداره بهزیستی کاشان بمنظور جلب مشارکت مردمی حداکثری و با سهولت هر چه بیشتر ، که در راستای استفاده از شیوه های نوین و بروز مورد بهره برداری قرار گرفت و معاون محترم مشارکتهای بهزیستی به صورت نمادین به هر دو سامانه وجهی را واریز کرده و افتتاح  نمودند.

شایان ذکر است است بعد از سامانه ی الکترونیک اداره کل ، تنها شهرستانی که تا کنون موفق به پیاده سازی این ابزار نوین جلب مشارکت شده است شهرستان کاشان می باشد.

  1. افتتاح ساختمان جدید روستا مهد شقایق به زیر بنای ۹۰ مترمربع و با اعتبار بخش خصوصی به مبلغ ۴۲ میلیون تومان و اعتبار دولتی آن بر اساس بودجه تصویب شده بر اساس تفاهم نامه ی فی مابین موسسه خیریه نیک گامان جمشید با سازمان بهزیستی ، به منظور ساخت بازسازی و تجهیز روستامهد در منطقه ی نیازمند کشور ۱۵ میلیون تومان در نظر گرفته شده که تاکنون مبلغ ۵/۷ تومان از این اعتبار تخصیص یافته است.

گفتنی است شاهزیدی معاون مشارکتهای بهزیستی به منظور کمک و مساعدت به این روستا مهد که در منطقه ای کم برخوردار واقع شده قول مساعدت و همکاری دادند.

خاطر نشان می شود در حاشیه ی این مراسم ، شاه زیدی معاون مشارکتهای بهزیستی استان به همراه جهادی معاون مدیر کل و رئیس اداره و کارشناسان بهزیستی ضمن بازدید از مجتمع خدمات شهری غیر دولتی گل نرگس ، از کارگاهی که کارفرمای آن خالصانه و بدون استفاده از مشوق های کارفرمایی اقدام به بکارگیری ۸ زن سرپرست خانوار از مددجویان بهزیستی نموده بود دیدار کرده و از وی تقدیر و تشکر نمود.

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

میز خدمت جهادری با یاد سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی

اقتدا به سردار دلها با برپایی میز خدمت در بخش راوند کاشان

به مناسبت گرامیداشت سالگرد شهادت سردار دلها، میزخدمت جهادی سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی ...

محفل انس با قرآن در بهزیستی خانه های کودک و نوجوان به مناسبت شهادت سردار سلیمانی

محفل انس با قرآن کریم بزرگداشت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی

محفل نورانی انس با قرآن، با هدف ترویج فرهنگ قرآنی و تبیین نقش قرآن در ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister