صفحه اصلی | آرشیو اخبار | خبر ویژه | برگزاری جلسه شورای منطقه 4 بهزیستی استان اصفهان در کاشان

برگزاری جلسه شورای منطقه 4 بهزیستی استان اصفهان در کاشان

اولین جلسه ی شورای منطقه 4 استان به میزبانی شهرستان کاشان برگزار گردید.

در راستای اجرای سیاستهای تمرکز زدایی و استفاده از ظرفیتها و توانمندی شهرستانها و گسترش فرهنگ شورایی ،با حضور رحمانیان مسئول دفتر بازرسی و مدیریت عملکرد ، مهندس مایلی رئیس اداره تحول و فن آوری اطلاعات بهزیستی استان ،جهادی معاون مدیرکل و رئیس بهزیستی شهرستان کاشان و همچنین روسای شهرستان های نطنز ، اردستان ، آران و بیدگل ، اولین جلسه ی شورای منطقه 4 استان در محل سالن اجتماعات بهزیستی کاشان ، برگزار گردید.

در ابتدای جلسه بعد از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید، مهدی جهادی معاون مدیرکل و رئیس اداره بهزیستی کاشان
،  ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان به حضار خوش آمد گفت و با توجه به شدت آسیب های اجتماعی که پیامد ترانزیت مواد مخدر در منطقه شمال استان اصفهان می باشد خواستار اهتمام روسای ادارت و پشتیبانی سازمان در خصوص پیشگیری از اعتیاد با استفاده از امکانات و ظرفیتهای موجود شد .

سپس مهندس مایلی رئیس اداره تحول و فن آوری اطلاعات با تقدیر و تشکر از زحمات پرسنل بهزیستی کاشان هدف از برگزاری شورای مناطق بهزیستی را اشاعه فرهنگ شورایی و کاستن تمرکز زدایی و از اهداف عالیه سازمان برشمرده و گفت به دلیل تنوع وظایف و فعالیتهای واگذار شده به بهزیستی تشکیل این شورا ضروری می رسید و ابراز امیدواری نمود تا با مشارکت فعال ، اعضا شورا در تصمیمات سازمانی دخیل باشند.

در ادامه رحمانیان مسئول دفتر بازرسی و مدیریت عملکرد با تبریک ایام ماه مبارک رمضان ،مشارکت مدیران شهرستان ها در سیاست گزاری ها و تصمیم گیری های سازمان را از دلایل برگزاری این شورا دانست و ضمن تبیین اهداف تخصصی شورای مناطق، گسترش نظام جامع نظارت بر مراکز غیردولتی و تقویت روحیه ی نو آوری و خلاقیت در منطقه را از مهمترین اهداف این جلسه دانست.

در پایان روسای ادارات نیز، با اشاره به مشکلات شهرستانی و منطقه ای خود ، راهکارهایی را ارائه نموده ، خواستار همفکری و همکاری و هم افزایی سایر شهرستانها شدند.

مناطق بهزیسیتی کاشان

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

مراکز مثبت زندگی بهزیستی، مرکز مثبت زندگی بهزیستی، مرکز ثبت زندگی چیست؟

با راه اندازی و شروع به کار ۴ مرکز مثبت زندگی در کاشان دسترسی مددجویان به خدمات آسان تر می شود

متقی نژاد در جلسه ای با حضور مدیران مراکز مثبت زندگی و کارشناسان بهزیستی، از ...

میز خدمت اداره بهزیستی کاشان در مجتمع بهزیستی برزک

استقرار میز خدمت بهزیستی در بخش بَرزُک شهرستان کاشان

به دعوت بخشداری و با هماهنگی شورای شهر برزک ، میزخدمت اداره بهزیستی در محل ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister