صفحه اصلی | آرشیو اخبار | خبر ویژه | برگزاری جلسه شورای منطقه 4 بهزیستی استان اصفهان در کاشان

برگزاری جلسه شورای منطقه 4 بهزیستی استان اصفهان در کاشان

اولین جلسه ی شورای منطقه 4 استان به میزبانی شهرستان کاشان برگزار گردید.

در راستای اجرای سیاستهای تمرکز زدایی و استفاده از ظرفیتها و توانمندی شهرستانها و گسترش فرهنگ شورایی ،با حضور رحمانیان مسئول دفتر بازرسی و مدیریت عملکرد ، مهندس مایلی رئیس اداره تحول و فن آوری اطلاعات بهزیستی استان ،جهادی معاون مدیرکل و رئیس بهزیستی شهرستان کاشان و همچنین روسای شهرستان های نطنز ، اردستان ، آران و بیدگل ، اولین جلسه ی شورای منطقه 4 استان در محل سالن اجتماعات بهزیستی کاشان ، برگزار گردید.

در ابتدای جلسه بعد از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید، مهدی جهادی معاون مدیرکل و رئیس اداره بهزیستی کاشان
،  ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان به حضار خوش آمد گفت و با توجه به شدت آسیب های اجتماعی که پیامد ترانزیت مواد مخدر در منطقه شمال استان اصفهان می باشد خواستار اهتمام روسای ادارت و پشتیبانی سازمان در خصوص پیشگیری از اعتیاد با استفاده از امکانات و ظرفیتهای موجود شد .

سپس مهندس مایلی رئیس اداره تحول و فن آوری اطلاعات با تقدیر و تشکر از زحمات پرسنل بهزیستی کاشان هدف از برگزاری شورای مناطق بهزیستی را اشاعه فرهنگ شورایی و کاستن تمرکز زدایی و از اهداف عالیه سازمان برشمرده و گفت به دلیل تنوع وظایف و فعالیتهای واگذار شده به بهزیستی تشکیل این شورا ضروری می رسید و ابراز امیدواری نمود تا با مشارکت فعال ، اعضا شورا در تصمیمات سازمانی دخیل باشند.

در ادامه رحمانیان مسئول دفتر بازرسی و مدیریت عملکرد با تبریک ایام ماه مبارک رمضان ،مشارکت مدیران شهرستان ها در سیاست گزاری ها و تصمیم گیری های سازمان را از دلایل برگزاری این شورا دانست و ضمن تبیین اهداف تخصصی شورای مناطق، گسترش نظام جامع نظارت بر مراکز غیردولتی و تقویت روحیه ی نو آوری و خلاقیت در منطقه را از مهمترین اهداف این جلسه دانست.

در پایان روسای ادارات نیز، با اشاره به مشکلات شهرستانی و منطقه ای خود ، راهکارهایی را ارائه نموده ، خواستار همفکری و همکاری و هم افزایی سایر شهرستانها شدند.

مناطق بهزیسیتی کاشان

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

برگزاری پویش ملی تاب آوری اجتماعی در کاشان

معاون مدیرکل بهزیستی و رئیس اداره بهزیستی کاشان گفت: پویش ملی تاب آوری اجتماعی با ...

تزریق واکسن کرونا به سالمندان مستقر در مراکز تحت نظارت بهزیستی کاشان ، تزریق واکسن کرونا به جامعه هدف بهزیستی، تزریق واکسن کرونا به مددجویان بهزیستی، اولویت واکسن کرونا

تزریق واکسن کرونا به سالمندان مستقر در مراکز تحت نظارت بهزیستی کاشان

متقی نژاد ،معاون مدیر کل و رئیس اداره بهزیستی کاشان از تزریق واکسن کرونا به ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister