صفحه اصلی | آرشیو اخبار | اخبار توانبخشی | آیین بزرگداشت روز جهانی معلولین و تقدیر از 70 معلول فرهیخته

آیین بزرگداشت روز جهانی معلولین و تقدیر از 70 معلول فرهیخته

بمناسبت روز جهانی معلولین و همزمانی آن با روز دانشجو طی مراسم باشکوهی با حضور مسئولین شهرستان و توانخواهان مراکز توانبخشی ، از 70 معلول نخبه و فرهیخته کاشانی تجلیل گردید.

این مراسم که به میزبانی جهادی معاون مدیرکل و رئیس اداره و پرسنل بهزیستی کاشان در سالن اجتماعات مدرسه شهید مخملبافی انجام گرفت ، پذیرای میهمانانی چون قپانی پور سرپرست معاونت سیاسی اجتماعی ، مشاور امور بانوان ،کارشناسان فرمانداری ،برخی اعضای شورای اسلامی شهرستان و خیرین و پیشکسوتان بهزیستی و معلولین و توانخواهان مراکز شهرستان بود.

شایان ذکر است این مراسم با ذکر مصیبت سرور جوانان بهشت حضرت امام حسن مجتبی علیه السلام آغاز شد که حال و هوایی معنوی به آن بخشید .

در ادامه مهدی جهادی طی سخنانی ضمن خوش آمد گویی به حاضران و بیان تاریخچه ی روز جهانی معلولین از ابتدا تا کنون ، خطاب به معلولین گفت امروز روز شما عزیزان است و همه ی ما به خاطر وجود شما در این جا گرد هم آمده ایم و امروز ، روز یاد آوری توانمندی ها و اراده ی پولادین شما در مبارزه با مشکلات و سختیهاست.

گفتنی است در طول مراسم با اهدا لوح تقدیر و هدایایی از 70 معلول نخبه و فرهیخته که در رشته های مختلف قرآنی ، علمی ، ورزشی و هنری شاخص شده بودند به نحو شایسته ای تجلیل شد.

خاطر نشان می شود اجرای زیبای سرود  معلولین مراکز اندیشه و کاشانه ی مهر کاشان ، بارها و بارها مسئولین و حضار را تحت تاثیر قرارداد .

در پایان از کلیه ی میهمانان توسط غذای نذری یکی از خیرین کاشانی از مدعوین پذیرایی گردید

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

پوستر عملکرد واحد توانبخشی بهزیستی کاشان سال 1398

عملکرد واحد توانبخشی بهزیستی کاشان در سال ۹۸

? تعداد افراد دارای معلولیت در شهرستان کاشان: ۵۰۲۶ نفر . ? تحت پوشش شهری: ...

مناسب سازی منزل ویژه معلولین، عکس خودرو مناسب سازی شده

مناسب‌سازی منزل و خودرو برای۵۸ نفر از از افراد دارای معلولیت در شهرستان کاشان

معاون مدیرکل و رئیس اداره بهزیستی شهرستان کاشان، تأکید کرد: تا پایان سال ۹۸ مناسب‌سازی ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister