صفحه اصلی | آرشیو اخبار | اخبار توانبخشی | آیین بزرگداشت روز جهانی معلولین و تقدیر از 70 معلول فرهیخته

آیین بزرگداشت روز جهانی معلولین و تقدیر از 70 معلول فرهیخته

بمناسبت روز جهانی معلولین و همزمانی آن با روز دانشجو طی مراسم باشکوهی با حضور مسئولین شهرستان و توانخواهان مراکز توانبخشی ، از 70 معلول نخبه و فرهیخته کاشانی تجلیل گردید.

این مراسم که به میزبانی جهادی معاون مدیرکل و رئیس اداره و پرسنل بهزیستی کاشان در سالن اجتماعات مدرسه شهید مخملبافی انجام گرفت ، پذیرای میهمانانی چون قپانی پور سرپرست معاونت سیاسی اجتماعی ، مشاور امور بانوان ،کارشناسان فرمانداری ،برخی اعضای شورای اسلامی شهرستان و خیرین و پیشکسوتان بهزیستی و معلولین و توانخواهان مراکز شهرستان بود.

شایان ذکر است این مراسم با ذکر مصیبت سرور جوانان بهشت حضرت امام حسن مجتبی علیه السلام آغاز شد که حال و هوایی معنوی به آن بخشید .

در ادامه مهدی جهادی طی سخنانی ضمن خوش آمد گویی به حاضران و بیان تاریخچه ی روز جهانی معلولین از ابتدا تا کنون ، خطاب به معلولین گفت امروز روز شما عزیزان است و همه ی ما به خاطر وجود شما در این جا گرد هم آمده ایم و امروز ، روز یاد آوری توانمندی ها و اراده ی پولادین شما در مبارزه با مشکلات و سختیهاست.

گفتنی است در طول مراسم با اهدا لوح تقدیر و هدایایی از 70 معلول نخبه و فرهیخته که در رشته های مختلف قرآنی ، علمی ، ورزشی و هنری شاخص شده بودند به نحو شایسته ای تجلیل شد.

خاطر نشان می شود اجرای زیبای سرود  معلولین مراکز اندیشه و کاشانه ی مهر کاشان ، بارها و بارها مسئولین و حضار را تحت تاثیر قرارداد .

در پایان از کلیه ی میهمانان توسط غذای نذری یکی از خیرین کاشانی از مدعوین پذیرایی گردید

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

اداره بهزیستی کاشان، مددجوی جسمی حرکتی شاعر ، هنرمند، مخترع ایرج نوروزی خراقی،

دیدار شهردار وامام جمعه ی راوند و دیگر مسئولین شهری با شاعر ،نویسنده و مخترع دارای معلولیت جسمی و حرکتی

بمناسبت ایام الله دهه میارک فجر شهردار کاشان با همراهی جمعی از مدیران شهری در ...

نمایشگاه دستاورد مددجویان بهزیستی

برپایی بازارچه دائمی برای بانوان کاشانی و زنان سرپرست خانوار در فرهنگسرای فیض کاشان

بازارچه دائمی مشاغل خانگی برای بانوان، بویژه زنان سرپرست خانوار در فرهنگسرای فیض کاشان برپا ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister