صفحه اصلی | آرشیو اخبار | اخبار ستادی | دیدار مدیرکل بهزیستی استان اصفهان با خانواده شهید غواص ابوالفضل لسان

دیدار مدیرکل بهزیستی استان اصفهان با خانواده شهید غواص ابوالفضل لسان

دکتر سعید صادقی و جمعی از مسئولین بهزیستی استان اصفهان به دیدار خانواده شهید ابوالفضل لسان رفتند.

دراین دیدار دکتر سعید صادقی مدیر کل بهزیستی استان اصفهان ، مهدی جهادی معاون مدیرکل و رئیس اداره بهزیستی کاشان، مجتبی بابایی کارشناس دفتر مدیریت ، حمیدرضا صادق گلی رئیس شورای فرهنگی بهزیستی استان ، با حضور در منزل خواهر شهید – خانم هاجر لسان- از کارمندان اداره بهزیستی کاشان ، با خانواده ی شهید دیدار نموده و یاد وخاطره این شهیدعزیز را گرامی داشتند.

مدیرکل بهزیستی استان دراین دیدار بر لزوم زنده نگاه داشتن یاد شهدا و پیروی از سیره این عزیزان تأکید نموده و گفت : شهدا آمرزیده هستند و اگر ما دعایی می کنیم ، باید برای خود ، طلب بخشش نماییم.

دکتر سعید صادقی افزود : شهدای غواص با چشمانی باز و دستانی بسته به شهادت رسیده اند ، خدا کند ما که امروز دستانمان باز است چشمان خویش را بر روی حقایق نبندیم  و اینکه ما باید با رفتار و کلاممان ، با الگو بودنمان و با کار خوب انجام دادن و امر به معروف و نهی از منکر و صیانت از این نظام یاد و خاطره ی شهدا را زنده نگه داریم .

همچنین در این دیدار خانواده ی شهید  شجاعت و دلاوری  و اخلاق نیکو و مردم داری و تدین را از خصائل مثال زدنی ایشان بر شمرده و خاطراتی را از  وی بیان نمودند.

گفتنی است شهید ابوالفضل لسان از جمله شهدای غواص بود که مرداد ماه امسال مراسم تشییع پیکر پاک  این شهیدان پر افتخار با حضور پرشور مردم در میهن عزیزمان ایران اسلامی برگزار شد و حال و هوایی وصف ناشدنی در بین آحاد ملت ایجاد کرده  که قبل از آن ، کمتر این فضا را در جامعه مان  شاهد بودیم.

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

حضور مدیر کل بهزیستی استان اصفهان در شهرستان کاشان

حضور مدیر کل بهزیستی استان اصفهان در شهرستان کاشان

مدیر کل بهزیستی استان اصفهان در سفر یک روزه خود به شهرستان کاشان، ضمن گشایش ...

نماینده ولی فقیه در کاشان: خدمت در بهزیستی خدامدارانه است

خدمت در بهزیستی خدامدارانه است

نماینده ولی فقیه در کاشان با بیان اینکه خدمت در بهزیستی بی ریا، مخلصانه و ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister