صفحه اصلی | آرشیو اخبار | اخبار توانبخشی | برگزاری اولین نشست هماهنگی ورزش معلولین بهزیستی کاشان برگزار گردید.

برگزاری اولین نشست هماهنگی ورزش معلولین بهزیستی کاشان برگزار گردید.

اولین جلسه ساماندهی ورزش معلولین در دفتر ریاست اداره بهزیستی تشکیل شد.

در این نشست که با حضور جهادی معاون مدیرکل و رئیس اداره بهزیستی کاشان ، کارشناسان مربوطه و رئیس و نائب رئیس هیئت ورزشی جانبازان و معلولین کاشان همراه بود ، سربندی رئیس هیئت با اشاره به مسائل و مشکلاتی که تا کنون گریبانگیر مسئولین و مددجویان بوده از تعامل بهزیستی کاشان با هیئت ورزشی جانبازان و معلولین قدردانی نمود.

وی خاطر نشان کرد معلولین با وجود مشکلات و تنگناها در سایه حمایت ها و تلاشهای بی شائبه ی مسئولین و دست اندرکاران هیئت ورزشی توانسته اند در رشته های مختلفی چون بستکتبال با ویلچر ،والیبال نشسته ،تنیس روی میز ،شنا ،تیراندازی درخشش قابل توجهی داشته باشند که ظهور و بروز آن در جشنواره ی مهر رضوی بخوبی نمایان شد و آنان به عضویت تیم های ملی در آمده و حائز مقامات برتر و شکستن رکوردهای کشور شده اند.

در پایان این جلسه مقرر شد این نشست ها به صورت منظم و ماهیانه به منظور تعامل بیشتر و ایجاد ارتباط بین بخشی با ادارات مرتبط به منظور رفع و رجوع مسائل و مشکلات و انعکاس بیش از پیش موفقیتها توسط اداره بهزیستی انجام گیرد.

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

مناسب سازی منزل ویژه معلولین، عکس خودرو مناسب سازی شده

مناسب‌سازی منزل و خودرو برای۵۸ نفر از از افراد دارای معلولیت در شهرستان کاشان

معاون مدیرکل و رئیس اداره بهزیستی شهرستان کاشان، تأکید کرد: تا پایان سال ۹۸ مناسب‌سازی ...

تولید ماسک توسط مددجویان بهزیستی

روزانه۴ هزار ماسک توسط مددجوی کاشانی تولید می‌شود.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان کاشان از تولید روزانه ۴ هزار ماسک توسط مددجوی تحت پوشش ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister