صفحه اصلی | آرشیو اخبار | ضیافت افطار رئیس مجمع تشخیص مصلحت با فرزندان بهزیستی

ضیافت افطار رئیس مجمع تشخیص مصلحت با فرزندان بهزیستی

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در ضیافت افطار با فرزندان شبه خانواده بهزیستی بر رویکرد پیشگیرانه برای کاهش آسیب های اجتماعی تاکید کرد و گفت: باید برای مشاغل جامعه هدف فکری شود تا روحیه آنها تحت تاثیر اشتغال، آسیب را کم کند، همچنین با فرهنگسازی و اطلاع رسانی درخصوص مددکاری اجتماعی از حس انسان دوستی مردم بیشتر استفاده کنیم.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان بهزیستی کشور، آیت‌الله «اکبر هاشمی رفسنجانی» رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در هفمین روز از ماه مبارک رمضان در یک مراسم افطاری میزبان فرزندان شبه‌خانواده بهزیستی بود که «انوشیروان محسنی‌بندپی» رئیس سازمان بهزیستی کشور با هیئت همراه نیز در این مراسم حضور داشتند.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در حاشیه این ضیافت ضمن قدردانی از زحمات مسئولان و کارکنان خدوم سازمان بهزیستی در راستای خدمت‌رسانی به اقشار محروم و ضعیف جامعه و همچنین خوش‌آمدگویی به فرزندان شبه‌خانواده بهزیستی، گفتبهزیستی بر رویکرد پیشگیرانه برای کاهش آسیب‌های اجتماعی تاکید دارد و باید این مسئله جدی گرفته شود؛ چراکه پیشگیری با علوم جدید و اطلاعات کنونی بسیار آسان است اما برای رسیدن به مطلوب، نیازمند حرکت سیستماتیک می‌باشیم.

وی نسبت به افزایش آمار آسیب‌های اجتماعی اظهار تاسف کرد و افزود: بهزیستی باید درخصوص مشاغل جامعه هدف فکری کند تا روحیه آنها تحت تاثیر اشتغال، آسیب‌رسانی را در فرد کم کند و دز این مسیر می‌توان از پتانسیل و ظرفیت دانشجویان نیز استفاده کرد.

آیت‌الله هاشمی رفسنجانی با بیان اینکه مددکاری اجتماعی وظیفه هر انسانی است، در پایان یادآور شد: این امر نیازمند فرهنگسازی و اطلاع‌رسانی است تا مردم از حس انسان‌دوستی خود بیشتر استفاده کنند؛ همچنین اطباء و متخصصین آماده هستند برای زکات دانش خود همراه با بهزیستی مقوله پیشگیری را دنبال کنند.

برای مشاهده گزارش تصویری اینجا کلیک کنید!

منبع: اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بهزیستی کشور

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

میز خدمت جهادری با یاد سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی

اقتدا به سردار دلها با برپایی میز خدمت در بخش راوند کاشان

به مناسبت گرامیداشت سالگرد شهادت سردار دلها، میزخدمت جهادی سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی ...

محفل انس با قرآن در بهزیستی خانه های کودک و نوجوان به مناسبت شهادت سردار سلیمانی

محفل انس با قرآن کریم بزرگداشت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی

محفل نورانی انس با قرآن، با هدف ترویج فرهنگ قرآنی و تبیین نقش قرآن در ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister