صفحه اصلی | آرشیو اخبار | اخبار پیشگیری | آموزش قبل از ازدواج،/ من چه رنگی ام ،چه رنگی بهم میاد.

آموزش قبل از ازدواج،/ من چه رنگی ام ،چه رنگی بهم میاد.

من چه رنگی ام چه رنگی بهم میاد.آموزش قبل از ازدواج، فعالیتی برای کاهش طلاق و هزینه های ناشی از آن است.

در این راستا ،طرحی از سوی معاونت پیشگیری بهزیستی استان اصفهان و همچنين با موافقت وهمکاری دفتر پیشگیری از آسیب های اجتماعی بهزیستی کشور، از نیمه دوم سال ۹۳ یک دوره کارگاه آموزش پیش از ازدواج به صورت بسته مولتی مدیا يا همان کتاب الکترونیکی با عنوان “من چه رنگی ام و چه رنگی بهم میاد؟” تدوین شد و در زمستان ۹۳جهت بهره برداری در دسترس مخاطبان قرار گرفت.

مهدی جهادی –معاون مدیر کل و رئیس اداره بهزیستی کاشان-،با اشاره به این موضوع که این روزها ازدواج و پیدا کردن همسرِ مناسب، یکی از ضرورت های زندگی جوانان شده است و شاید گذر از بافت سنتی به نیمه مدرن در جوامع امروزی باعث شده تا  ضرورت شناخت ها در این امر بیشتر شود.،لذا این اداره در همین راستا آموزش پیش از ازدواج را با همکاری دانشگاه آزاد کاشان  ویژه دانشجویان  این دانشگاه برگزار کرد.

در این همایش که 22اردیبهشت ماه ،در سالن غیاث الدین جمشیددانشگاه آزاد کاشان برگزار شد،دکتر دشتی ،در خصوص مسائلی از قبیل، مراحل ازدواج، نقش فرد و خانواده در آشنایی، مدت زمان هر یک از مراحل ازدواج (گذر زمان)، مزایا و محدودیت های دوره آشنایی، اشتباهات دوره آشنایی، گفتگوی قبل از ازدواج و خواستگاری، گفتگو درباره مسائل خاص در جلسه خواستگاری، عشق، انتخاب همسر، تفاهم، نامزدی، مهریه و … به طور کامل مطالبی را توضیح داد.

در پایان ،بسته آموزشی پیش از ازدواج  جهت مطالعه بین دانشجویان توزیع شد.

همایش دانشجوئی بهزیستی کاشان

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

سنجش بینایی کودکان 3 تا 6 سال در ایام کرونا

اجرای طرح غربالگری بینایی کودکان ۳ تا ۶ سال در شهرستان کاشان

معاون مدیرکل و رئیس اداره بهزیستی کاشان از اجرای غربالگری بینایی کودکان سه تا شش ...

غریال گری بینائی-بهزیستی کاشان، آمبلیوپی چشم

#اینفوگرافی / آغاز طرح غربالگری بینایی

اینفوگرافی / آغاز طرح غربالگری بینایی به دلیل شیوع ویروس کرونا زمان اجرای طرح پیشگیری ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister