صفحه اصلی | آرشیو اخبار | استخدام 15000 نفر در سال آینده

استخدام 15000 نفر در سال آینده

معاون نوسازی و اداری سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی گفت: انتظارات برای تعیین تکلیف پذیرفته‌شدگان در آزمون‌های استخدامی که اغلب از سال 1390 و در دولت گذشته بلاتکلیف مانده بودند، به پایان رسید و دولت بر استخدام بیش از 15 هزار نفر از آنها در سال آینده رای داد.

علی صفدری در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به برنامه دولت برای تعیین تکلیف پذیرفته شدگان آزمون های استخدامی و تعهدات ایجاد شده از دولت قبل اظهار کرد: اکنون در تلاشیم از تمامی استان ها گزارش های لازم و دقیقی را دریافت کرده و به جمع بندی نهایی برسیم تا با توجه به تعهدی که سازمان مدیریت و برنامه ریزی دارد، بتوان نیروهای مشمول قانون را در سال آینده استخدام کرد.

وی در مورد این که آیا تمامی 20 هزار نفری که پیشتر معاونت توسعه به عنوان تعهد استخدامی دولت اعلام کرده بود در سال 1394 جذب خواهند شود، گفت: برنامه دولت استخدام حدود 15 هزار و 90 نفر در بین تمامی استان ها و سازمان ها در سال بعد است.

صفدری میزان بودجه پیش بینی شده برای استخدام در سال آینده را اعلام نکرد و گفت: رقم آن چندان مهم نیست، بلکه مهم این است افرادی فرآیند قانونی را طی کرده اند، جذب شوند.

معاون نوسازی و اداری سازمان مدیریت و برنامه ریزی تصریح کرد: هیچ برنامه ای برای تبدیل وضعیت نیرو نخواهیم داشت، مگر این که در ادامه مجوزهای قانونی آن صادر شود.

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

آغاز به کار سامانه اشتغال

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری صداوسیما، علی ربیعی در بخش خبری ۲۱ شبکه یک سیما ...

حقوق بازنشستگان کشوری بیشتر شد

پرداخت مابه‌التفاوت حقوق بازنشستگان از این ماه، درخواست از مجلس برای حفظ تعاونی‌های سهام عدالت، ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister