صفحه اصلی | آرشیو اخبار | اخبار توانبخشی | افتخار آفريني توانخواه كاشاني در مسابقات پاراآسيايي اينچئون

افتخار آفريني توانخواه كاشاني در مسابقات پاراآسيايي اينچئون

محمد سرنجی مسابقات پاراآسيايي اينچئونآیین استقبال و تجلیل از «محمد سرنجی» توانخواه عضو تیم ملی گلبال کشور با حضورمهدي جهادي –سرپرست اداره بهزيستي كاشان-، مسوولان ورزشی و جمعی از مردم ورزش دوست کاشان برگزار شد.

اين آیین ،در سالن آمفی تئاتر ورزشی شهید ناصر فكري کاشان برگزارشد.

«حسین حیدریان» -عضور شوراي اسلامي شهر كاشان -افزود: 20 سال قبل با توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب، منشور ورزش ایران تدوین شد که می توان نتیجه رشد آن را در افتخارآفرینی ورزشکاران ایرانی در مسابقات آسیایی و جهانی مشاهده کرد.وی با بیان اینکه هزینه در ورزش یک سرمایه گذاری محسوب می شود، گفت: با سرمایه گذاری در ورزش می توان افزون بر ایجاد نشاط و سلامتی در جامعه، در میدان های ورزشی برای نام ایران، افتخارآفرینی کرد.

ملی پوش تیم ملی گلبال نیزابرازداشت: قهرمانی در مسابقات آسیایی کار سخت و دشوار بود و تمام تیم های آسیایی با تمام قدرت در این رقابت ها شرکت کرده بودند.«محمد سرنجی» با تقدیروتشكر از شرکت کنندگان در آیین ابراز امیدواری کرد که مسوولان و مدیران ورزشی و اجرایی در کاشان نگاه بهتری به ورزش معلولان به ویژه رشته گلبال داشته باشند تا دیگر ورزشکاران کاشانی نیز بتوانند توانایی خود ر ا در میدان های ورزشی خارجی و داخلی بروز دهند.در آیین استقبال «محمد سرنجی» بازیکن تیم ملی گلبال ایران افزون بر مسوولان ورزشی و اجرایی کاشان شمار زیادی از اعضای انجمن نابینایان کاشان نیز حضور داشتند.سرنجی در مسابقات 2013 قهرمانی آسیا و اقیانوسیه که به میزبانی کشور چین در هفته جاری برگزار شد همراه با تیم ملی ایران افزون بر کسب مقام قهرمانی این مسابقات، جواز حضور در رقابت های 2014 فنلاند را نیز کسب کنند.

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

تزریق واکسن کرونا به سالمندان مستقر در مراکز تحت نظارت بهزیستی کاشان ، تزریق واکسن کرونا به جامعه هدف بهزیستی، تزریق واکسن کرونا به مددجویان بهزیستی، اولویت واکسن کرونا

تزریق واکسن کرونا به سالمندان مستقر در مراکز تحت نظارت بهزیستی کاشان

متقی نژاد ،معاون مدیر کل و رئیس اداره بهزیستی کاشان از تزریق واکسن کرونا به ...

اداره بهزیستی کاشان، مددجوی جسمی حرکتی شاعر ، هنرمند، مخترع ایرج نوروزی خراقی،

دیدار شهردار وامام جمعه ی راوند و دیگر مسئولین شهری با شاعر ،نویسنده و مخترع دارای معلولیت جسمی و حرکتی

بمناسبت ایام الله دهه میارک فجر شهردار کاشان با همراهی جمعی از مدیران شهری در ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister