صفحه اصلی | آرشیو اخبار | اخبار ستادی | گلریزان توانخواه روشندل کاشانی در مسابقات گلبال

گلریزان توانخواه روشندل کاشانی در مسابقات گلبال

گل در پاییز برگ ریز رنگارنگ ،محمد سرنجی استرکی، عضو تیم ملی گلبال جمهوری اسلامی ایران وتوانخواه غیور وروشندل کاشانی ،گلریزانی شگفت انگیز را در مسابقات گلبال آسیایی واقیانوسیه 2013 به تماشا گذاشته و به مسابقات جهانی 2014 فنلاند راه یافت.

 در این سری از مسابقات  که در ورزشگاه پارالمپيك شهر پكن چين برگزارشد تیم گلبال کشورمان ،موفق شدند تيم ملي گلبال ژاپن را با نتيجه سنگين و دور از انتظار 14 بر 4 در هم كوبيده و ضمن انتقام شكست 3 بر 2 مرحله مقدماتي مسابقات ،از چشم بادامي هاي ژاپن پیشی بگیرند.

 امین عسگری –معاون مدیر کل ورئیس اداره بهزیستی کاشان – به همراه تعدادی از کارشناسان این اداره ، ضمن حضور در مراسم استقبال این قهرمان دلاوربا اهداء لوح تقدیر وهدایایی نفیس ،کسب مقام اول مسابقات را به ایشان وجامعه ورزشی کشور وخانواده محترمشان تبریک گفتند.

عسگری ،با ابراز خرسندی از این رویداد مسرت بخش ورزشی ،قهرمانی سرنجی را در این دور ه از مسابقات  مهرتایید دیگری بر شعار “معلولیت محدویت است ،محرومیت نیست”دانست.

ایشان در بخش دیگری از سخنانشان فرصت را مغتنم شمرده واز مسئولان شهرستان کاشان،خصوصا نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی ،شورای محترم شهر ،شهرداری و…اهتمام به امور توانخواهان واجرایی نمودن موادقانون جامع حمایت از معلولین ،در راستای برابرسازی فرصتها وزمینه سازی حضور مثبت وموثر این قشر از شهروندان را در جامعه خواستار شدند.

 از دیگر سخنرانان این مراسم سید محمد شریف -سرپرست اداره ورزش وجوانان کاشان- بود. وی با تبریک کسب عنوان قهرمانی به تیم گلبال کشورمان، افزود: هزینه کردن در ورزش، سرمایه‌گذاری و کمک به سلامت و نشاط و پرورش نخبگان جامعه است تا جامعه‌ای سالم و به دور از هرگونه معضل و مشکل اجتماعی داشته باشیم.

ایشان کسب مقام قهرمانی محمد سرنجی استرکی ملی‌پوش کاشانی تیم ملی گلبال جمهوری اسلامی به همراه تیم ملی در مسابقات آسیا و اقیانوسیه در کشور چین و به اهتزاز درآوردن پرچم جمهوری اسلامی و به طنین انداختن سرود مقدس جمهوری اسلامی در کشور چین را باعث افتخار مردم ایران و مردم شهرستان کاشان دانست و گفت: انتظار می‌رود این تیم در مسابقات جهانی فنلاند نیز بتوانند برای ایران اسلامی کسب افتخار کنند.

حسین حیدریان عضو شورای اسلامی شهر کاشان نیز در این مراسم بیان داشت: همانگونه که محمد سرنجی استرکی عضو تیم ملی گلبال جمهوری ایران به همراه این تیم برای جمهوری اسلامی ایران افتخارآفرینی می‌کند شورای اسلامی شهر کاشان نیز بتواند بر اساس مصوبات شورا، گوشه‌ای از زحمات این ملی‌پوش کاشانی تیم ملی را گلبال جمهوری اسلامی را پاسخگو باشد.

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

برگزاری مسابقات ورزشی هفته بهزیستی

برگزاری مسابقات ورزشی به مناسبت ایام دهه فجر

رئیس اداره بهزیستی شهرستان کاشان خبر داد:  معاون مدیرکل و رئیس اداره بهزیستی شهرستان کاشان ...

پایگاه بسیج الزهرا سلام الله علیها بهزیستی کاشان برگزار کرد نشست سیاسی بصیرتی با محوریت تبیین گام دوم انقلاب

پایگاه بسیج الزهرا سلام الله علیها بهزیستی کاشان برگزار کرد

نشست سیاسی بصیرتی با محوریت تبیین گام دوم انقلاب نشست سیاسی بصیرتی با موضوع تبیین گام دوم انقلاب با حضور کلیه ی بسیجیان شاغل در اداره بهزیستی کاشان در سالن جلسات این اداره برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin