صفحه اصلی | آرشیو اخبار | اخبار اجتماعی | مراسم ضیافت مهر در شهر قمصر برگزار شد

مراسم ضیافت مهر در شهر قمصر برگزار شد

OLYMPUS DIGITAL CAMERAبا حضور معاون مدیرکل و رئیس اداره بهزیستی کاشان، اعضای شورای اسلامی شهر، جمعی از مسئولین محلی و مددجویان مجتمع بهزیستی قمصر مراسم ضیافت مهر وافطاری در مجتمع بهزیستی این شهر برگزار شد.

معاون مدیرکل و رئیس اداره بهزیستی کاشان پس از پایان مراسم ضیافت افطاری که به همت این اداره و مجتمع بهزیستی شهر قمصر با حضور مددجویان تحت پوشش این اداره و جمعی از مسئولین محلی و خیرین دراین شهر تدارک دیده شده بود طی سخنانی در جمع خیرین، مسئولین و مددجویان شهر قمصر ضمن تشکر و قدردانی از خیرین در کمک به مددجویان به برگزاری مراسم ضیافت مهر از نیمه دوم ماه مبارک رمضان در مجتمع‌های بهریستی روستایی قمصر، برزک، سن سن، طاهرآباد، جوشقان قالی و کامو خبرداد و گفت: دراین ضیافت‌ها تاکنون بیش از ۵ هزار افطاری بین مددجویان تحت پوشش دراین شهر‌ها توزیع شده است.

وی از تحت پوشش قرارداشتن بیش از ۱۱۴ نفر معلول جسمی حرکتی در شهر قمصر خبرداد و گفت: از این تعداد ۱۴ نفر نابینا، ۳۴ نفر معلول جسمی، ۴ معلول اعصاب و روان، ۳ معلول ضایع نخاعی و ۴ معلول سایر هستند.

وی از ناکافی بودن امکانات اعتبارات دولتی با توجه به افزایش سرسام آور هرینه‌های درمان و دارو خبرداد و گفت: علاوه بر رسیدگی به ۱۱۴ معلول جسمی حرکتی این شهر، از ابتدای سال گذشته تاکنون نیز در شهر قمصر رسیدگی به تعداد ۷ پرونده زنان سرپرست خانواده، پرداخت ۲۶ مورد وام اشتغال به ارزش ۱۵۰ میلیون تومان، پرداخت حق بیمه ۷ نفر زنان سرپرست خانوار به تامین اجتماعی، ۸ مورد پرداخت کمک جهیزیه، ۲۵ میلیون تومان سهم آورده مسکن مددجویان، ۵ مورد کمک درمان، ۲ مورد ساخت مسکن و ۲ مورد هزینه کفن و دفن توسط این اداره به مددجویان تحت پوشش در این شهرپرداخت شده است.

وی از کمک ۶ میلیون و ۳۰۰ هزارتومان کمک‌های نقدی و غیر نقدی خیرین شهر قمصر طی یک سال گذشته خبرداد و گفت: درصورتی که کارفرمایان یک معلول جسمی حرکتی شدید و نابینا را در واحد تولیدی خود مشغول به کار نمایند این اداره علاوه بر پرداخت حق بیمه کارفرمایی، ۵۰ درصد از حقوق قانون کار آن‌ها را نیز پرداخت می‌نماید.

وی از کمک بلاعوض ۵۰ میلیون تومان به مددجویان تحت پوشش دراین شهراز محل مشارکت‌های مردمی با عنایت امام جمعه و جمعی از مسئولین شهر قمصر در سال گذشته خبرداد و گفت: سال گذشته توانستیم آدینه مهد شهر قمصر را نیز با مساعدت دفتر امام جمعه این شهر راه اندازی نماییم.

عسگری ضمن درخواست از خیرین شهر قمصر جهت کمک به مددجویان تحت پوشش این اداره گفت: هرچند شهرداری قمصر در بعضی ازمکانهای عمومی مناسب ساری نموده ولی انتظارداریم دربقیه مکانهایی که دراین شهر مناسب سازی نشده نسبت به مناسب سازی جهت معلولین اقدام جدی را به عمل آورند.

شایان ذکر است پس از پایان مراسم ضیافت افطاری با حضور رئیس و کار‌شناسان اداره بهزیستی کاشان، خیرین، نمایندگان بخشدار و امام جمعه و اعضای شورای اسلامی شهر قمصر مشکل مددجویان این شهر مورد برسی و رسیدگی قرار گرفت و خیر بزرگوار عصیری مبلغ ۸ میلیون تومان جهت خرید دستگاهی که برای بررسی شرایط عمومی بدن استفاده می‌شود اهداء نمود.

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

میز خدمت اداره بهزیستی کاشان در مجتمع بهزیستی برزک

استقرار میز خدمت بهزیستی در بخش بَرزُک شهرستان کاشان

به دعوت بخشداری و با هماهنگی شورای شهر برزک ، میزخدمت اداره بهزیستی در محل ...

online exam، آزمون آنلاین سازمان بهزیستی، آزمون تخصصی بهزیستی

برگزاری فرآیند آنلاین مصاحبه علمی و ارزیابی تخصصی متقاضیان تاسیس و مسئولیت فنی مراکز مشاوره

online exam، آزمون آنلاین سازمان بهزیستی، آزمون تخصصی بهزیستی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister