صفحه اصلی | آرشیو اخبار | ابلاغ مصوبه جدید دولت درباره نیروهای شرکتی

ابلاغ مصوبه جدید دولت درباره نیروهای شرکتی

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور از ابلاغ مصوبه جامع تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی به استانداران کشور خبر داد.
 
ابراهیم عزیزی در حاشیه همایش استانداران به خبرنگار واحد مرکزی خبر گفت: در نشست امروز مصوبه جامع هیات دولت برای تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی دستگاه های اجرایی به استانداران ابلاغ شدکه در آن همه ساز و کارهای لازم برای قراردادی شدن نیروهای شرکتی شامل نوع قراردادها ، نحوه برگزاری آزمون و وظایف هرکدام از دستگاه ها برای اجرای آن لحاظ شده است.
 
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور افزود: در مصوبه جدید همه اشکالاتی که در اجرا دستگاه ها برای ساماندهی نیروهای شرکتی با آن مواجه بودند ، برطرف شده است.
بگفته معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور ، بر اساس این مصوبه شرکتی ها برای تبدیل شدن به قرارداد کار معین، نیاز به شرکت در آزمون و داشتن سابقه کار یکساله ندارند و نیروهایی هم که در قالب طرحهای عمرانی کار می کنند باید به نیروهای قراردادکار معین تبدیل شوند.
آقای عزیزی از ایجاد سامانه کارمند ایران برای تسهیل روند تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی و پیگیری مسائل اداری دیگر کارمندان بدون نیاز به مراجعه حضوری خبر داد و گفت: سامانه دیگری با نام ایران مردم برای ارتباط مردم با دستگاه های اجرایی طراحی شده که مرکز آن در استان قزوین در حال پیاده شدن است.
ابراهیم عزیزی افزود: در مصوبه جدید همچنین پست های خالی دستگاه های اجرایی شناسایی و دستور داده شد که برای پست های خالی نیرو استخدام شود.
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور همچنین گفت : درباره حقوق و مزایای کارمندان دولت باتوجه به شرایط اقتصادی موجود هم تصمیماتی در هیات دولت گرفته شده که به زودی اعلام می شود.

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

آغاز به کار سامانه اشتغال

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری صداوسیما، علی ربیعی در بخش خبری ۲۱ شبکه یک سیما ...

حقوق بازنشستگان کشوری بیشتر شد

پرداخت مابه‌التفاوت حقوق بازنشستگان از این ماه، درخواست از مجلس برای حفظ تعاونی‌های سهام عدالت، ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister