صفحه اصلی | آرشیو اخبار | اخبار توانبخشی | مراسم روز جهانی عصای سفید در کاشان برگزار شد

مراسم روز جهانی عصای سفید در کاشان برگزار شد

 

به گزارش پورتال خبري  کاشان، مدیرعامل جامعه نابینایان شهرستان کاشان ظهر امروز در این آئین با تبریک روز جهانی عصای سفید به جامعه نابینایان کاشان و کشور اظهار داشت: نابینایی برای روشندلان محدودیت نیست و این ادعا را می‌توان با فعالیت‌های قابل قبول و ارزشمندی که جامعه نابینایان در جامعه دارند اثبات کرد.
 
عباسعلی نهادی با تقدیر از کمیته همدلی، بهزیستی، خیران و مسئولان شهرستان کاشان بیان داشت: جامعه نابینایان شهرستان کاشان در 12 ساله اخیر با همکاری این نهادها فعالیت‌های قابل توجهی را در بخش‌های مختلف ارائه کرده است.
 
وی خاطرنشان کرد: جامعه اسلامی نابینایان کاشان سازمانی مردم‌نهاد و مستقل است که فعالیت خود را از سال 1376 با 87 عضو آغاز کرده و در حال حاضر با 171 عضو مرد و 67 عضو زن اهداف خود را در بخش‌های‌ اجتماعی، ورزشی و فرهنگی دنبال می‌کند که کسب رتبه‌های برتر کشوری و استانی توسط اعضای این جامعه در فعالیت‌های فرهنگی ورزشی و قرآنی از جمله افتخارات این مجموعه است.
 
مدیر عامل جامعه نابینایان شهرستان کاشان در ادامه ضمن تجلیل از خیران مسکن‌ساز و بهزیستی شهرستان کاشان از خانه‌دار شدن 25 نفر از جامعه نابینایان این شهرستان در سال جاری خبر داد و افزود: در آبان‌ماه سال جاری تعداد 25 باب واحدمسکونی احداث شده تحویل متقاضیان مسکن جامعه نابینیان کاشان می‌شود.
 
به گفته وی، اداره بهزیستی شهرستان کاشان نیز اقداماتی برای تأمین مسکن بقیه نابینایان فاقد مسکن در این شهرستان را پیگیری کرده تا هرچه زودتر مشکل مسکن نابینایان شهرستان برطرف شود.
 
نهادی، ایجاد خانه جامعه نابینایان شهرستان کاشان را یکی از اقدامات مهم انجام شده در بخش زیرساخت‌های نابینایان کاشان اعلام کرد و گفت: خانه‌ای که توسط مادر شهید معلم اصغر فخار در اختیار جامعه معلولان قرار گرفته، پشتوانه ارزشمندی برای جامعه نابینایان کاشان محسوب می‌شود.
 
نهادی همچنین از پایان دوره فعالیت خود در هیئت مدیره جامعه نابینایان شهرستان کاشان تا پایان سال جاری خبر داد و ابراز داشت: دواطلبان حضور در انتخابات هیئت مدیره جامعه نابینایان کاشان می‌توانند در مدت پنج ماه باقیمانده تا برگزاری انتخابات برای حضور در انتخابات ثبت‌نام کنند.
 
مراسم جشن روز جهانی عصای سفید در کاشان توسط جامعه نابینایان کاشان و با همکاری اداره بهزیستی، آموزش و پرورش و سازمان رفاهی تفریحی شهرداری این شهرستان و با حضور فرمانده نیروی انتظامی، و مسئولان بهزیستی و اداره امور مالیاتی کاشان همراه با اجرای سرود و نمایش در کانون فرهنگی الزهرا(س) کاشان برگزار شد.

 

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

اداره بهزیستی کاشان، مددجوی جسمی حرکتی شاعر ، هنرمند، مخترع ایرج نوروزی خراقی،

دیدار شهردار وامام جمعه ی راوند و دیگر مسئولین شهری با شاعر ،نویسنده و مخترع دارای معلولیت جسمی و حرکتی

بمناسبت ایام الله دهه میارک فجر شهردار کاشان با همراهی جمعی از مدیران شهری در ...

نمایشگاه دستاورد مددجویان بهزیستی

برپایی بازارچه دائمی برای بانوان کاشانی و زنان سرپرست خانوار در فرهنگسرای فیض کاشان

بازارچه دائمی مشاغل خانگی برای بانوان، بویژه زنان سرپرست خانوار در فرهنگسرای فیض کاشان برپا ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister