صفحه اصلی | آرشیو اخبار | اخبار اجتماعی | ترویج آموزه‌های دینی در مهد کودک‌های استان اصفهان

ترویج آموزه‌های دینی در مهد کودک‌های استان اصفهان

 

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی استان اصفهان، از ترویج امور فرهنگی و آموزه‌های دینی در مهدهای کودک سراسر استان اصفهان در سال جاری خبر داد.

 
سعید صادقی پنجشنبه شب  در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: ترویج امور فرهنگی و آموزه‌های دینی در مهدهای کودک امسال توسط سازمان بهزیستی اجرا می‌شود.
 
وی افزود: ترویج امور فرهنگی و آموزه‌های دینی برای بیش از 7 هزار نفر از مدیران، مربیان و کودکان چهار تا شش سال در مهدهای کودک سراسر استان اصفهان اجرا می‌شود.
 
معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی استان اصفهان، همچنین از اجرای برنامه یک وعده غذای گرم در روستامهدها، مهدهای حاشیه شهرها و مناطق محروم استان در سال جاری خبر داد و گفت: این طرح  امسال در برنامه‌های سازمان بهزیستی برای شهرها و روستاهایی که دارای کودکان کم برخوردار هستند پیش‌بینی شده است.
 
وی همچنین توسعه کمی و کیفی مهدهای کودک در استان اصفهان را یکی دیگر از برنامه‌های سازمان بهزیستی در سال جاری اعلام کرد و گفت: در حال حاضر یک‌هزار و 200 مهد کودک فعال در سراسر استان اصفهان هستند و برای حدود 150 مجوز مهد کودک نیز مجوز صادر شده است.
 
معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی استان اصفهان در ادامه از تهیه کتاب‌های 10 جلدی کار ویژه کودکان و مربیان مهدهای کودک خبر داد و افزود: این کتاب‌ها که به همت متخصصان سازمان بهزیستی کشور و تیم تخصصی که شامل روانشناس، جامع‌شناس و کارشناسان علوم تربیتی حوزه‌های علمیه تهیه شده است و آموزش‌های مفاهیم دینی با سبک و سیاق جدید به همراه مراسم انس با قرآن برگزار می‌شود و از مهر سال جاری در همه مهدهای کودک استان ارائه می‌شود.
 
صادقی با اشاره به برنامه‌های جدید سازمان بهزیستی در راستای طرح تحول توانمندسازی جامعه هدف بیان داشت: بیشترین تلاش سازمان در حوزه زنان سرپرست خانوار توانمندسازی فرهنگی، اجتماعی و حتی دینی زنان سرپرست خانوار است که برای آنان آموزش‌های پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و همچنین پیشگیری از معلولیت‌ها تدارک دیده شده است.
 
وی همچنین گسترش فعالیت‌های فرهنگی از جمله سفرهای زیارتی به مشهد و عتبات عالیات را از دیگر برنامه‌های حوزه اجتماعی بهزیستی دانست و گفت: بخشی از سفرهای زیارتی انجام شده است و بخشی نیز تا پایان سال انجام می‌شود.
 
معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی استان اصفهان، از فعال شدن کلینیک‌های مددکاری اجتماعی در سال جاری خبر داد و گفت: این کیلینیک‌ها به‌عنوان بازوان تخصصی سازمان بهزیستی برای در دسترس بودن خدمات در تمام ساعات به غیر از وقت اداری است.
 
 
 
منبع : پورتال خبري کاشان

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

online exam، آزمون آنلاین سازمان بهزیستی، آزمون تخصصی بهزیستی

برگزاری فرآیند آنلاین مصاحبه علمی و ارزیابی تخصصی متقاضیان تاسیس و مسئولیت فنی مراکز مشاوره

online exam، آزمون آنلاین سازمان بهزیستی، آزمون تخصصی بهزیستی

تکذیبیه خبر، تکذیب شد، آمار کودک آزاری در ایران کاشان تهران، child abuseT تکذیب خبر کودک آزاری در کاشان

ماجرای کودک آزاری به شکلی که در فضای مجازی کاشان مطرح شده بود، تکذیب شد

ماجرای کودک آزاری به شکلی که در فضای مجازی کاشان مطرح شده بود، تکذیب شد ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister