صفحه اصلی | آرشیو اخبار | اخبار ستادی | ایجاد 640 فرصت شغلی برای مددجویان بهزیستی کاشان

ایجاد 640 فرصت شغلی برای مددجویان بهزیستی کاشان

   

معاون مدیرکل و رئیس اداره بهزیستی شهرستان کاشان گفت: طی یکسال گذشته 634 فرصت شغلی برای مددجویان زیر پوشش بهزیستی شهرستان کاشان فراهم شده است.

 

امین عسگری در گفت‌وگو با پورتال خبري  کاشان، سهم بهزیستی شهرستان کاشان برای ایجاد اشتغال را 50 فرصت شغلی اعلام کرد و اظهار داشت: با فراهم شدن 634 فرصت شغلی در شهرستان، بیش از یک‌هزار و 268 درصد بیش از سهم تعیین شده فرصت شغلی ایجاد شده است.
وی افزود: بهزیستی شهرستان کاشان برای ایجاد این میزان فرصت شغلی در سال گذشته بالغ بر یک میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی و خوداشتغالی پرداخت کرده است.
رئیس اداره بهزیستی شهرستان کاشان، از افتتاح یک باب کارگاه تولیدی کفش ویژه اشتغال زنان سرپرست خانوار در منطقه فین کاشان همزمان با هفته بهزیستی خبر داد و گفت: این کارگاه تولیدی با ایجاد 12 فرصت شغلی برای زنان سرپرست خانوار در زمینی به مساحت 200 متر مربع و زیربنای یکصد متر مربع با هزینه‌ای بالغ بر 300 میلیون تومان افتتاح شده است.
این مسئول از افتتاح و بهره‌برداری ساختمان جدید مرکز کاشانه مهر ویژه معلولان جسمی حرکتی در محله میرنشانه کاشان خبر داد و گفت: این مرکز با 300 میلیون تومان هزینه خرید و تجهیزات در قالب کارگاه‌های آموزشی حمایت شده ویژه مددجویان زیرپوشش بهزیستی کاشان اداره می‌شود.
عسگری افتتاح مرکز کاهش آسیب‌های اجتماعی(DIC) ویژه معتادان خبر داد و گفت: مرکز کاهش آسیب‌های اجتماعی DIC شهرستان کاشان به عنوان دومین مرکز در استان اصفهان بعد از شهر اصفهان با اعتباری بالغ بر 150 میلیون تومان همزمان با هفته بهزیستی به بهره‌برداری رسید.
وی از بهره‌برداری 33 واحد مسکونی ویژه مددجویان بهزیستی کاشان همزمان با سی و سومین سال تأسیس بهزیستی در شهرستان کاشان خبر داد و اذعان داشت: برای احداث این واحدها، علاوه بر تسهیلات دولتی، بهزیستی شهرستان کاشان نیز برای هر یک از این واحدها 5 میلیون تومان و به طور مجموع بالغ بر 300 میلیون تومان کمک بلاعوض داشته است.

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

طرح پازل همدلی سازمان بهزیستی کشور، اداره بهزیستی کاشان، متقی نژاد رئیس اداره بهزیستی کاشان

مشارکت جمعی مردم نیک اندیش کاشان با خرید ۲۵۰۰ قطعه از پازل همدلی

مشارکت ۱۲ هزار نفری با خرید ۴۰۰ هزار قطعه از پازل همدلی متقی نژاد ،رییس ...

Passive defense session. برگزاری جلسه پدافند غیر عامل در بهزیستی کاشان

جلسه کمیته پدافند غیرعامل بهزیستی شهرستان کاشان برگزار شد

کمیته پدافند غیرعامل بهزیستی شهرستان کاشان با حضور اعضا و آبیار مدرس آموزش پدافند غیر ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister