صفحه اصلی | آرشیو اخبار | اعمال افزایش 15درصدی حقوق بازنشستگان درحقوق تیرماه/بازنشستگان به سفر زیارتی می روند

اعمال افزایش 15درصدی حقوق بازنشستگان درحقوق تیرماه/بازنشستگان به سفر زیارتی می روند

به گزارش خبرگزاری پانا، ایراندخت عطاریان – مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: با حمایت دولت و اختصاص کمک هزینه سفر، بازنشستگان کشوری 3 الی 4روز به سفرهای سیاحتی و زیارتی می‌روند.

وی با بیان اینکه سفرهای زیارتی بازنشستگان امسال از اردیبهشت‌ماه سال جاری آغاز شده است، افزود: گسترش توسعه برنامه‌های فرهنگی اجتماعی برای بازنشستگان در سال‌های اخیر جزو اولویت‌ها و رویکردهای مهم دولت دکتر احمدی‌نژاد محسوب می‌شود و در این میان صندوق بازنشستگی کشوری نیز با آماده‌سازی زیرساخت‌ها و ایجاد امکانات لازم توانسته است بالغ بر 25 هزار نفر از بازنشستگان را طی سه ماه گذشته به سفرهای زیارتی ببرد.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری پرداخت کمک هزینه سفر برای هر بازنشسته و همراه او را مجموعاً 300 هزار تومان عنوان کرد و اظهار داشت: این مبلغ با حمایت دولت و پیگیری های دکتر شیخ الاسلامی وزیر تعاون، کار ورفاه اجتماعی برای افزایش رفاه اجتماعی بازنشستگان درنظر گرفته شده و پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال جاری 75 هزار نفر دیگر از طریق صندوق بازنشستگی کشوری به سفرهای زیارتی و سیاحتی بروند.

این مقام مسئول گفت: در دو سال گذشته با مساعدت و پشتیبانی دولت بیش از 168 هزار نفر از بازنشستگان کشوری توانسته‌اند از تسهیلات سفر برخوردارشوند که در مقایسه با دوره‌های گذشته این‌گونه خدمات و اقدامات رفاهی
بی‌سابقه بوده است.

عطاریان افزود: پرداختن به نیازهای عاطفی و فرهنگی بازنشستگان از جمله برنامه‌هایی است که در دولت‌های نهم و دهم بیشتر به آن توجه شده و خوشبختانه در جامعه بازنشستگان کشوری نیز بازخوردهای مثبتی داشته است.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری سفر به شهرهای مشهد مقدس، قم، شیراز، اصفهان، همدان، مازندران، گیلان، تبریز و کیش را به عنوان مقصدهایی عنوان کرد که بازنشستگان علاقه و تمایل بیشتری برای سفر به این شهرها دارند.

عطاریان درباره افزایش سالانه حقوق بازنشستگان در سال‌جاری گفت: افزایش 15 درصدی حقوق بازنشستگان در حقوق تیرماه آنان محاسبه خواهد شد و بزودی اطلاعات بیشتری در این زمینه اعلام می‌شود.

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

آغاز به کار سامانه اشتغال

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری صداوسیما، علی ربیعی در بخش خبری ۲۱ شبکه یک سیما ...

حقوق بازنشستگان کشوری بیشتر شد

پرداخت مابه‌التفاوت حقوق بازنشستگان از این ماه، درخواست از مجلس برای حفظ تعاونی‌های سهام عدالت، ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister