صفحه اصلی | آرشیو اخبار | اخبار پیشگیری | برگزاری جشنواره قرآن و عترت خانواده بزرگ بهزیستی در کاشان

برگزاری جشنواره قرآن و عترت خانواده بزرگ بهزیستی در کاشان

 
 
به گزارش پورتال خبري كاشان ، امین عسگری پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این جشنواره با موضوع قرآن و عترت در جهت کمک به احیا و رونق فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی در سطح جامعه هدف صورت گرفته است.
 
وی افزود: این جشنواره به صورت حضوری و در رشته‌های حفظ و قرائت قرآن، ترتیل و اذان ساعت هشت صبح روز جمعه اول اردیبهشت‌ماه در محل خانه نگین، کوی مسجد میرنشانه در خیابان محتشم کاشان برگزار می‌شود.
 
رئیس اداره بهزیستی شهرستان کاشان یادآور شد: مسابقات کتبی نیز با موضوعات دل نوشته، کتابخوانی، صحت قرائت نماز، نقاشی و خوشنویسی در آینده‌ای نزدیک برگزار می‌شود.
 
عسگری با اشاره به حضور داورانی از اصفهان و تهران در این مسابقات بیان داشت: جشنواره قرآن و عترت خانواده بزرگ بهزیستی در کاشان با حضور شرکت کنندگانی از شهرستان‌های کاشان، آران و بیدگل و نطنز برگزار می‌شود.
 
این مسئول افزود: پرسنل و خانواده کارکنان بهزیستی، نابینایان و معلولان جسمی و حرکتی، فرزندان خانه‌های کودک و نوجوان، مربیان و خردسالان مهدهای کودک، فرهیختگان سالمند بالای 55 سال، مراکز آسیب‌های اجتماعی و ترک اعتیاد و زنان سرپرست خانوار و فرزندان آنها گروه‌های هدف این جشنواره می‌باشند.
 
وی با اشاره به اینکه فعالیت‌های قرآنی و انس با قرآن جامعه را در برابر آسیب‌های اجتماعی واکسینه می‌کند متذکر شد: ترویج فرهنگ قرآن در جامعه موجب استحکام بنیان خانواده می‌شود و در جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی اثرگذار است.
 
رئیس اداره بهزیستی شهرستان کاشان مهلت ثبت‌نام برای علاقمندان حتی تا روز جمعه زمان برگزاری مسابقات اعلام کرد و اذعان داشت: علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره 5334434-0361 و یا به آدرس اینترنتی behzisty-esfahan.ir مراجعه کنند.

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

نشست با مدیران مراکز اقامتی میان مدت، کمپ ترک اعتیاد بهزیستی

نشست با مدیران مراکز اقامتی میان مدت

نشستی با مدیران مراکز اقامتی میان مدت برای بررسی گزارش نظارتی مبسوط از اجرای پروتکلهای ...

ام البنین متقی نژاد رئیس اداره بهزیستی کاشان

اجرای برنامه شناسایی اختلالات ژنتیکی در خانواده های دارای معلول شهرستان کاشان آغاز شده است

رییس اداره بهزیستی شهرستان کاشان گفت:  طرح فراگیر شناسایی اختلالات ژنتیکی در افراد دارای معلول ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister