صفحه اصلی | آرشیو اخبار | اخبار پیشگیری | برگزاری جشنواره قرآن و عترت خانواده بزرگ بهزیستی در کاشان

برگزاری جشنواره قرآن و عترت خانواده بزرگ بهزیستی در کاشان

 
 
به گزارش پورتال خبري كاشان ، امین عسگری پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این جشنواره با موضوع قرآن و عترت در جهت کمک به احیا و رونق فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی در سطح جامعه هدف صورت گرفته است.
 
وی افزود: این جشنواره به صورت حضوری و در رشته‌های حفظ و قرائت قرآن، ترتیل و اذان ساعت هشت صبح روز جمعه اول اردیبهشت‌ماه در محل خانه نگین، کوی مسجد میرنشانه در خیابان محتشم کاشان برگزار می‌شود.
 
رئیس اداره بهزیستی شهرستان کاشان یادآور شد: مسابقات کتبی نیز با موضوعات دل نوشته، کتابخوانی، صحت قرائت نماز، نقاشی و خوشنویسی در آینده‌ای نزدیک برگزار می‌شود.
 
عسگری با اشاره به حضور داورانی از اصفهان و تهران در این مسابقات بیان داشت: جشنواره قرآن و عترت خانواده بزرگ بهزیستی در کاشان با حضور شرکت کنندگانی از شهرستان‌های کاشان، آران و بیدگل و نطنز برگزار می‌شود.
 
این مسئول افزود: پرسنل و خانواده کارکنان بهزیستی، نابینایان و معلولان جسمی و حرکتی، فرزندان خانه‌های کودک و نوجوان، مربیان و خردسالان مهدهای کودک، فرهیختگان سالمند بالای 55 سال، مراکز آسیب‌های اجتماعی و ترک اعتیاد و زنان سرپرست خانوار و فرزندان آنها گروه‌های هدف این جشنواره می‌باشند.
 
وی با اشاره به اینکه فعالیت‌های قرآنی و انس با قرآن جامعه را در برابر آسیب‌های اجتماعی واکسینه می‌کند متذکر شد: ترویج فرهنگ قرآن در جامعه موجب استحکام بنیان خانواده می‌شود و در جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی اثرگذار است.
 
رئیس اداره بهزیستی شهرستان کاشان مهلت ثبت‌نام برای علاقمندان حتی تا روز جمعه زمان برگزاری مسابقات اعلام کرد و اذعان داشت: علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره 5334434-0361 و یا به آدرس اینترنتی behzisty-esfahan.ir مراجعه کنند.

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

جلسه ی تبیین ، توجیه و جانمایی سامانه ی “تصمیم” در فرمانداری کاشان برگزار شد

با حضور کارشناسان ادارات و دستگاههای مرتبط، جلسه ی تبیین و توجیه سامانه کنترل و ...

پویش همدلی در بهزیستی کاشان

پویش همدلی به افق کاشان

متقی نژاد معاون مدیر کل و رئیس اداره بهزیستی کاشان گفت: در راستای کمک‌رسانی به ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister